Lennupilet

JuHo
12-04-2012
kell 22:33

Küsimus suurele ringile...

Kui teil plaanis reisida lennukiga võõrale maale, siis palju ja kust te maad uurite lennupiletite hindade osas?
Endal on plaanis USA tripp ja kõik muu on korras peale lennupileti. Tahaks ofc võimalikult soodsat piletit aga samas mõistus väidab vaikselt et toppama ei tasu ka jääda.

Mõni teadjam ehk oskab väita, et mis ajal oleks mõtekas pilet osta. Tripp on planeeritud mul Juuni alguseks kohe ja ära olen terve suve pmst. On pileti ostmisel üldse mingeid strateegiaid. See on loogiline et esimese pakkumise orki ei tasu langeda ja kodumaiseid piletimüügilehti pole üldse mõtet vaadata. Seda panin ka tähele, et odavam oleks reisi algus teha soomest aga muidu üldiselt pole äheldanud et piletite hinnad oleksid suuremal määral muutunud viimasel paaril nädalal.

Kui kellelgil oleks soovitusi ja kes teab, millal lennukompaniid nt soodukaid armastavad teha ja kas tasuks eesti reisibüroosid ja broneeringufirmasid tüüdata, siis andke endast märku.

evertp
13-04-2012
kell 00:53

Estraveli pakkumise magasid maha igatahes, niiet tasub küll kohalikke reisibüroo lehekülgi luurata.

Vaata ikka erinevate lennufirmade kodukaid, või kui ei oska siis on ka igasugu portaale loodud mis sisaldavad kõiksugu offtopicut/ontopicut:
www.trip.ee
www.lendama.ee
www.lastminute.ee

anz
13-04-2012
kell 01:12

skyscanner senini töö ära teind. saad kuu lõikes paremaid pakkumisi vaadata nii lennujaamast lennujaama kui riigist riiki, et sobivaim variant välja sõeluda. näitab nii otselende kui vahemaandumistega.

anz
13-04-2012
kell 01:14

a.. seda ei mäleta, kas mingeid lokaalseid odavlennufirmasid näitas.. võibolla a võibolla mitte. a pikematel otstel abiks küll.

anz
13-04-2012
kell 01:23

apdeidiad ka vist päris hoolsalt, et kui on firmal mingid pakkumised siis need kajastuvad seal saidil ka.

pahareino
13-04-2012
kell 01:46

skyscanner senini töö ära teind. saad kuu lõikes paremaid pakkumisi vaadata nii lennujaamast lennujaama kui riigist riiki, et sobivaim variant välja sõeluda. näitab nii otselende kui vahemaandumistega.

word. mu arvtes ka parim. odavaima diili saad - vahendustasu osas samuti.
sisaldab ka nii ja naa ryani ja easyjeti diile, mis on vägagi tänuväärne.

pakkumistega samas pole parim - st kui konkreetne päev on siis jah, muidu pead skännima suurimaid vedajaid ka ning olema nende listides.

metsik
13-04-2012
kell 09:20

Muidu Iirlaste Aer Lingus sõidab ka nt regulaarselt Dublini ja JFK vahet enamvähem normaalse hinnaga. Huvi pärast vaatasin, et return pileti sellel marsruudil saab mingi 500€ kätte, siia juurde siis ryanairi Dublini ots. Selle Aer Linguse pagasipoliitikat muidugi ei tea ega uurinud, et kas on lisatasu eest või mitte. Muidu tasub lihtsalt erinevatel sooduspakkumistel silm peal hoida, aga nendel võib see lennuaeg täpselt reglemeteeritud olla. Wris pakub vist SASi lende ka hetkel ~595€ eest, aga no see ei ole nüüd nii hea pakkumine kui see Estraveli 555 oli.

JuHo
13-04-2012
kell 12:44

skyscanner minu jaoks ei tööta. Valitud marsruudil HEL - BNA (Nashville) tulevad hinnad ikka päris krõbedad. Leidsin sellised lehed nagu Hipmunk ja Travelation kust ma olen seni leidnud madalaimad hinnad.
Kayakis olen ka uurinud. Praegu juba tundub, et hinnad kõiguvad üles alla, oluliselt muutumata kui just mingi last minute hea diil ei tule. Aga siis juba pilet ilmselt ostetud...

Estraveli pakkumine oli jah suht hea aga see müüdi ka jube kiirelt välja ning tolleks hetkeks polnud mul veel miski eriti kindel. Kahju küll aga noh elu läheb edasi...

Cy
13-04-2012
kell 23:34

Stockmanni hullud päevad, pole kah kuigi paha hind NY-sse.
mu meelest on põhiline otselend, või siis vähemalt ühe piletiga lend, mis kärbib riske. igasugused eellennud mõne erineva lennufirmaga mingisse stockholmi, londonisse vms on mõttetu aja- ja rahakulu