KSMNVT

Rada7.ee
20-08-2017
kell 22:34

Noor produtsent KSMNVT avaldadas esimese singli “Drown”


Nime “KSMNVT” taga on 18aastane Pärnu noormees Johannes Veike, kes on produtseerimisega tõsisemalt tegelenud vaid 3 aastat. “Tahtsin esimest korda proovida teha lugu, milles oleks peale instrumentaali kasutatud ka vokaale,” räägib noor muusik, kes on enne esiksinglit teinud vokaalidega lugudest remixe, kuid enda looming on seni piirdunud instrumentaalidega.

“Klaverit klimberdades leidsin põhimeloodia ja see meeldis mulle. Sellele toetudes tegin loo instrumentaalpõhja,” seletab KSMNVT loo sünnilugu.

Loole on oma vokaalid andnud 16aastane Juula Kesküla, kes aitas laulule kirjutada koos Frederik Küütsiga ka sõnad. “Lugu püüab kuulajatele kirjeldada emotsiooni, mis tekib paljudes noortes, kui hakatakse üle mõtlema ja lastakse endil mattuda esialgu suurena tunduvate, kuid tegelikkuses väikeste probleemide ja kaotuste alla,” seletab lauljatar loo sõnumit.Loo produtsent KSMNVT ei ole enne “Drown”-i kellegagi koostööd teinud, ent abi ja nõu on noormees paljudelt küsinud küll. “Eriti on abiks olnud minu klassivend ja sõber Frederik Küüts,” tõdeb KSMNVT.

Artistid, keda noormees oma suurimateks mõjutajateks peab, on Flume, Vanic, Illenium ning 20syl.

Kuula lugu Spotify-st: https://open.spotify.com/album/5uuFBYJdSBVGHpiJvbnp08

Facebook: https://www.facebook.com/ksmnvtmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/ksmnvtmusic/
Soundcloud: https://soundcloud.com/ksmnvtmusic

dokora
27-08-2017
kell 08:52

Vokaal on liiga vaikne. Iga laulja väärib seda, et teda oleks kuulda.