Vandenõuteooriad

Serial K
27-02-2012
kell 19:37

uus wikileaks väljas, mahlane klatš. esimene huvitav asi, mis ma leidsin, oli väide, et iisrael lekitas pärast augustisõda venemaale enda toodetud gruusia mehitamata lennukite paroolid.

Serial K
27-02-2012
kell 19:39

ja veel: Despite the reports in the media and against any public knowledge, the promoter of a massive Israeli attack on Syria is the axis India-Russia-Turkey-Saudi Arabia. The axis US-Germany-France-China is against such an attack from obvious reasons. Not many people know that Russia is one of Israel's largest military partners and India is Israel's largest client.

sama hea kui iga teine kuulujutt, though

tehnotolm
28-02-2012
kell 17:34

wikileaksi eilne pressikonverents
luukeresid koliseb Stratfor'i kapis üksjagu.. oodata on huvitavaid lugusid uurivas pressis.

tehnotolm
28-02-2012
kell 17:42

Anyone's a Terrorist: Fear-mongering machine takes over US

aina paremaks läheb.. kui maksad sulas, kannad seljakotti ja kapuuts on peas.. oled potentsiaalne terrorist. ja kui sul veel kaamera ka peaks olema.. no siis on asi juba enam kui kahtlane. arvatavasti oled terrorist. rääkimata rahumeelses protestis osalemisest.. mis ongi usas juba seaduse järgi low-level terrorism.
nice noh!

helbeke
03-03-2012
kell 14:59

Valik vandenõuteooriaid Õhtulehes

pahareino
03-03-2012
kell 19:01

Anyone's a Terrorist: Fear-mongering machine takes over US

aina paremaks läheb.. kui maksad sulas, kannad seljakotti ja kapuuts on peas.. oled potentsiaalne terrorist. ja kui sul veel kaamera ka peaks olema.. no siis on asi juba enam kui kahtlane. arvatavasti oled terrorist. rääkimata rahumeelses protestis osalemisest.. mis ongi usas juba seaduse järgi low-level terrorism.
nice noh!


mnjah tundub et keeravad vinti tõesti peale. mu küsimus on ka see, et ega see RT kanal ise vinti peale ei keera natukene ja vb peaks fakte kontrollima?

RT, previously known as Russia Today, is a government-funded[1] global multilingual television news network based in the Russian Federation. It was founded in 2005 as Russia Today by the government-owned[2] RIA Novosti.

Serial K
04-03-2012
kell 15:42

rääkimata rahumeelses protestis osalemisest.. mis ongi usas juba seaduse järgi low-level terrorism.

kordamisküsimus.
millise seaduse?

Serial K
04-03-2012
kell 16:04

vaatan facebookist, et piparmündipaanika algas jälle (kuigi oot, kas see taim juba eelmisel aastal ei pidanud illegaalne olema?) .

huvitav, et samad inimesed pole veel märganud, et vesi keelati ka juba ära

Trash
04-03-2012
kell 18:57

Kas keegi teab millise soolapuhumisega tegeleb Holistiline Kliinik? Kuulsin, et nad orgunnivad loengut kus astub rahva ette eesti mees kes pool aastat on söömata läbi ajanud. Oi oi oi!

thon
04-03-2012
kell 21:12

Peaks siia teemasse vist sobima:

http://www.prisonplanet.com/tsa-forces-new-mom-to-pump-milk-out-of-her-breasts-in-public-restroom-before-boarding-the-plane.html

HaraldHaak
05-03-2012
kell 09:15

Oo, midagi uut: ärge peske käsi; kõik batsillid on seebi sees.

HaraldHaak
06-03-2012
kell 09:37

Lugesin Cracked.com-ist Soren Bowie juttu "4 Hilariously Unexpected Feuds Between Fringe Groups" ja sain teada, et on olemas ka sellised 9/11-vandenõu-usklikud, kes arvavad, et mingeid lennukeid tornidesse ei lennanud, vaid need olid hologrammid; plahvatused ja augud kutsuti aga esile laserrelvadega.

