Liis Lemsalu

ivo
13-09-2012
kell 16:12

Ilmus Liis Lemsalu “Lightning in a Bottle” singel koos klubiremiksidega!

Liis Lemsalu singel “Lightning in a Bottle” on tema endanimeliselt debüütalbumilt, kus lisaks loo originaalversioonile on ka nelja DJ remixid.

“Soov oli teha väike kõrvalepõige bändiga tehtavast loomingust ning proovida kuidas kõlab minu esitatud muusika klubirütmides,” kommenteerib Liis Lemsalu uut singlit. “Kõik neli DJ-d lõid väga erinäolised ja huvitavad versioonid ning iga remixi puhul tunnen, kuidas see mu tuju tõstab ja käima tõmbab,” lisab Liis.
“Agoga (Ago Teppand) on olnud minu siiani kõige meeldivam helilooja-produtsendi koostöökogemus ning loodan, et see ei jää kindlasti viimaseks,” on Liis Lemsalu kindel.

“Lightning in a Bottle” on kirjutanud Ago Teppand ning Jonas Olsson. Ago Teppand on kirjutanud suure osa IIRISe loomingust ning produtseerinud nime all SETHH väga palju erinevat muusikat.
Soome produtsent Jonas Olsson on viimase kümne aasta jooksul teinud koostööd väga paljude Skandinaavia artistidega nagu näiteks Rasmus Thude (DK), Radical Something (US), Miss Bloom (SWE), Superscar (FIN), Jannika B (FIN).

Remixija Andalo nime tagant leiame Rootsi artist/produtsent/DJ/remixija Anders Nymani. Andalo on remixinud Boy George’i, Dr Albani, Loreeni, Guru Project, Southside House Collective ning paljude teiste lugusid. Andalo on ka üks ülemaailmse hit-singli “Infinity2008” remixijast.
Loo autori Jonas Olssoni kommentaar Andalo tööle looga “Lightning in a Bottle”: “Andalo did a fantastic job combining the hooks with his unique production style.”
Rein-V on Eesti noorema generatsiooni DJ Kristjan Reinvee, kes tabas oma remixi R'n'B käsitlusega väga hästi Liisi artistlikku olemust. Rein-V on viimastel aastatel paljudel klubiüritustel plaate keerutanud ning produtseerinud kohalikul muusikamaastikul.
E.M.I. remixi taga on Liisi bändi liige Otto-Karl Vendt, kes on peamiselt tuntud kui väga andekas jazz trompetist ning paljude bändide helitehnik. Tegemist on tema enda sõnul remixiga, mis peaks ka kõige halvema tuju rõõmsaks tegema.
HERT remixi autor DJ Kermo Hert on juba üle kümne aasta Eesti klubides inimesi tantsuplatsidel hullutanud ning viimasel ajal üha enam ennast ka remixijana tõestanud.


1. Lightning in a Bottle original version


2. Lightning in a Bottle Andalo radio edit


3. Lightning in a Bottle Rein-V RMX


4. Lightning in a Bottle E.M.I. Remix


5. Lightning in a Bottle Hert radio remix

ivo
25-05-2015
kell 23:53

Uus singel siia kah :)

Rada7.ee
17-11-2015
kell 15:17

Liis Lemsalu avaldas video uuele singlile Breaking the Rules

Liis Lemsalu avaldas video uuele singlile „Breaking the Rules“. „Breaking the Rules“ on Liis Lemsalu teine singel peagi EPna ilmuvalt albumilt „RULES“.

Foto: Sandra Sersant
Lemsalu sõnul sündis „Breaking the Rules“ tegelikult läbi peas viisijupiga ringi tiirlema hakanud väljendi "hmm hmm", mis on loo vältel siduvaks jooneks ning mida on seal korduvalt kuulda. „Uuele singlile on andnud väga huvitavad kõlavarjundid produtsent Rob Stanley Montes ning sõnad kirjutati koostöös USA-s resideeruva Janne Saarega,“ kommenteerib Liis, kes on ise ka laulu muusika üks autoritest. „Breaking the Rules“ on Liis Lemsalu teine singel peagi EPna ilmuvalt minialbumilt „RULES“.„“Breaking the Rules’i“ video räägib klassidevahelisest keelatud armastusest ning on kohati ka ühiskonnakriitilise alatooniga. Ekraanile tuuakse ootamatu lõpuga lugu armastuse keerdkäikudest, mille tulemuseks on olukorrad, kus inimesed ei oska enam realistlikult mõelda,“ avab Liis video tausta. Režissöör Sven Oltersi ning teiste andekate BFMi tudengite Risto Niilsi ja Ahto Nuuti käe all valminud video filmiti Tallinnas Vene Teatris oktoobrikuus. „Meil oli üks, kuid see-eest väga pikk võttepäev, mis tänu ülimalt lahedale tiimile ning headele abistajatele kujunes väga positiivseks ja huvitavaks ning oli puhas fun. Aeg kulges justkui omas rütmis, mil need tunnid suursuguse interjööriga Vene Teatris veetsime. Suur tänu kõigile, kes selle päeva võimalikuks tegid!“ õhkab Liis.

Videos näha olevat võib-olla et veidi intrigeerivat efektset tantsu toolidega saab päriselus laval näha Liis Lemsalu Show’s juba järgmisel reedel, 20. novembril IO Lounge’is toimuval heategevuslikul õhtul.

Rada7.ee
01-09-2017
kell 15:18

Liis Lemsalu andis täna välja uue singli "Ei peatu"

Foto: Kristiina RenserFoto: Kristiina Renser
„Ei peatu“ on Liisi seni tantsulisim pala, mis sündis koostöös aasta produtsendiks ja miksijaks tituleeritud Bert Prikenfeld’i ning armastatud Ewert Sundjaga.

„Minu muusika väljendab üldjuhul minu isiklikke tundeid ja meeleolu. Kuigi ma pole varemalt sedavõrd tantsulise palaga välja tulnud, siis on minus selline "tantsu-Liis" alati olnud olemas. Olen lihtsalt nendel biidi otsimise hetkedel kuulanud teiste artistide muusikat. Nüüd on mul aga suur heameel, et saan jagada enda nime alt ühe mõnusalt liikuva loo,“ jutustab Liis õhinaga.

See on Liisi teine singel, mille nii muusika kui sõnad valmisid koostöös Bert Prikenfeld’i ja Ewert Sundjaga. Aasta produtsendi ja miksija tiitli pälvinud Bert ühisest loomeprotsessist: „Meil on kujunenud sellised mõnusad stuudio-sessionid, kus „lukustame“ end masinate taha ja laseme musal voolata. Katsetame, arutame ja loome.“

"Ükspäev tuli Liis stuudiosse ja ütles, et tahab „tümmi“ teha. Me siis Berdiga vastasime, et heakene küll. Mõeldud tehtud. Laulukirjutajana on tore aeg-ajalt proovida mingeid teisi žanreid ja see on kindlasti üks tantsulisemaid lugusid, mille kirjutamises mina kaasa olen löönud. Jälle kogemuse võrra rikkam,“ lisab Ewert.Liisi saab oma bändiga uut singlit esitamas näha täna õhtul Tartu Lumepargi suurel suvelõpu kontserdil ning 8. septembril Tallinnas Vabaduse väljakul We Run Tallinn sündmuse laval.