Lexsoul Dancemachine

Pelmo
12-03-2014
kell 09:35

2013. aasta lõpul asutatud värske Tallinna funk-soulkollektiiv Lexsoul Dancemachine sai hakkama esimeste demodega. Visake kõrv peale ja tulge kuulama live's 14. märts Musta Puudlisse!

Kooseis:
Robert Linna
Caspar Salo
Jürgen Kütner
Kristen Kütner
Martin Laksberg


Üritus
https://www.facebook.com/events/621910877863032/

Soundcloud
http://soundcloud.com/lexsouldancemachine

Facebook
https://www.facebook.com/lexsouldancemachine?notif_t=page_new_likes

Rada7.ee
15-11-2016
kell 22:45

Lexsoul Dancemachine'i lugu ilmub maailmaklassi funk-soul kogumikul


Eesti bändi Lexsoul Dancemachine lugu “Beef Grinder” on välja valitud maailma tippklassi kuuluva funk-soul muusika kogumiku “Craig Charles Funk & Soul Club” neljandale kauamängivale.

9. detsembril Inglismaa plaadifirma Freestyle Records poolt välja antav plaat ilmub nii digitaalselt kui CD kujul. Lood noppis isiklikult populaarseim heatujumuusika saadik Craig Charles, kes on Lexsoul Dancemachine’i lugudele toetust avaldanud nii BBC 6, kui BBC 2 raadiosaadetes. Bändi lugu “Beef Grinder” on üks kolmest esile toodud loost, mille kohta hr. Charles ütleb: ”Soust, mida Lexsoul Dancemachine marineerib särisevate hi-hat’i löökide ja vürtsikate klahviriffidega šokeeriks isegi Stevie Wonder’it ennast!” Plaadi teeb märgiliseks see, et kodumaine bänd esineb plaadil koos antud stiili eliitsete kujude Brian Auger, Kylie Auldist, Smoove & Turrell ja Joss Stone’i kõrval. Võib öelda, et Lexsoul Dancemachine on sellega ametlikult vastu võetud ülemaailmsesse funk-muusika skeenesse.

viuh!
21-11-2016
kell 11:58

y hea töö!

Rada7.ee
06-07-2017
kell 15:46

Lexsoul Dancemachine avaldas teise singli sügisel ilmuvalt albumilt


Läkitus Lexico saarelt jäi troopiliste tormide taha seisma nagu Eesti suvi. Lexsoul Dancemachine’i teele pandud postkaart jõudis aga lõpuks kohale, ühes singel nimega “Feriado Tropical”. Latin-funk võnked võiks anda ka jõudu ilmataadile ja võtta D-vitamiini otse Dancemachine’i minekust.

Eelmise aasta juulis ilmunud “Coconuts” ja käesolev pala annavad aimu uue albumi eksootilisest puudutusest. Meteoroloogid ennustavad, et orkaan Eesti funk-soul kaadri teise kauamängivaga jõuab lettidele ja lavalauadadele 2017. a sügisel.