TSoD / Vanad Varjud / ÜrgSiug split album

Rada7.ee
13-02-2017
kell 21:26

Trash Can Dance annab välja Thou Shell of Death / Vanad Varjud / ÜrgSiug split albumi

KaanepiltKaanepilt
Trash Can Dance annab välja Thou Shell of Death / Vanad Varjud / ÜrgSiug split albumi limiteeritud kasseti formaadis. Igalt bandilt on spetznas selle reliisi tarbeks salvestatud lugu. Kokku jookseb material peaaegu 35 minutit.

Isendit saab soetada esmakordselt festivalil Howls of Winter. KUI jääb üle, siis ka bändimeeste, Trashi ja/või Hexenreich recordsi kaudu.

Vanad Varjud lugu: https://vanadvarjud.bandcamp.com/
ÜrgSiug lugu: https://thon.bandcamp.com/album/khaos-apophis
Thou Shell of Death lugu: https://soundcloud.com/tsod/the-old-remain-the-young-are-gone

Trash
14-02-2017
kell 12:48

Kirjutasin:

"Kõik träkid tundusid väga head, nautisin neid ükshaaval, kui artistid faile saatsid, kuid alles peale kassetile panemist, peale õiges järjekorras lindilt kuulamist, taipasin kui ühtselt nauditava fooni nad koos loovad, kui hästi tegelikult kokku sobivad ning teineteisega haakuvad, olles samas piisavalt omanäolised ja isikupärased. Thou Shell Of Death´i (funeral) doomilik, sugestiivne sügavus ja karge monotoone hirmukülv, Vanade Varjude hõõguv kummardus bläkile, traditsionaalsemat laadi, isegi teatraalse varjuga, heavy metalile ning veniv-pidurdavale death´ile ning siis ÜrgSiuG, kes on justkui aluspõhi-BM-i hakseldanud tundmatuseni ära kosmilise sündikrautiga, üheksakümnendate alguses popiks saanud tantsubiilisema industrialiga ning vokaali venitava gootimetaliga. Kolm erinevat artisti, aga ühtne eepilisus, ühtne suur lugu jutustada ja sellega on 35 minuti jooksul suurepäraselt toime tuldud. Kassett on põnev kuulamine, pakkudes piisavalt vaheldusrikkust nii bändide lõikes, kui nende muusikasse põimitud erinevate stiilide põhjal. "

pilte FB-st