R2 Aastahitt 2010

ivo
30-11-2010
kell 23:36

Algas R2 Aastahitt 2010 hääletus!

Traditsiooniliselt selgitab Raadio 2 välja lõppeva aasta parimad laulud meilt ja mujalt - hääletus Aastahiti lehel www.r2.ee/aastahitt on alanud ning kestab kuni aasta lõpuni.

Eesti vanima ja suurima muusikaküsitluse Raadio 2 Aastahitt võitjad selguvad ja pärjatakse 5. jaanuaril toimuval auhinnagalal raadiomaja 1. stuudios, millest publik saab osa ERRi tele-, raadio- ja internetiotseülekande vahendusel.

„Raadio 2 valib muusikasõprade abiga tänavu viimast krooniaja hitti ja tunnustab Eesti muusikuid, kes on lõppeval aastal oma loominguga silma paistnud,“ ütles Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga seekordse Aastahiti kohta. “Usun, et sel aastal tuleb kohaliku muusika edetabelireas tihe rebimine, konkurents on märgatavalt tihedam, valik suurem. Lauljad ja bändid saavad nüüd oma fänne rakendada, et Aastahiti hääletuslehele piisav kogus hääli tekiks,“ lisas ta.

Raadio 2 Aastahitti on raadiokuulajate abiga valitud juba 16 aastat. 2005. aastal väljus Aastahitt raadioeetrist ja laienes sündmuseks, millest publik sai osa nii auhinnagalal kui ka ETV otseülekande kaudu.

Traditsiooniliselt astub vaid sel õhtul lavale Eesti rahva poolt kokku pandud Unistuste Bänd ja selguvad teised tunnustust väärivad tegijad.

Panuse oma lemmiklaulu võidule viimseks saab anda siin:
http://r2.err.ee/aastahitt/

anx
02-12-2010
kell 11:05

tahtsin hääletada aga ei lubatud...öeldi, et SELECT command denied to user 'r2'@'10.1.0.85' for table 'mustad'

Oliver
02-12-2010
kell 11:51

tahtsin hääletada aga ei lubatud...öeldi, et SELECT command denied to user 'r2'@'10.1.0.85' for table 'mustad'

Mul sama keiss.

painkiller
02-12-2010
kell 12:39

hehe :)

ivo
02-12-2010
kell 12:56

Nüüd väidetavalt korras :)

Oliver
02-12-2010
kell 13:02

Mhmh, panin oma marginaalsed hääled teele. Muidu eile soovitati errorist mööda minna sisestades suvalisse lahtrisse kas "tätte", "matvere" või "koit toome".

Trash
02-12-2010
kell 14:40

Imandra Lake - Vajun
Sõjaruun - Talv
Sorts - Harsh

Ei süüdista plagiaadis kui õiged vastused minu pealt maha vehite. Palun väga, laske aga käia!

kodutööstus
08-12-2010
kell 10:34

Aastahiti Unistuste Bändi saab valida sel nädalal!

Aastahiti Unistuste Bändi saab valida sel nädalal!

Raadio 2 Aastahiti puhuks kokku tulevat Unistuste Bändi, mis esineb pidulikul galaõhtul vaid korra, saab valida veel selle nädala lõpuni!

R2 Aastahiti kodulehelwww.r2.ee/aastahitt käib hääletus lõppeva aasta parimate lugude leidmiseks ja saab kokku panna Unistuste Bändi oma lemmikmuusikutest, kes esinevad vaid 5. jaanuari auhinnagalal.

„Unistuste Bänd on täielik fenomen,“ ütles Raadio 2e vastutav toimetaja Sten Teppan, kes on aastaid vedanud Unistuste Bändi ainulaadset ülesastumist ja R2 Live´i. „Senine kogemus näitab, et eri taustaga muusikute jaoks on õige laulu leidmine ja selle endi jaoks sobivasse vormi valamine väga tõsine väljakutse. Tee Unistuste Bändi „tõeni“ on sageli okkaline, aga tulemus alati väga eriline!“ lisas Teppan.

Unistuste Bändi koosseis peab olema uhiuus, varem võitnud bändiliikmeid hääletada ei saa.

