TAAK jagab rahvale tasuta lootust

Yrg
12-03-2009
kell 13:54

TAAK jagab rahvale tasuta lootust

Taak üllitab tasuta singli

Ugrirock-ansambel Taak on ühendanud jõud poetess Liisi Ojamaaga, plaadifirmaga Nailboard ja Kirjastuskeskusega ning jagab rahvale tasuta lootust. Kauni kujundusega eksklusiivset CD-d on võimalus omandada 13. märtsil Raadio Mania grandioossel sünnipäevagaalal “Rock’nRoll Wall of Fame” ning 28. märtsil klubis Tapper, kus Taak astub üles rahvusvahelise muusikamessi Tallinn Music Week raames Hard Rock Clubi esitluskontserdil koos ansamblitega Horricane, Aeon Aethereal ja Still Haunts Me.

“Liisi ühe helgema luulekogu nimipoeemile “Lootus” rajanev laul on olnud Taaga kavas juba viis aastat,” valgustab tagamaid vokalist Mart Kalvet. “Tekst avab kaunilt ühe inimeseks-olemise tahu — suutmatuse loobuda lootmast ka siis, kui mõistlikku põhjust enam pole. Taak ammutas sellest eelkõige rõõmsat inspiratsiooni, mille tulemuseks oli meie kohta tavatult reibas pala.”

“Lootus” tõmbab joone alla pikale perioodile bändi tegevuses, mis päädis asutajaliikme Kaido Tiitsu lahkumisega Taagast pärast mulluseid esinemisi piiri taga. “Jagame “Lootust” kingina eelkõige oma rahvale,” kuulutab nüüdsest viieliikmelise bändi laulja. “Truu publik on Taaga tugevaim trump, ja just seda trumpi loodame näha reedel, 13. märtsil Rock Cafés ning laupäeval, 28. märtsil klubis Tapper.”

Rock Cafés jagab ansambel singlit esinemise ajal kaasaelajatele, Tapris pälvivad rariteedi esimesed 25 kontserdile saabujat. Pala “Lootus” elektroonilise tõmmise võib iga soovija aga omandada muusikaportaalist muusika24.ee.

Taaga esinemised:
Reedel, 13. märtsil:
Raadio Mania sünnipäevapeol “Rock’nRoll Wall of Fame” Tallinnas Rock Cafés.

Laupäeval, 28. märtsil:
klubis Tapper Tallinn Music Weeki raames koos ansamblitega Horricane, Aeon Aethereal ja Still Haunts Me.

HaraldHaak
12-03-2009
kell 14:04

Kujundust saab piiluda samast muusikaportaalist:
http://muusika24.ee/Eesti/item/24650

Yrg
30-03-2009
kell 12:23

TAAK `Lootus´ T-särk + singel tasuta kaasa!

TAAK "Lootus" TS 175 EEK

Uhiuus ja eksklusiivne Taaga t-särk ehmatab esmapilgul ootamatu, kuid üdini laheda särgipildiga. Teadmiseks veel niipalju, et nimetatud kujundus pärineb hiljuti ilmunud Taaga singlilt "Lootus", mille esimesed särgitellijad ka sealjuures kauba peale saavad! Neid ei ole enam palju järel - olge kiired! Särgid saadaval suurustes M, L, XL ja XXL.

http://www.nailboard.org/store

McWill
30-03-2009
kell 13:00

Pagan ma lugesin esimesel korral, et ugricore ansambel Taak.

martin
19-04-2009
kell 11:55

kujundus paistab olema tribuut nu-metalile, väga lahe.
follow the leader kohtub issuesiga, poleks taagalt sellist asja kohe oodanudki :)