Kuula: Black Bread Gone Mad - "Ayibobo"

Pok

ivo
05-10-2015
kell 15:47

Räppar Pok avaldas kiiksuga lühialbumi Uinamuinasjutud

Räppar Pok avaldas täna kiiksuga kõlapildiga lühialbumi, millel teeb kaasa mitu andekat Eesti lauljat.


“Uinamuinasjutud” on tasuta kuulatav ja tuhandele kiiremale allalaaditav artisti SoundCloudi lehel, kus saab keerukamate sõnamängudega tutvuda ka lüürikat lugedes.

“Enamik laulusõnu on valminud Indias ja Sri Lankal bangalote verandadel päikest mere taha saates ning seetõttu ei peaks ka kuulajad lugusid liiga tõsiselt võtma,” innustab räppar uinamuinatamisest osa saama.

Uinamuinasjutte esitavad koos Pokiga Avoid Dave, Robin Juhkental ja ansambli Sibyl Vane vokalist Helena Randlaht.

Lühialbumi helikeele ja illustratsiooni on loonud Joosep Maripuu, kes iseloomustab üllitist märksõnadega “pauk”, “saag” ja “naivistlik kole-trap”.

“Uinamuinasjutud” miksis Eesti hiphopi raskekaallane DJ Critikal ja lühialbumile on oodata järge.

evertp
05-10-2015
kell 19:20

Mul lendas see pressiteade algul sõrmega vasakule minema, aga nüüd kuulates on see küll väga kihvt kraam. Seda enam, et ma viimasel ajal pole kuigi palju räppi kuulanud - vähemasti eestikeelset mitte.

evertp
05-10-2015
kell 19:22

DJ Critikal. Nojah, see seletab kõik. karu

Rada7.ee
30-11-2018
kell 11:14

Räppar Pok avaldas üle aastate uut muusikat

Foto: Urmas Luik
Pok üllitas üle mitme aasta uut muusikat. Sedapuhku on jõud ühendatud Avoid Dave’iga ning laul kannab külmadest ja pimedatest ilmadest inspireeritult pealkirja “Tõmbaks uttu”. Laulu on produtseerinud Avoid Dave ja Phagu.

Varasemalt on Pokilt ilmunud lühialbum “Fatamorgaana” (2012), täispikk stuudioalbum “Uperkuut” (2014), “Uinamuinasjutud” EP (2016) ja mõned singlid. Käesoleva aasta kevadel üllitas Pok oma esimese reisiraamatu pealkirjaga “Elu aluspüksata. Ühe räppari rännud Kagu-Aasias”.

Lähiajal on oodata veel uut muusikat koostöös Sandra Ashileviga.