Aastatel 2006-2009 on ettevõtmises osalenud:
Lauljad Lenna Kuurmaa, Kristjan Kasearu, Joosep Järvesaar, Jaagup Kreem
Kitarristid Elmar Liitmaa, Mihkel Mõttus, Robert Vaigla, Laur Joamets
Basskitarristid Danel Pandre, Siim Usin, Raul Vaigla, Henno Kelp
Trummarid Eimel Kaljulaid, Marko Atso, Kallervo Karu, Boris "Borka” Hrebtukov
Klahvpillimängijad Tomi Rahula, Koit Toome, Katrin Siska, Erik Sakkov
Mõne muu instrumendi mängijad Lauri Õunapuu, Raivo Tafenau, DJ Critikal, Tiit Kikas

Unistuste Bänd esineb ning Eesti vanima ja suurima muusikaküsitluse Raadio 2 Aastahitt võitjad selguvad ja pärjatakse 5. jaanuaril 2011 toimuval auhinnagalal Eesti Raadio 1. stuudios, millest publik saab osa ERRi tele-, raadio- ja internetiotseülekande vahendusel.

Panuse oma lemmiklaulu võidule viimseks saab anda siin:
http://r2.err.ee/aastahitt /


mkiis
08-12-2010
kell 17:35

Teppan paneb kokat, et sellist über-jura suust välja ajab? Täitsa nagu Koit Raudsepp juba...

kissfunk
09-12-2010
kell 11:14

R2 pillz, ainult omadele.

ivo
16-12-2010
kell 11:40

Selgus R2 Aastahiti Unistuste Bändi koosseis

5. jaanuari õhtul astub Raadio 2 Aastahiti auhinnagalal Eesti Raadio esimeses stuudios lavale rahva poolt valitud unikaalne kooslus – vaid üheks korraks kokku tulev Unistuste Bänd.

„Bänd nagu muiste! Nagu maailmalõpp hakkaks tulema ja viimased mehed on alles. Kuna aastal 2012 pidi kõik läbi saama, siis on see ju ilus lõpp R2 Aastahitile ja Unistuste Bändile,“ muheles Unistuste Bändi seekordne laulja Tanel Padar, kes on enamusega valituist ka varem lava jaganud.

Unistuste Bändi kitarristiks valitud Mihkel Raud sõnas, et see teade tuli talle suure ootamatuse ja üllatusena. „Pole endast kui kitarrimängijast rohkem kui kümme aastat mõelnud miskit ja nüüd on seda enam põhjust ja rõõmu mõelda. Ja ka Rannapiga on meil võimalik uues olukorras piike murda.“

Nimelt astub rahva soovil klahvpillide taha Rein Rannap. „See bänd on nagu "luik, haug ja vähk", sest igaüks on pärit erinevast sfäärist ja küllap ta sinnapoole, kodupoole, ka sikutab... Eks näis, kas keegi jaksab kõvemini tõmmata, et me oma seadega ikka liikuma saaksime,“ kommenteeris Rannap.

Tänavuses etteastes valitseb trumme Kosmikutest teada-tuntud Kristo Rajasaare. „Tundub, et Unistuste Bändi vanuserekord on püstitatud! Ilmselgelt on sel aastal nõuks võtnud hääletada küpsed naised ja selle üle, et just mina nende valik olen, on mul loomulikult äärmiselt hea meel!“ teatas Rajasaare.

Dramamamas, Ott Leplandi ja Mikk Saare bändides bassikitarri mängiv Viljar Norman on siiralt rõõmus, et talle selline õnn sülle kukkus: „Vapustavalt kõva koosseis – kõik on legendaarsed supermehed! Olles jälginud eelmisi Unistuste Bände, siis just nende tänavuste muusikutega on eriti äge koos laval olla.“

Muu instrumendi mängijana soovib rahvas seekord näha DJ Paul Oja Toe Tagist, kes on meeldivalt üllatunud, et ta valituks osutus. „Väga tore ja olen meelitatud. On suur au selliste tegijatega koos musitseerida. Loodan, et mul on sinna projekti midagi anda, seda omalt poolt täiendada ja saada vastu lahe kogemus,“ rääkis Paul Oja.

Unistuste Bänd esineb ning Eesti vanima ja suurima muusikaalase rahvaküsitluse Raadio 2 Aastahitt võitjad selguvad ja pärjatakse kolmapäeval, 5. jaanuaril toimuval auhinnagalal Eesti Raadio esimeses stuudios, millest publik saab osa ERRi tele-, raadio- ja internetiotseülekande vahendusel.

R2 Aastahitti saab hääletada aasta lõpuni internetis: www.R2.ee/aastahitt

ivo
29-12-2010
kell 18:42

R2 Aastahiti auhinnagalat juhib Mait Malmsten

Kolmapäeval, 5. jaanuaril toimub Eesti Raadio esimeses stuudios Raadio 2 Aastahitt 2010 pidulik auhinnagala, mida juhib armastatud näitleja Mait Malmsten.

Oma lemmiklaulude poolt saab hääletada veel kuni reede südaööni internetis www.r2.ee/aastahitt

„Mait on esmaklassiline näitleja, usaldusväärne professionaal ja olemuselt väga šikk – just selline, kes annab suurepäraselt edasi selleaastast Aastahiti temaatikat,“ kommenteerib õhtujuhi valikut Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga.