Artikkel ise lahkab äärmusgruppide sisemisi lahkhelisid; lisaks 9/11-tõeotsijate "lennukid olid"/"lennukeid polnud" kildkondade madinale tehakse juttu konfliktidest krüptozooloogide siseringis (kellest mõned usuvad kuulsat lumeinimese-videot, teised aga peavad pettuseks), anoreksiafanaatikutest (kes edukama näljutamise meetodite üle omavahel verist võitlust peavad) ja valgetest rassistidest (kes ei jõua omavahel kokkuleppele, kas valet värvi inimestest tuleks lihtsalt eemale hoida või peaks Valge Mees kogu maailma nõrgemaid rasse nende endi huvides raudsel käel valitsema).

Rene13
06-03-2012
kell 10:32

Sisemised lahkarvamused üks peamisi krüptozoloogia (aga kindlasti ka krüptobotaanika) võludest ongi.
Ma küll ei pea silmas laharvamusi, kas konkreetne elukas on olemas või ei ole olemas (või kas keegi mingi video/foto ehtsusesse usub), vaid teravaks kiskuvaid mõttevahetusi umbes sellistel teemadel, kuskohast Mongoolia surmaussi otsida maksaks ja mida ekpeditsioonivarustus sisaldama peaks. Selles kõiges on mingisugust 19. sajandi vaimu. Kuigi vaidluse sisuline väärtus on enamjaolt selline, nagu vaidleks Russeli teekannu värvuse üle.

Heavyuser
06-03-2012
kell 11:20

mul tekkis vandenõuteooria et HaraldHaak on narkovastaste poolt ära ostetud et legaliseerimise pooldajate liikumist diskrediteerida. minu meelest on varsti tegu jubaIraagi propagandaministri vääriliste sõnavõttudega

Heavyuser
06-03-2012
kell 11:22

lihtsalt kargas pähe, ma keeldun midagi arvamast tema sõnumite sisust

HaraldHaak
06-03-2012
kell 11:27

HaraldHaak on narkovastaste poolt ära ostetud et legaliseerimise pooldajate liikumist diskrediteerida.

Südantsoojendav on teada, et Sa kangelaslikust vaikimisest hoolimata uimastiteemaliste uudiste veergu ikka lugemas käid ja et kogu teema Sulle jätkuvalt sellisel määral korda läheb, et pead sappi muudes, asjassepuutumatutes lõimedes välja valamas käima.

Heavyuser
06-03-2012
kell 11:59

ei, mis sappi, ma lasen aeg ajalt pilgu üle aga jumala eest ei viitsi sõnagi sellest pikast, lehekülgi pikast ingliskeelsest ködist, mida sa rikkiläinud grammofoni järjekindlusega sinna postitad lugeda. ma tean sisu ilma lugematagi. teema läheb mulle korda niipalju et kui aeg ajalt sinna kiikan siis saab tuju jälle heaks suurema vaevata. nagu öeldud, iraagi propagandaminister kargab tahtmatult pähe iga kord

Heavyuser
06-03-2012
kell 12:02

ja mis asjassepuutumatute lõimede kohta jälle käib, siis ma tõepoolest juurdlesin oma 5 mintsi asjaolu üle kas sa võiksid olla narko.ee või mingi muu, mulle tundmatu, rangelt narkovastase organisatsiooni palgal.

HaraldHaak
06-03-2012
kell 12:08

Hmm... Sa väidad, et ei loe mu postitusi, aga tead sellest hoolimata, mida need sisaldavad ja oskad neid koguni võrrelda Iraagi propagandaministri jutuga? Kas see avaldus Sulle mõnevõrra pidetu ja ebaloogilisena ei paista, kui nüüd hoolega järele mõtled?

Tegelikult oleks targem seda vestlust teises teemas jätkata — või oskad Sa kuidagi sõnadesse panna, miks Sulle tundub, et ma olen mõne "rangelt narkovastase organisatsiooni palgal"? Siis ei peaks võib-olla teemat vahetama, sest see on piisavalt vandenõuteooria küll.

Heavyuser
06-03-2012
kell 12:25

ei loe, sa ütlesid seda mis sul öelda oli juba väga ammu ära, edasine on mõttetu lällamine selsamal teemal, sisu tõenäoliselt on ikka sama kuidas imerohi kanep kõõma ära võtab ja kirpe tapab vms. elu on liiga lühike selle jama lugemiseks. aga vandenõuteooriana tundub mulle asi sellepärast et su tegevus tundub üsna samas skaalas olevat igasugu paranoia ja vandenõuhuvilistega, kes alati leiavad oma kahtlustele alust ja vastupidine efekt tundub mulle sellepärast et ma tõesti ei tea kas keegi seda jama loeb ja õhinal uut pangetäit mida regulaarselt tundub juurde laekuvat ootab. ei tea, ei tahagi teada ausalt öeldes. mulle tundub see igatahes nagu mingi balti jaama odekaparm jahvataks alkoholi headest külgedest ehk siis äärmiselt eemaletõukavana.

