Lemon Fight

Rada7.ee
29-08-2017
kell 15:31

Uus jõud elektroonilise muusika maailmas - Lemon Fight avaldas debüütsingli “I Got Time For You”


Lemon Fight on uus elektroonilise tantsumuusika kollektiiv, kuhu kuuluvad Cartoon’i ridadest tuttavad Ago Teppand ja Joosep Järvesaar ning Grind üritustesarja üks asutajatest Mihkel Sillaots.

Lemon Fight uuest projektist: “Mõte koos mussi teha oli juba ammu. Tahtsime seekord midagi teistsugust proovida ja läksime LA-sse inspiratisooni koguma. Katsetasime koostööd kohalike artistide ja laulukirjutajatega ja kolm päeva enne tagasilendu sündiski esimene singel “I Got Time For You”. Viimistlesime loo täielikus paradiisis, Tai saarel nimega Ko Pha Ngan.”

Esiksingelile “I Got Time For You” andis hääle Ameerika laulja Rogelio Douglas Jr.
Varem Eestitki külastanud multitalent kuulus Riverdance`i koosseisu ja on muuhulgas näidelnud filmides “Straight Outta Compton” ja “Whiplash”.

Koos singliga ilmus ka animeeritud lyric video, mille on teinud Josh Twist.Cartoonis kolmandaks liikmeks olnud Hugo-Martin Maasikas tegi koos Futuristikuga uue projekti Wateva.

bonne
06-09-2017
kell 13:59

lemonparty.....punkt...org

Rada7.ee
27-09-2017
kell 09:37

Eesti tantsumuusika grupp Lemon Fight vallutas Leedu Power Hit Radio edetabeli esikoha


Lemon Fight on värske elektroonilise tantsumuusika kollektiiv, kuhu kuuluvad Cartoon’i ridadest tuttavad Ago Teppand ja Joosep Järvesaar ning Grind üritustesarja üks asutajatest Mihkel Sillaots.

Sel nädalal vallutas Eesti kuttide debüütsingel “I Got Time For You” Leedu Power Hit Radio TOP15 edetabeli! Vaata edetabelit siit: http://powerhitradio.tv3.lt/top-15

Lugu on edukas ka Eesti raadiotes, jõudes kiirelt TOP20-sse. Spotifys on kuu ajaga lugu kuulatud lausa 125 000 korda!