„Eesti Raadio fonoteegi sügavustes on meeletul hulgal imeilusaid laule eesti levimuusika alguaegadest! Loodan väga, et keegi otsib need tollased pärlid üles ja toob päevavalgele,“ räägib Mait Malmsten heldinult tänavuse Aastahiti inspiratsiooniajastust.

Raadio 2 Aasthitt 2010 auhinnagala vormiliselt läbiv teema on seekord kummardus eesti levimuusika algusaegadele: sündmus naaseb koduseinte vahele – Eesti Raadio esimesesse stuudiosse, kust on suuresti alguse saanud eesti popmuusika ja mis oma aura ja ajastutruu stiiliga sobib tänavuse retrohõngulise teemaga.

Lõppeva aasta parimaid laule ja muusikuid tunnustatakse kolmapäeval, 5. jaanuaril 2011. Maratonsaade Raadio 2 eetris, mida juhivad Koit Raudsepp ja Erik Morna, algab päeval kell 14, kus mängitakse ette tabelisse pääsenud lood meilt ja mujalt kohtadel 40-4.

R2 ja ETV otseülekanne auhinnagalalt algab kell 21.40 ja seda saab jälgida ka interneti vahendusel. Tänavu pääseb muusikaelu üht säravaimat sündmust publikuna jälgima eksklusiivselt vaid läbi Raadio 2 eetri ja Aastahiti lehekülje Facebookis.

Vaata Mait Malmsteni kutset auhinnatseremooniale: http://www.youtube.com/watch?v=UlVoXj9It8k

Raadio 2 Aastahitt 2010
www.r2.ee/aastahitt
www.facebook.com/R2Aastahitt

smurff
29-12-2010
kell 18:57

Loodame siis, et toru umbe ei lähe, kui ala 100 tuhat vaatajat taga on wtf

Ahjaa.."ägedad" skeptikud ja vasakpoolsed kommentaatorid saavad jälle "lahedaid" saatevigu ja mööda panekuid hakata siin teema all lahkama peale üritust. Mis muud..jääme ootama star

ivo
05-01-2011
kell 12:01

Täna selguvad R2 Aastahitt 2010 võitjad

Eesti suurima ja vanima muusikaalase rahvaküsitluse R2 Aastahitt 2010 võitjad selguvad täna. Maratonsaade Raadio 2-s algab juba päeval kell 14:00, kus Koit Raudsepp ja Erik Morna mängivad ette tabelisse jõudnud lood meilt ja mujalt kohtadel 40-4. Kell 21:40 lülituvad R2 ja ETV otse-eeter Aastahiti pidulikule auhinnagale Eesti Raadio esimesesse stuudiosse, kus pärjatakse ja esinevad võitjad. Õhtut juhib Mait Malmsten.

Raadio 2 on juba seitseteist aastat kuulajate abiga seadnud ritta aasta parimaid lugusid Eestist ja välismaalt. „Tänavuse auhinnagala vormiliselt läbivaks teemaks on kummardus eesti levimuusika algusaegadele. Seekord tunnustame lõppeva aasta parimaid laule ja muusikuid Eesti Raadio esimeses stuudios, kust suuresti on alguse saanud eesti popmuusika ja mis oma aura ja ajastutruu stiiliga sobib tänavuse retrohõngulise teemaga,“ kommenteerib teemat ja toimumispaika Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga. Teleülekande režissöör on Krista Maajärv ja teleprodutsent Helen Valkna.

Lisaks Aastahiti esikolmikule saavad auhindu ja esinevad R2 Toimetuse Lemmik, Uus Tulija tabelis, Aasta Demo, üllatuskülalised ning üks unikaalsemaid nähtusi meie muusikatandril – Unistuste Bänd. Rahva poolt komplekteeritud ainulaadne kooslus tuleb kokku vaid üheks korraks muusikaajaloos. Seekord laval: Tanel Padar (The Sun, vokaal), Mihkel Raud (Singer Vinger, kitarr), Rein Rannap (klaver), Kristo Rajasaare (Kosmikud, trummid), Viljar Norman (Dramamama, basskitarr), Paul Oja (Toe Tag, elektroonika).