Heavyuser
06-03-2012
kell 12:26

aga inaff offtopic, jäägem tõeliste vandenõude juurde siin teemas

Serial K
06-03-2012
kell 12:29

see peaks minema välisuudiste alla, aga kuna jutt käib ikkagi Ron Paulist, siis sobib ka siia. niisiis, millega seletada, et Paul on debattides rünnanud kõiki kandidaate peale esikohamehe Romney? a sellepärast, ütleb teooria, et Romney lubab Rand Paulile asepresidendi vms magusat kohta.

exiledi artikkel

Rene13
06-03-2012
kell 15:53

See vist lausa krüptoastronoomia?
100 aasta tagune spekulatsioon Marsi eluvormide teemadel.
Lühikokkuvõtte on selline, et Marsi pinda katab üks suur aedviljakultuur ja selle üle valvab hiidsilm. Juurde on lisatud illustratsioonid.

Heavyuser
06-03-2012
kell 18:06

ma ei tea kas selle artikli koht on siin või teadusuudistes, aga samas, mis uudised need ikka enam on, tuhandeid aastaid vanad. samas pole ka teada et nende taga miski vandenõu peituks. lihtsalt teadus ei oska neid seletada (kuidas see küll võimalik oleks; teadupärast oskab teadus kõike seletada ja mida ei oska, seda pole tegelikult olemas)

vlur
07-03-2012
kell 00:37

cracked.com on ise bullshit :)

HaraldHaak
07-03-2012
kell 09:20

Cracked'is on loendatud muidki nähtuseid, mida teadus selgitada ei oskavat.

7 Awesome Acts of Nature (That Science Can't Explain)

6 Creepy Animal Behaviors That Science Can't Explain

6 Things Your Body Does Every Day That Science Can't Explain

8 Simple Questions You Won't Believe Science Can't Answer.

Jään põnevusega ootama teooriaid, mille kohaselt jääd teevad libedaks illuminaadid, jalgrattaid hoiavad sõitmas reptiloidid ja gravitatsioon on juutide vandenõu.

vlur
07-03-2012
kell 09:57

juudid võtsid FB ka täna maha. Miljonid tomatid kuivasid ära ja kanad surid. Massimõrv! :D

Heavyuser
07-03-2012
kell 09:57

ma saan aru et fakt et nimekirja asjadest mida teadus ei oska seletada avaldas cracked muudab selle nimekirja automaatselt pullikakaks? hm... mind hakkas see Voinichi käsikiri huvitama ja seda ei oska seletada ka wikipeedia, aga wikipeedia ongi täis sitta. kõige õigem seletus on et sellist asja pole olemas, keegi idioot on selle välja mõelnud

HaraldHaak
07-03-2012
kell 10:12

ma saan aru et fakt et nimekirja asjadest mida teadus ei oska seletada avaldas cracked muudab selle nimekirja automaatselt pullikakaks?

Ükski allikas ei muuda ühtegi väidet automaatselt jamaks. Samas ei saa salata, et Cracked keskendub oma artiklites kõikvõimalike juhtumite ja nähtuste kurioossematele ja humoorikamatele tahkudele, jättes vahel mainimata fakte, mis muljet kurioossusest ja/või totrusest mõnevõrra leevendaksid. Enamasti on faktipõhistes artiklites siiski toodud viited usaldusväärsematele allikatele kui "tühipaljas naljaleht".

Heavyuser
07-03-2012
kell 11:13

asi pole crackedis, asi on hetkel selles et eksisteerib terve hulk teadusele seletamatuid asju. cracked oli suva sait mis avaldas nimekirja. mina näiteks polnud enne tollest käsikirjast kuulnud. Bloop'ist on siin ennegi vist juttu olnud

HaraldHaak
07-03-2012
kell 11:21

Arusaadav. Aga kus on vandenõu? See, et teadus tervet persetäit asju/nähtuseid/muistiseid selgitada ei oska, on väga inspireeriv, aga ma ei näe eriti, kuidas see vandenõudega haakub. Kui vandenõu pole just stiilis, et "teadlased ei tea midagi, aga teevad tarka nägu ja pumpavad endale roppu pappi taskusse väljamõeldistega nagu kliimamuutus, tumeaine jm silmale nähtamatud fenomenid".

