Getter Jaani

Rada7.ee
27-06-2017
kell 10:33

Getter sõlmis lepingu plaadifirmaga Universal Music Baltics

Uus singel "Something Good" ilmub juba sel reedelUus singel "Something Good" ilmub juba sel reedel
Universal Music Baltics avaladab sel reedel, 30. juunil, Getteri uue singli “Something Good”. "Tundsin kohe, et selles loos on midagi, mis paneb minu südame kiiremini lööma, ja et see on millegi uue ja ilusa algus," ütleb Getter.

Lugu sündis laulukirjutajate laagris, Getteri koostöös muusikutega Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga.

Tambet Mumma (Getteri manager ja Moonwalk agentuuri asutaja/tegevjuht): "Moonwalki ja Getteri äärmiselt põnev ning edukas koostöö on tänaseks kestnud juba 8 aastat. Koostööleping Universal Musicuga tähendab, et nüüdsest on meil seljataga ka maailma suurim plaadifirma, kes kindlasti pakub artistile uusi võimalusi ning väljundeid."

Getter uue loo sünnist: “Olen tõeliselt tänulik, et olin osa laulukirjutajate laagrist ja sain tutvuda lähemalt erinevate muusikutega nii Eestist kui ka välismaalt. Lugu "Something Good" valmis koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga. Kohe ruumi sisenedes oli meil omavahel hea klapp. Salvestasime loo riidekapis - katsime kapi patjade ja tekkidega, et vältida üleliigset müra ja kaja. Mulle meeldis, kuidas Cassandra suutis minus midagi uut välja tuua ja oskas õigetele nuppudele vajutada.”

Noorteiidolist on saanud Eesti üks tuntumaid persoone ja edukamaid artiste. Getteri muusikat on digikanalites kuulatud juba üle 20 miljoni korra! Getter on ka Eestis üks enimjärgituim muusik, omades sotsiaalmeedias kokku üle 100 000 jälgija.

Getteri tähelend algas 2009. aastal “Eesti otsib sperstaari” telesaatest. Selle saate ajaloo noorima finalistina jäi ta silma kui särav päikesetüdruk ning oli kohtunike ja televaatajate suureks lemmikuks.

Järgmisel aastal alustas Getter koostööd agentuuriga Moonwalk ning juba kevadel ilmus esimene EP “Parim Päev”. Samanimelisest debüütsinglist sai aasta üks mängitumaid raadiohitte Eestis. Loo produtseeris Sven Lõhmus.

Tänaseks on Getteril ilmunud neli albumit, millelt avaldatud singlid on saanud suurteks raadiohittideks.

Rada7.ee
30-06-2017
kell 13:22

Getter avaldas singli Something Good plaadifirma Universal Music Baltics alt


Getter avaldas täna hommikul plaadifirma Universal Music Baltics alt uue singli “Something Good”.

Kuula singlit “Something Good” siit: https://lnk.to/SomethingGood