R2 Aastahitt 2010

14:00 Maratonsaade Raadio 2-s, mida juhivad Koit Raudsepp ja Erik Morna
21:40 R2 ja ETV otseülekanne auhinnagalalt, mida juhib Mait Malmsten

R2 Aastahiti kordus ETVs pühapäeval, 9. jaanuaril kell 11:15

ETV otseülekanne internetis http://www.etv.ee/otse
Raadio 2 levib sagedustel 101,6-103,6 Mhz üle kogu Eesti ja www.r2.ee

mairi
05-01-2011
kell 19:25

krt ma arvasin, et ma ikka jagan omajagu popmuusikast, aga väga palju tundmatut kraami on ikka neeger

kurmet
05-01-2011
kell 20:43

Paari aasta taguse ajaga olen ikka suur osa lugusid varem kuulnud v.a. siuke asi - Bruno Mars - Just The Way You Are, vist hetkel 7s koht.

kurmet
05-01-2011
kell 20:43

Võrreldes siis paari aasta taguse ajaga...

Clarice
05-01-2011
kell 20:47

mida tipu poole, seda pornomaks läheb see list.

Standort
05-01-2011
kell 21:57

Juhtmed pandi kitarridele järgi, aga oleks võinud siis teise otsa püksi/tasku pista, mitte tilpnema jätta wtf

kurmet
05-01-2011
kell 21:58

Vaatasin, kas Ultima Thule salaja mu kitarre pole ära varastanud. Mõlemal mehel on kaugelt vaadates samad kitarrid, mis mul toanurgas. Sibul ilmselt mingi Encore pasaga muidugi ei mängi...

risto
05-01-2011
kell 22:00

Juhtmed pandi kitarridele järgi, aga oleks võinud siis teise otsa püksi/tasku pista, mitte tilpnema jätta

aa, krt ma kuulan raadiost seda värki ja lood tunduvad laivi jaoks kuidagi eriti puhtad küll jah :P

widzhit
05-01-2011
kell 22:18

mida tipu poole, seda pornomaks läheb see list.

Eks see on alati nii olnud. Samas on Eesti poolel just seal tagaosas päris palju head kraami. Positiivne!

hundinui
05-01-2011
kell 22:25

halekoomiline on imiteerida muusika tegemist.

gerli
05-01-2011
kell 22:25

tursk ja mullet olid übernunnud syda

Standort
05-01-2011
kell 22:30

Nii mõnedki on vahepeal keele ära külmetanud..

Amarant
05-01-2011
kell 22:36

halekoomiline on imiteerida muusika tegemist.Totaalne katastroof.

azad
05-01-2011
kell 22:47

heh...feissbuukikampaania on edukas olnud:
5. Kalmer Tennosaar - Vana Klaver (554)

mis aastast see lugu ongi?: )

helbeke
05-01-2011
kell 22:51

Mihkel Raud ütles just ilusti ära: "Ei teinud ühtegi proovi. Mängisime loo linti ja oligi kõik."

mart
05-01-2011
kell 23:00

päris kurb on see gaala...

jelgars
05-01-2011
kell 23:01

Tore, et kõik R2 mehed mingit mitte üldse hirmsat vuntsi kannavad.

voss
05-01-2011
kell 23:05

hea meel tõded, et mõlemad esikoha lood on rubriigist "mis asi see on?"

Clarice
05-01-2011
kell 23:07

Tore, et kõik R2 mehed mingit mitte üldse hirmsat vuntsi kannavad.

no morna ja raudsepp enne raadioeetris rääkisid kuda raudsepp ajas kodus lenksu näkku ja siis tööle tulles morna nägi, et vahva lenks ja otsis välja pardli ja ajas endalegi. a muidu vuntsid on jõledad küll.

voss
05-01-2011
kell 23:08

vaatasin ka käpelt kvaliteetajakirjandust ning toon sealt tsitaadi (pärast parandatakse niikuinii ära) "Auhinna andsid üle Raadio 2 hommikusaate juhid Madis Aesma ja Indrek Vaheosa".

Nahuj..drums
05-01-2011
kell 23:10

Julmalt käib närvidele, et live esinemisi pole!!! axe

Standort
05-01-2011
kell 23:11

Ringo, kas hakkate uuesti Koitu interpreteerima?

ralkoth
05-01-2011
kell 23:12

herr Rauale küsimus, et millal Virmalised "Imeliku masina" lugu tegid? Mikronid ju. või ei? : O

azad
05-01-2011
kell 23:12

vaatasin ka käpelt kvaliteetajakirjandust ning toon sealt tsitaadi (pärast parandatakse niikuinii ära) "Auhinna andsid üle Raadio 2 hommikusaate juhid Madis Aesma ja Indrek Vaheosa".

hahaha... pray

aga eestipoole topi tagumine osa oli päris okei isegi, see päris tipp läks ikka käest ära kenasti ikkajälle. ei jaksa imestada ja vinguda ka enam.

Goregrinder
05-01-2011
kell 23:12

oleks märt avandi versioon koit toome laulust natuke enne välja tulnud, oleks see raudselt võidu võtnud.