Heavyuser
07-03-2012
kell 11:28

no ma ju ütlesin et kõhklesin kas panna see nimekiri siia või "nädala teadus või tehnouudisesse", aga samas, mis pagana nädala uudis selline nimekiri ikka on, kui nüüd karvapoolitamiseks juba läheb

Heavyuser
07-03-2012
kell 11:28

vandenõudele on siin aga viljakat pinnast küll, kõikvõimalikud teooriad nii voynichi käsikirja kui bloopi maavälisest päritolust jne.

HaraldHaak
07-03-2012
kell 11:31

Jah, väga äge, ma just mõtlesin, kuidas need kaks võiksid omavahel seotud olla. Arvestades Voynichi manuskripti mõnede illustratsioonide vee- ja kanalisatsioonikeskset olemust polegi väga palju punnitada vaja, et seos plumpsataks.

HaraldHaak
07-03-2012
kell 11:35

Ma ise pean kõige tõenäolisemaks selgituseks Voynichi käsikirjale mingit laadi loomingulist ajupõrutust. Õigesse kohta vopsu saanud inimestel tekib vahel hämmastavaid kunstivõimeid (sellestki on Cracked'is põnev artikkel).

Rene13
07-03-2012
kell 11:42

asi pole crackedis, asi on hetkel selles et eksisteerib terve hulk teadusele seletamatuid asju. cracked oli suva sait mis avaldas nimekirja.
Aga kuidas see teadust ja teaduse tegemist diskrediteerima peaks?
"Ei tea" ja "veel ei oska õelda" on ju teaduses täiesti pädevad vastused. Viimased OPERA eksperiment teemalised artiklid näiteks. Edasiminek on toimunud, aga "veel ei tea kõlab" ikkagi üle kõige.
Nüüd ei teagi, kas nende neutriinode teemal vandenõuteooriad ka juba on, peaks täitsa otsima.

HaraldHaak
07-03-2012
kell 11:50

Muidugi on. Esimene ettejuhtuv:

Now, I am no physicist so I can’t say for sure that this blows a hole in the Dutch teams debunking and puts FTL travel back on the table. Maybe the corrections made to the GPS satellite’s clocks are not accurate enough for this experiment. What this single fact does however, is make me wonder why someone would want to debunk the FTL neutrino experiment so quickly? For an answer we only need to look at the possibilities that faster than light travel may hold.

vlur
07-03-2012
kell 12:27

Kryptos oli ka aastaid täielik müstika.
Voynichi kohta - äkki kunagi keegi viitsib selle lahti krüptida. Äkki kirjutas selle raamatu mingi hull samas, kirjutas lihtsalt suvalisi krõnkse, võrdlev näide -> handopresidendiks.blogspot.com

Serial K
07-03-2012
kell 12:46

ei see henno on ikka lahe mees

Serial K
07-03-2012
kell 12:50

1) 50 kätekõverdust, 10 viimast nukkidel
2) 20 hantlitõstet kummagi käega (10,5 kg)
3) raudplaadi peksmine paljaste rusikatega ca 20 sek, täisjõuga
4)30 kõhulihast ilma toeta, hantel kukla taga
5) täiendavad reaktsioonikiiruse testideriti karmid nõuded, isegi mina täidaks enamiku, diagnoosi puudusel jääks neljas siiski tegemata

Serial K
07-03-2012
kell 12:50

kolmas ikka, tra

vlur
07-03-2012
kell 12:55

suudad sa ikka raudplaati peksta ca 20sek? :D

Serial K
07-03-2012
kell 12:58

see harjutus on tegelikult kõige lihtsam, kuna ei sea kvooti jõule, vaid motivatsioonile ja vastupidavusele. kuigi, ää... igaüks vist suudaks omale juba esimese sekundiga luumurru tekitada sel juhul

Serial K
07-03-2012
kell 13:01

uhh, okei: Jah, võiksin vabalt ka tööle minna, sest C-grupp tegutseb iseseisvalt esimehe juhtimisel. Olen pearõhumise tõttu töövõimetuspensionär ja mu töövõimetusprotsent on 83%. Saan riigilt 216 eurot kuus. Pean pidevalt pead toetama, ka autot saan juhtida vaid ühe käega, öösel saan magada vaid tablettidega, pearõhumine on pidev ja algas 18. aprilli õhtul 2010. Mu elu on tegelikult pidev piin. Ükski arstlik uuring pole vasakus peapooles olevale pidevale rõhumisele seletust leidnud.

