Dave Storm

Rada7.ee
11-09-2017
kell 21:34

Dave Storm andis välja albumi "Music Is Everywhere"

Septembris ilmus Dave Stormi uus cd album “Music Is Everywhere”. Digialbum jõuab levisse oktoobri alguses (iTunes, Spotify, Beatport, Traxsource).

Dave Storm`i uus album “Music Is Everywhere” on stiilirikkam, kui tema varasem põhiliselt erinevatele housemuusika žanritele keskendunud looming. Albumilt leiab lisaks house´le ka discot, funki, souli, downtempot, breakbeati ja drum’n’bassi ning seda kõike Dave’ile omases võtmes, mitte piinlikult puhtaid žanrijooni järgides. Siit leiab vanad klassikud nagu “Music Is Everywhere” ja “Acid Bath”. Uudisversiooni James Wertsiga kahasse tehtud “Happy Endz” loost, mida autoritelegi ootamatult hakkasid mängima dj’d ja raadiojaamad Lõuna-Aafrika Vabariigis, kus Dave on nüüd ka mitmel korral tuuritamas käinud. Veel on plaadil tuntud briti produtsendi Shur-I-Kaniga koos toodetud klubilugu “Losing You”. Kaasa teevad veel mitmed nimekad lauljad ja instrumentalistid - meie oma soulidiiva Sofia Rubina, kahel korral ka varasemalt Dave’iga koostööd teinud Brian Lucas Ameerika Ühendriikidest ning kodumaistest lauljatest veel Marilin Kongo ja Avoid Dave. Autor teeb plaadil ka ise häält, kuid millises loos, jäägu esialgu kuulaja arvata.

Album on saadaval hästivarustatud kauplustes ehk Apollos, Laseringis, Prismas ja Kaubamaja Terminali plaadipoes.

Lühidalt autorist: Dave Stormi võib pidada üheks Eesti elektroonilise muusika pioneeriks ja eestvedajaks. Muusika produtseerimist alustas ta 2001. aastal, mil briti plaadifirma Champion Records avaldas tema ja Hedvig Hansoni esimese vinüülsingli “My Lover”. Sealt edasi on ilmunud rohkem kui paarkümmend singlit USA-s, Hispaanias, Hollandis, Suurbritannias ja mujal. Dave on remiksinud selliseid suurmeistreid nagu Chus & Ceballos, David Penn, Tom Middleton, Joey Musaphia ja Sandy Rivera. Ta on esinenud festivalidel ja klubides Inglismaal, Brasiilias, Prantsusmaal, Lõuna-Aafrikas, Hispaanias jne.

Kuula: https://soundcloud.com/davestorm/dave-storm-music-is-everywhere-album-preview

Albumi tagasiside:

Rasmus Faber (Farplane Records, Sweden): "My buddy Dave has put together a fine album here. In a genre which balances many fine lines, Dave manages to both be true to the artform but also unique, which is no mean feat! Some really great grooves in here, make sure you check it out!!"

Rhythm Doctor (Mutant Disco, UK-Estonia): "My favourite is time out - really great mood & rhythm - would make a great 7'' single ???? reminds me of wally badarou. 9/10 happy ends is next - feelings of blaze . i can also hear a version with less vocal & a bit more dubby 8/10 then i like kello hitty 7/10 those 3 stand out from 1st listen. overall it's a strong album - i'm sure some tracks will get license requests."

N’Dinga Gaba (Global Diplomacy, Vega, Yoruba Records; USA): "This album is PURE FIRE!!!!"