Nahuj..drums
05-01-2011
kell 23:14

Ringo, kas hakkate uuesti Koitu interpreteerima?

VÄGA EI!

Standort
05-01-2011
kell 23:15

pai

Mihkelraud
05-01-2011
kell 23:16

herr Rauale küsimus, et millal Virmalised "Imeliku masina" lugu tegid? Mikronid ju. või ei? : O

Ei ole midagi sellist väitnudki. Kui selline mulje jäi, siis vabandan.

voss
05-01-2011
kell 23:25

ei noh aga samas telesaade oli tegelt nitsevoo. Tehnilist praaki nagu aegajalt oli aga teisalt piinlikusest sohval ägama ka ei pidanud. Theme oli küll toonus pluss. Ja Malmsten. Laivide puudumine mind isegi ei häiri enam. Samas bändist oleneb ka väga palju kas seda markeerimist on okei vaadata või mitte. Ultima ja unistusebändi markeerimine oli väga okei mu meelest.

Goregrinder
05-01-2011
kell 23:32

fakk, mobiilrada ja refresh tegid toöeltposti, vabandused

ralkoth
05-01-2011
kell 23:33

Ei ole midagi sellist väitnudki. Kui selline mulje jäi, siis vabandan.

Kui Heidyga intervjuu oli, siis hakkasite Virmalistest rääkima ja mainisid, et oleks võinud siiski "Imeliku masina" lugu teha. Jäi mulje nagu oleksidki mõelnud seda ühe Virmaliste loona. Järele mõeldes pakun ja arvan siiski nüüd, et teil käis vastav Mikronite lugu ühena variantidest arutusel enne stuudiotööd.

germpz
05-01-2011
kell 23:53

Süvehääle esituse puhul kriipis P. Oja plaadikriipimine kõrva. Ei sobinud absoluutselt konteksti.

Jairgar
05-01-2011
kell 23:54

Süvehääle esituse puhul kriipis P. Oja plaadikriipimine kõrva. Ei sobinud absoluutselt konteksti.
nõustun kõnelejaga.

Viku
05-01-2011
kell 23:58

Üldiselt suht low bugdet pask

toonelind
06-01-2011
kell 01:05

jätame eesti lugude top 40nest välja laika virgini, epliku, orelipoisi, lincolni, mimicry, tennosaare ja leslie lood välja - järele jääb amorfne hulk kommertsartiste, kes esitavad veidi erinevas kastmes ühte ja seda sama valusat lugu. paras põrgu eeskoda.

dragonath
06-01-2011
kell 01:30

Panin teleka 23 paiku tööle, nägin Koit Toomet, panin teleka uuesti kinni.
Ilmselgelt see saade pole minu jaoks.

ash
06-01-2011
kell 01:48

iga aasta üks ja see sama huiamine siin-nii halb nii paha igav mõttetu pask.no kas te lootsite midagi enamat siis tõesti?oli latt nii kõrgel?veits poohui pole vä?
nagu nii kõik kes siin esindatud on,siis neil on oma supportiv skene olemas ja nad suht uhked sellegi üle...

mu5tr1d
06-01-2011
kell 01:50

http://www.youtube.com/watch?v=NVtt_crsgJw

malibu
06-01-2011
kell 01:50

see on huvitav mõnes mõttes, et noored kes muidu vist raadio2-te ei kuulagi (kui nende eelistusi vaadata), millegipärast aastahitti siiski hoolega hääletavad.
mulle seekord show täitsa meeldis, natsa punnitatud olid osad naljad muidugi aga palju neid naturaalseid naljaandeid ikka on.

Oliver
06-01-2011
kell 01:56

jätame eesti lugude top 40nest välja laika virgini, epliku, orelipoisi, lincolni, mimicry, tennosaare ja leslie lood välja - järele jääb amorfne hulk kommertsartiste, kes esitavad veidi erinevas kastmes ühte ja seda sama valusat lugu. paras põrgu eeskoda.

Vaatasin kolme eelmise aasta tabelid üle ja rõõmustan pigem teatava vaikse, kuid stabiilse progressi üle keskmises muusikamaitses.

Trash
06-01-2011
kell 02:15

Ma vedasin töökaaslasega esimese koha peale kihla, mina ütlesin, et võidab Ariel Pink ja tema panustas Salemi peale. Raha jäi meile mõlemale tasku, võitis hoopis keegi täiesti tundmatu.