HaraldHaak
07-03-2012
kell 15:11

Huvitav kokkusattumus, et täna sai siin arutatud Voynichi üle ja turgatas pähe, et huvitav, kas keegi Codex Seraphinianust ka mõne vandenõuga sidunud on, ja nagu tellimise peale kirjutab Fortes ilmunud Titanicu ja loodete teemalise loo kommentaariumis keegi "mulk":

Titanic on tihedalt seotud ühe mehe nimega - William Thomas Stead.
Nimelt tahtis seesama härra viia 1890 aastal Luxorist leitud ja hiljem tema poolt ostetud muumia Ühendriikidesse. Sellel plaanil oli nii pooldajaid kui vastaseid. Kuid mõlemad pooled olid ühel meelel selles, et muumia peab üldsuse silma alt igaveseks kaduma. Nimelt näitaks selle muumia olemasolu, et maailmas on KAKS erinevat rassi - need, kes end selle muumia järeltulijateks õigusega peavad ja ennast väljavalituteks nimetavad, ja aborigeenid - goid.


Esimese lingina, mis peaks ülaltoodut kinnitama (?), on lisatud see: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Codex-seraphinianus-abbeville.jpg

Kas olete viimasel ajal märganud, et maailma mitmetes suurlinnades on rajatud suured ausambad reptiilidele!? Huvitav, miks?

Serial K
07-03-2012
kell 15:58

mahavaikimine käib väga kõvasti, sest isegi sotši skulptuuri pilti netiavarustest naljalt ei leia, rääkimata ülejäänud suurlinnadest. mis siin imestada...

HaraldHaak
07-03-2012
kell 16:04

Seal on lingil sabast jupp puudu (.jpg asemel .j).

Õige link.

Serial K
07-03-2012
kell 16:05

olgu muide öeldud, et usa-s on seaduse järgi reptiili tapmine karmimalt karistatud kui inimese tapmine. link

vlur
11-03-2012
kell 15:28

see vist käib siia alla
http://novaator.ee/ET/meditsiin/kas_maailma_ohustab_enneolematu_gripiepideemia/

Serial K
11-03-2012
kell 16:14

pigem teadusuudiste teema, kui allikat vaadata

Serial K
11-03-2012
kell 16:16

ehk siis pmst on loodud uus tore biorelv koos märkega, et try this at home, it's easy

kombain
11-03-2012
kell 21:07

kui ei ole veel läbi käinud siis :
http://http://www.youtube.com/watch?v=qrdSphVUGs4[/url]

Serial K
12-03-2012
kell 11:32

Before 9 / 11 and 7 / 7 there were clues in card games, comics, film and TV programmes, of the events that would later take place.

eriti julm, mängivad meiega nagu kassid hiirtega :-s

tehnotolm
12-03-2012
kell 19:05

kony

pahareino
13-03-2012
kell 11:15

kony

mhm. vaatasin jah et gagide meestel on see hiina sissetung või nafta leidmine Ugandas juba hinge peal n

tglt naljakas on, et kõiki maailma probleeme saab diskrediteerida mingite imperialistide majandushuvidega või väidetavate maagivarudega.

Heavyuser
13-03-2012
kell 11:16

General Butt Naked on nii uskumatu et sellist jama on raske välja mõelda, kui see kõik tõsi poleks...
Kindral Palja Perssega

Serial K
13-03-2012
kell 11:51

komm exiledist: I love this whole “Kony 2012″ thing. Aside from being a well-deserved fleecing of rubes, marks, and slacktivists (seriously, Invisible Children is making beaucoup bucks while providing no material aid), the way the title is being used to stand for the whole non-effort makes it seem like a Presidential campaign. Tweet after tweet of shit like “Children deserve better. #Kony2012″ and “Make a difference. #Kony2012″ just give the impression that all of these twits are going to be voting for Kony in November.

Hell, that might not be a bad idea. Your typical central African warlord is far more fun to watch than grey-suited Western liberal politicians and probably has less blood on his hands than any American President post-WWII. Count me in! “Better entertainment, less global plunder. #Kony2012″ “Stop the beige murder machine! #Kony2012″


aa, muide, teate, et uus wikileaks mainib illuminaate! ja ufosid vist ka. ja lollakaid (loonies). kõik samas lauses.

Rene13
13-03-2012
kell 12:06

aa, muide, teate, et uus wikileaks mainib illuminaate! ja ufosid vist ka. ja lollakaid (loonies). kõik samas lauses.
Ei ole võimalik. Ka mitte tõendite valguses.

Serial K
13-03-2012
kell 12:40

ufosid ei olnud jah ikkagi.

Rene13
13-03-2012
kell 13:43

Dailymail pakub vastuseid. Briti esijobu lahutuse tagamaade kohta.

But there is one thing Icke has not yet talked about on his tour — and he does go on rather, sometimes for eight hours at a time — and that is the increasingly bitter divorce battle he is embroiled in with his second wife, Pamela Leigh Richards.
Or that one of the reasons they split up, according to Pamela, is that he became suspicious that she is a shape-shifting alien.
‘He can’t figure me out — he thinks I might be a reptilian,’ says Pamela.


See kõik kutsub ülesse valvsusele.

tehnotolm
16-03-2012
kell 16:36

Charlie Brooker explains the 'phenomenon' of Invisible Children video Kony 2012
lol

tehnotolm
16-03-2012
kell 16:40

Invisible Children Global Night Commute Musical
kampaania taga sellised vinged sellid muidu. maitea peale seda tundub kony suht ok tüüp

Serial K
16-03-2012
kell 17:40

chris morris ja alan partridge lahkavad Di ja JFK surma

vlur
17-03-2012
kell 14:49

hahahahaha :D
Kony 2012/Invisible Children Leader Detained for Public Masturbation, Vandalizing Cars
http://www.commondreams.org/headline/2012/03/16-6

Serial K
17-03-2012
kell 18:57

tegelt see on OT veits, sest Kony on päriselt ka olemas ja ilmselt nii jube kui räägitakse. a kui jutt käib sellest, et USA hakkab Kesk-Aafrikasse interventsiooni tegema, siis sobib muidugi siia teemasse nagu valatud.

vlur
17-03-2012
kell 22:03

vandenõu on siin see et Kony 2012 on mingi propaganda-valimiskampaania bullshit Obamale. Suitsukoni jah tiksub Aafrikas ringi.

pahareino
17-03-2012
kell 22:29

tegelt see on OT veits, sest Kony on päriselt ka olemas ja ilmselt nii jube kui räägitakse. a kui jutt käib sellest, et USA hakkab Kesk-Aafrikasse interventsiooni tegema, siis sobib muidugi siia teemasse nagu valatud.


vandenõu on siin see et Kony 2012 on mingi propaganda-valimiskampaania bullshit Obamale. Suitsukoni jah tiksub Aafrikas ringi.

word

pahareino
17-03-2012
kell 22:30

usa paneb praegu kõik rauad korraga tulle ... süüria, kesk-aafrika, iraan, afganistaan :) damn

vlur
18-03-2012
kell 00:34

Iraaniga läheb jamaks, neil killiti kõik SWIFT-koodid ära välispankades

Serial K
19-03-2012
kell 11:46

see on osa finantssanktsioonidest, neid rakendatakse sellepärast, et kuigi nad ei tööta, siis äkki aitavad iisraeli lepitada, et see sõda ei alustaks. sellepärast nt saksamaa ja hiina toetavad sanktsioone. noh, umbes nagu see, kui Pilaatus laskis Jeesust roosata eksole.

Serial K
19-03-2012
kell 12:01

st kõlbavad hästi Iraani majanduse nõrgestamiseks ja keskklassi hävitamiseks, aga tuumaprogrammi ei pidurda ja opositsiooni pigem nõrgendavad (koos keskklassiga eksole)

tehnotolm
19-03-2012
kell 23:45

väike footage ka netti jõudnud
'Kony 2012' campaign star's naked video upclose

And as if Russell’s actions weren’t enough of a blow to the “Kony 2012” campaign, the Prime Minister of Uganda, Amama Mbabazi, has publicly released a response to the controversial documentary alleging that the warlord is not in his country.

juba vist 6a pole ta seal enam, norm y

hahahahaha :D
Kony 2012/Invisible Children Leader Detained for Public Masturbation, Vandalizing Cars
http://www.commondreams.org/headline/2012/03/16-6

republic
21-03-2012
kell 15:54

Rival Emperor Stakes Claim To Japanese Throne

nagu filmis..