Hendric
06-01-2011
kell 02:22

Rajasaare kukkumine/rullumine oli küll viis pluss ettevõtmine!

azad
06-01-2011
kell 02:23

Rajasaare kukkumine/rullumine oli küll viis pluss ettevõtmine!

omal jäi täpselt see moment tabamata... aga alati on kordus.

symmeetria
06-01-2011
kell 03:54

Ma vedasin töökaaslasega esimese koha peale kihla, mina ütlesin, et võidab Ariel Pink ja tema panustas Salemi peale.
Keskmine eestlane pole kummastki kuulnud.
Statistika ja taustauuring ja rahvaküsitlus küll puuduvad, vabandan, aga
mida raadiost ei lasta, seda inimesed ei tunne.

God damn. ):

vlur
06-01-2011
kell 04:33

kohustuslik link
kopipasta

evertp
06-01-2011
kell 07:05

Kes siis sai peaauhinna?
Ei viitsi kõiki kommentaare lugeda, ning vluri lingid pole vist varahommiku jaoks mõeldud. (:

toonelind
06-01-2011
kell 08:58

kohustuslik link
kopipasta


väga sümpaatne kits y

kurmet
06-01-2011
kell 09:06

Ma vedasin töökaaslasega esimese koha peale kihla, mina ütlesin, et võidab Ariel Pink ja tema panustas Salemi peale. Keskmine eestlane pole kummastki kuulnud. Statistika ja taustauuring ja rahvaküsitlus küll puuduvad, vabandan, aga mida raadiost ei lasta, seda inimesed ei tunne.God damn. ):

A mis seal imelikku on? Loogiline ju.
Nemad ei tea, kes on Ariel Pink ja Salem, sina ja mina (kes samuti väga nendest väga midagi ei tea) ei oska näiteks korralikult torusid vahetada või siseviimistluse põhitõdesid jagada.

kurmet
06-01-2011
kell 09:08

Toetage siis ise oma lemmikuid rohkem, jõuavad ka nemad tabelisse. Muidugi mitte esikohale, aga Eesti tabelis 40s koht oli ju mingi 90-95 häält vms. Leppige tuttavatega kokku, et hääletatakse ainult konkreetselt ühe loo poolt ja äkki joppabki. Taskus pähkleid soojendada ja mögiseda oskavad ju kõik.

Sten
06-01-2011
kell 09:49

jätame eesti lugude top 40nest välja laika virgini, epliku, orelipoisi, lincolni, mimicry, tennosaare ja leslie lood välja - järele jääb amorfne hulk kommertsartiste, kes esitavad veidi erinevas kastmes ühte ja seda sama valusat lugu. paras põrgu eeskoda.

Vaata, toonelind, kõik oleneb, mis mätta otsast sa asju vaatad. Minu jaoks on suurem osa sinu + listist just selline muusika, mida liiga palju igast august peale voolab ja mis kõik kuidagi ühtemoodi kõlab. Samas on tabelis näiteks minu jaoks üsna ootamatult Ketikoerad, kes on endale lihtsalt korraliku toetajatebaasi kasvatanud. Siis lisaks Epordwerk, mis on minu arvates üks geniaalsemaid asju, mis Eestis viimasel ajal päevavalgust näinud; Aides, kelle kohta "kommertsartist, kes esitab valusat lugu" öelda, on väga suur liiga tegemine; August Hunt, kes on selle aasta jooksul mitte kuskilt jõudnud aastahiti tabelisse ning võitnud ära Eesti videote TOP50.

Saage üle sellest, et kõik muusika peab indi olema, muidu on sitt.

kurmet
06-01-2011
kell 09:55

Haha, ma Aidese lugu kuulates avastasin, et olen raadiost lugu kuulates koguaeg seda mingiks välismaiseks bändiks pidanud, ei viitnud lugu ja artisti üldse kokku.

voss
06-01-2011
kell 10:11

sten: ei no minu arust ka, tõesti. Splittercorescene oli näiteks täitsa esindamata. Häbi, ma ütlen, häbi!

Sten
06-01-2011
kell 10:20

Ma eeldan, et see oli nüüd sarkasmiga öeldud. Igatahes loodan, et kõik siinkommenteerijad on selle tabeli formaadist aru saanud, ei tohiks üllatusena tulla, et tabelis on selline muusika, nagu seal on, eriti kui välismaise tabeli poole vaadata.

Sa ei lähe ju mäkki kisama, et kaua ma kelnerit ootama pean?

tursk
06-01-2011
kell 10:28

see tulemuste üle undamine on küll kõige mõttetum asi üldse.

toonelind
06-01-2011
kell 10:53

aides ja hunt jäid jah nimistust veidi ebaõiglaselt välja. ketikoerad ja epordwerk mitte - nende lugude ülesehitus on sisuliselt sama, mis "valusa loo" esitajatel, lihtsalt produktsioon on veidi värvikam.

overture
06-01-2011
kell 11:43

Niipalju, kui ma seda eile netist vaadata jõudsin, oli küll päris vaadatav.