HaraldHaak
22-03-2012
kell 15:49

Vahelduseks midagi, mis võib tõsi olla: USA julgeolek rajab salaja maailma suurimat pealtkuulamis- ja šifrimuukimiskeskust. (Wired).

Under construction by contractors with top-secret clearances, the blandly named Utah Data Center is being built for the National Security Agency. A project of immense secrecy, it is the final piece in a complex puzzle assembled over the past decade. Its purpose: to intercept, decipher, analyze, and store vast swaths of the world’s communications as they zap down from satellites and zip through the underground and undersea cables of international, foreign, and domestic networks. The heavily fortified $2 billion center should be up and running in September 2013. Flowing through its servers and routers and stored in near-bottomless databases will be all forms of communication, including the complete contents of private emails, cell phone calls, and Google searches, as well as all sorts of personal data trails—parking receipts, travel itineraries, bookstore purchases, and other digital “pocket litter.” It is, in some measure, the realization of the “total information awareness” program created during the first term of the Bush administration—an effort that was killed by Congress in 2003 after it caused an outcry over its potential for invading Americans’ privacy.

But “this is more than just a data center,” says one senior intelligence official who until recently was involved with the program. The mammoth Bluffdale center will have another important and far more secret role that until now has gone unrevealed. It is also critical, he says, for breaking codes. And code-breaking is crucial, because much of the data that the center will handle—financial information, stock transactions, business deals, foreign military and diplomatic secrets, legal documents, confidential personal communications—will be heavily encrypted. According to another top official also involved with the program, the NSA made an enormous breakthrough several years ago in its ability to cryptanalyze, or break, unfathomably complex encryption systems employed by not only governments around the world but also many average computer users in the US. The upshot, according to this official: “Everybody’s a target; everybody with communication is a target.”

HaraldHaak
22-03-2012
kell 15:51

Viimase lõigu lõpp on ilmselge trigger:

Yottabytes and exaflops, septillions and undecillions—the race for computing speed and data storage goes on. In his 1941 story “The Library of Babel,” Jorge Luis Borges imagined a collection of information where the entire world’s knowledge is stored but barely a single word is understood. In Bluffdale the NSA is constructing a library on a scale that even Borges might not have contemplated. And to hear the masters of the agency tell it, it’s only a matter of time until every word is illuminated.

Rene13
23-03-2012
kell 11:33

Teisipäevane maavärin Mehhikos oli inimtekkeline, sihtmärgiks oli Obama tütar.
Ilmselt on Obama vastased HAARP'i enda võimusesse saanud.
See on legit värk, levitage sõna!!!!

Trash
26-03-2012
kell 12:04

Ma arvan, et teid võib huvitada:

Resurrect Dead : The Mystery of the Toynbee Tiles 9/10

HaraldHaak
26-03-2012
kell 12:27

Oh, cool, ma ei teadnudki, et sellest film tehtud on!

LahkHelidega oleme paar korda teinud lugu "Toynbee Knew", mille tekst sai kunagi kirjutatud ühele teisele bändile, millel seda aga lõppeks vaja ei läinud.

Serial K
26-03-2012
kell 13:20

related news, hando henno vist jõudis ravile ja blog on maas

Serial K
26-03-2012
kell 13:34

aga ei ole hullu, või õigemini..

HaraldHaak
26-03-2012
kell 15:21

Serial, kuidas see lõim Hennoga seotud on?

Serial K
26-03-2012
kell 15:32

et noh, materjal ei saa otsa, aga nevermind.

midagi pilveuurijatele - jumal ganeša ilmutab end pilves

lähedasel teemal - kuidas psühhokineesiga pilvi mõjutada

(ei ole paroodia kumbki, veoh faith&spirituality; pakub väga huvitavaid asju)

Serial K
26-03-2012
kell 15:50

aa, lõim. vlur enne linkis teda siin teemas, ma sellepärast. kas kõik hullud ei passigi siia? henno ju bilderbergi grupiga seotud pealegi.