3eb
06-01-2011
kell 11:57

lõbus oli n

helbeke
06-01-2011
kell 12:00

Minu jaoks oli väga hariv saade – ma enamus lugusid polnudki varem kuulnud.

helbeke
06-01-2011
kell 12:00

Minu jaoks oli väga hariv saade – ma enamus lugusid polnudki varem kuulnud.

helbeke
06-01-2011
kell 12:01

Hea, et 3x ei tuututanud.

mkiis
06-01-2011
kell 13:11

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

Puulaps
06-01-2011
kell 13:20

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

tõepoolest on imekspandav, et kommerts ja suurem kuulajaskond kokku sobituvad!

Puulaps
06-01-2011
kell 13:22

aga ilmselt sa ei mõelnudki seda... vabandan

anti
06-01-2011
kell 13:30

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

seal on lihtsalt hääletussüsteem putsis, 30 häält ööpäevas ühelt IP aadressilt on haige, u 3 häält max enne järgmist saadet ühelt IP-lt vblla natukene isegi kajastaks mingeid vaataja eelistusi

3eb
06-01-2011
kell 13:41

ma hääletaks just selle muudatuse sisseviimise poolt Eesti Top 7-s!

mkiis
06-01-2011
kell 14:14

Ammu ootan, et sellistel suuliigutamisorgiatel julgeks mõni bänd teha midagi SELLIST.

martin
06-01-2011
kell 14:16

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

minu meelest peaks sellele asjale lähenema teistmoodi. r2 aastahiti enamik tabelist on puhas kommerts, aga kui hästi see väljendab r2 kuulajate maitset? kui keegi ütleb, et väga hästi, siis ma ei näe küll mõtet, miks r2 peaks riigi, st meie raha eest tegema :) kommertsmussi peaks ju mängima kommertsraadiod...

martin
06-01-2011
kell 14:18

st etv top7 saan ma aru, seda asja star fm ei mängi söögi alla ja peale.

johnson
06-01-2011
kell 14:20

ma vabandan... aga mulle väääga meeldib Traffic - elekter.

ralkoth
06-01-2011
kell 15:33

Ammu ootan, et sellistel suuliigutamisorgiatel julgeks mõni bänd teha midagi SELLIST.

the sun üks aasta võidulugu esitades oli terve bändi nihkesse ajanud. TEHTUD!

azad
06-01-2011
kell 15:34

Ammu ootan, et sellistel suuliigutamisorgiatel julgeks mõni bänd teha midagi SELLIST.

the sun üks aasta võidulugu esitades oli terve bändi nihkesse ajanud. TEHTUD!


Bedwetters ka sama teinud mingil üritusel.

TnX
06-01-2011
kell 16:01

Ammu ootan, et sellistel suuliigutamisorgiatel julgeks mõni bänd teha midagi SELLIST.

Kui ma nüüd väga ei eksi, siis üleelmine aasta, kui The Sun mingi asja kinni pani samamoodi, siis mängis näiteks Padar trumme, Pandre laulis jne. Ja muidugi tuli laul kenasti fonost ning väikesed tüdrukud kilkasid, et "oi, tanel oskab trumme ka nii hästi mängida!"

Aga respekt hoopis Koit Toomele, tema vist oli eile ainukene, kes laulis otse?

3eb
06-01-2011
kell 16:11

nii palju, kui esitusi kuulsin, tundus küll nii jah. toomele y

EL84
06-01-2011
kell 16:27

Kui ma kuulsin, et toimub ER'i 1. stuudios, siis ma olin kindel, et bändid mängivad seekord otse. Keegi on endale vist südameasjaks võtnud, et iga aasta fono pealt maigutamine majas oleks.

ralkoth
06-01-2011
kell 17:05

ma pakuks et see fono-värk tuleneb eelarvest. live tegemine lives (hehe) võtaks oluliselt rohkem ressurssi nii rahaliselt, ajaliselt kui inimjõust sõltuvalt. ju siis tänasel päeval ei tasu see ära veel.

Hendric
06-01-2011
kell 17:43

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

No tuleks sealt paremat muusikat, ehk vaataks rohkem inimesi. Sellesmõttes, et kogu 90'date disko mis 7 vapras oli, on kah värvikam ja mitmenäolisem.

aksel
06-01-2011
kell 17:47

ma pakuks et see fono-värk tuleneb eelarvest. live tegemine lives (hehe) võtaks oluliselt rohkem ressurssi nii rahaliselt, ajaliselt kui inimjõust sõltuvalt. ju siis tänasel päeval ei tasu see ära veel.

Mis asi see sul avalik-õiguslikus meedias ära tasub? Riigilt (minult) saavad raha enivei - tahaks ka kvaliteeti vastu saada!