Heavyuser
26-03-2012
kell 23:40

Richard Nixon tahtis lasta tappa Black Sabbathi liikmeid

jumala sulatõsi, iga viimane kui sõna

tambucho
27-03-2012
kell 14:56

Richard Nixon tahtis lasta tappa Black Sabbathi liikmeid

jumala sulatõsi, iga viimane kui sõna

oliver stonele jälle inspiratsiooni,ei jõua ära oodata filmi

fs
28-03-2012
kell 23:45

Richard Nixon tahtis lasta tappa Black Sabbathi liikmeidjumala sulatõsi, iga viimane kui sõnaoliver stonele jälle inspiratsiooni,ei jõua ära oodata filmi

Johnny Depp mängib Ozzyt eksole?

Heavyuser
28-03-2012
kell 23:57

kuulsin et Samuel L. Jackson olla juba ammu Ozzyks värvatud, lepingule alla kirjutatud ja puha

tambucho
29-03-2012
kell 00:11

jim carrey on nixon,loogish ju

fs
29-03-2012
kell 00:12

tgtl võiks muidugi see Austin Powersi tyyp Ozzyt mängida

fs
29-03-2012
kell 00:17

näe, leidsin pildi ka, kus ta ongi peaaegu nagu Ozzy.

tambucho
29-03-2012
kell 00:58

good casting

Serial K
30-03-2012
kell 16:27

stratfori asepresident kahe aasta eest iraani-teemal. a-dogg tähendab Iraani presidenti, BB on Netanyahu.

"The point is what is Israel's next move? Bob and Mike are experts, but both also understand that what we think is really not the issue. I also know what BB will do, i.e., protect the State of Israel. One can look at MOSSAD's recent covert activities and get a sense of their mindset. I also think they will assassinate A-Dogg. His helo will have a malfunction."

Serial K
01-04-2012
kell 10:52

noram intelligence:

"In reality, Assad is the Western agent in the Iranian and Russian back yard. He is well protected by both Mossad and MI6. He and his father have kept stability along the Syrian and Israeli border since the last war in 1973. Al-Assad is an Alawite, and his regime has constantly repressed radical Islam. At the same time, his regime has been powerful protector of Christians in Syria. Christians represent about 10 percent of the Syrian population, the second largest Christian community in the ME after Israel.
The real enemy of Assad these days is Turkey and its government which is funded by the Muslim Brotherhood. The Turks hope that as a NATO member they will be allowed to invade Syria and take over and manage part of Syrian land. Syria just deployed 25 anti-air missile batteries along its Turkish border.
There is a big possibility that Syria attacks Israel and Iran will jump in the game to help them out. Whatever happens in the next weeks or months, in my opinion Assad will remain in power for at
least another year."

aksel
01-04-2012
kell 15:54

Trooja asus Soomes ja keskaeg on väljamõeldis

Rene13
02-04-2012
kell 17:56

Mida oligi arvata.
Maiade kalendri järgi hukub inimkond lähima paarikümne aasta jooksul, mitte käesoleva aasta lõpus.
Kõik faktid tuuakse lagedale, valmimas on teemakohane dokkfilm

kurmet
02-04-2012
kell 18:04

Kurrradi maiad!

ajudoonor
02-04-2012
kell 20:53

huvitav, et nad nii kaugele tulevikku nägid nii täpselt, aga oma hävingut justkui ette ei näinud. kas selliseid spetse saab usaldada üldse?

Serial K
04-04-2012
kell 11:08

otott, maiad pole niiväga väljasurnd midagi: link

HaraldHaak
04-04-2012
kell 11:10

Ilmselgelt on tegu valede maiadega. Õiged ennustasid lõppu ja surid kärmelt välja, et trügimist ja järjekorras seismist vältida.

trigger
08-04-2012
kell 21:38

Mitmed conspiracy aktivistid eesotsas Davic Wilcock ja Benjamin Fulford ennustavad kohe-kohe illuminaatide/pankurite massilisi arreteerimisi, uue finants-süsteemi loomist ja uue alternatiivse energia kasutuselevõttu mis "päästab meie planeedi". Plaan väidetavalt orkestreeritud Pentagoni, USA sõjaväe, Asian Secret Societies ja mitmete teiste gruppide ja organisatsioonide "good guys" poolt :)

http://benjaminfulford.net/
http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1035-divineintervention1