Cyberbear
06-01-2011
kell 17:55

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

No tuleks sealt paremat muusikat, ehk vaataks rohkem inimesi. Sellesmõttes, et kogu 90'date disko mis 7 vapras oli, on kah värvikam ja mitmenäolisem.


Eesti Top 7 on ju muusikavideotele mitte stuudiotaidluse ülesvõetele ehitatud saade ja see seab ilmselt omad raamid asjale. Kui ikka peale indimeeste keegi eriti viidikuid väntama ei kipu, siis ei maksa vist ka väga pahandada kui saade liiga indi tundub.

Hendric
06-01-2011
kell 18:01

Selle pabeli ülaosa on alati kommertspask olnud aga nähes kuidas ETV TOP7 püsiasukad istuvad sajakonna häälega tabeli põhjas mõtlesin, et kas seda saadet vaatabki max 1000kond inimest?

No tuleks sealt paremat muusikat, ehk vaataks rohkem inimesi. Sellesmõttes, et kogu 90'date disko mis 7 vapras oli, on kah värvikam ja mitmenäolisem.

Eesti Top 7 on ju muusikavideotele mitte stuudiotaidluse ülesvõetele ehitatud saade ja see seab ilmselt omad raamid asjale. Kui ikka peale indimeeste keegi eriti viidikuid väntama ei kipu, siis ei maksa vist ka väga pahandada kui saade liiga indi tundub.


Ei saagi. Samas siis vaatab kah kitsam ringkond.

Cyberbear
06-01-2011
kell 18:05

Eks pead oma metalbändile mõned videod tegema, muu ei aita v
Sesuhtes, et nagu olen aru saanud on Eesti Top 7-e üks ideid muusikavideokultuuri arendamine ja tegemist on avatud lähtekoodiga (tee video) ettevõtmisega. Ja ikka kiputakse viinamarju eos hapuks pidama selmet korra sirutada.

ralkoth
06-01-2011
kell 18:25

Mis asi see sul avalik-õiguslikus meedias ära tasub? Riigilt (minult) saavad raha enivei - tahaks ka kvaliteeti vastu saada!

njah, seda küll. ütleme nii siis, et Eesti Riigil pole piisavalt klotsi. olukorra parandamiseks pakun välja kultuuriüritustele käibemaksu suurendamist veelgi, millest saadava tulu saaks suunata aastahiti korraldamiseks.

EL84
06-01-2011
kell 19:13

Pole klotsi, et võtta kõrvalruumist umbes 10 mikrit ja need pillide ette visata?

ralkoth
06-01-2011
kell 19:17

nii lihtne ju asi ongi wtf

mkiis
06-01-2011
kell 19:51

ma pakuks et see fono-värk tuleneb eelarvest. live tegemine lives (hehe) võtaks oluliselt rohkem ressurssi nii rahaliselt, ajaliselt kui inimjõust sõltuvalt. ju siis tänasel päeval ei tasu see ära veel.

Pigem pakun, et fono tuleneb laiskusest ja riskihirmust. Mis see kontsertvõim või paar (sellise saate puhul oleks otstarbekam kaks lava) ikka ära üürida pole üheks korraks aastaks. Aga kardetakse, et äkki juhtub midagi SELLIST ja oi, äkki hakatakse narrima.

ralkoth
06-01-2011
kell 20:12

kuidas erinevate trummarite komplektid orgunnid? 5 tükki korraga laval, kõik eraldi mikitud? visuaalselt kole ja palju juhtmeid! või on sul lavataga 5 erinevat komplekti lava taga oma platvormidega? vaja on neid, kes platvormid paika lükkaks ja need platvormid mahuvad päris hästi kõik sinna lava taha ära onju?! et kõik mängivad ühe komplektiga on veits nonsenss ju. loos hakatakse kompromisse tegema, bändi/artisti saund kaob ära. sama keiss ju kitarristide/bassistidega ka ju. põmst kaob live'st saadav nauding kompromissidesse ära ja sel puhul mõistlikum fonot lasta.

kuid jah, laul võiks küll otse tulla.

aksel
06-01-2011
kell 20:18

Eks pead oma metalbändile mõned videod tegema, muu ei aita


Me hakkame varsti tegema! v

Oliver
06-01-2011
kell 20:37

kuid jah, laul võiks küll otse tulla.

Ise arvan ka, et oleks mõistlik, aga pakun, et seal võib probla selle taha jääda, et kõik bändid ei tee endale vokaalita mikse-mastereid oma lugudest.

Oliver
06-01-2011
kell 20:39

seal võib probla selle taha jääda

Abiks muidugi. Pole vaja narrima hakata sellise eneseväljendusfeili pärast, pliis.