"Sedansa" Suitsetajatele

Infamia
08-04-2008
kell 15:59


Kuna ei leidnud radast veel selle kohta teemat siis postitan selle paljude jaoks uudse leiutise kodulehe ja videoklipi youtubest. On keegi proovinud, mis arvate ? Mida ette võetakse baarides kus enam suitsetada ei või elektrisigareti paffimisest mis isegi ei haise ning ei meenuta kaugeltki mitte sigaretti ennast.

Proovisin ise ära täna. Väga naljakas pastaka välimusega "sigarett" väikse rohelise tulukesega, tõesti suitseb ning on ka üpris kange. Süütama seda ei pea kuid suitseb alati kui tõmbad.

"Sedansa" elektri sigareti koduleht

õppevideo youtubes


Hinnaks on tal siis kuskil 1400.- ning töötab vahetatavate otsadega, otsad on saadaval eri maitselised ning üks ots kestab keskmiselt 2 päeva.

Lynne
08-04-2008
kell 16:00

ot maksidki selle raha selle jubina eest või? artiklit lugesin paar kuud tagasi juba, aga näind ple kuskil veel.

Infamia
08-04-2008
kell 16:05

ei ma ise nägin ja kuulsin sellest täna esimest korda ning proovida pakkus sõber, ise osta ei raatsiks, kuna nii tihe suitsetaja ei ole. Mulle tundus et see on päris tugeva nikotiini sisaldusega, usun et ahelsuitsetajatele tuleks kokkuvõttes isegi odavam. Neid otsasid peab vist vahetama iga 2 päeva tagant ja üks ots maksab 28 krooni. Ei teagi kas kokkuvõttes odavam tulebki, kuid pikas perspektiivis võibolla isegi tuleb samas meeldivam on ta kül kuna suitsu haisu ta ei jäta.

Lynne
08-04-2008
kell 16:12

EPLi tervises lisas oli artikkel sellest mõni aeg tagasi. ja nikotiini sai sealt päris palju jah.

cpt.rockhard
08-04-2008
kell 16:15

olen proovinud. maitseb veidi lahjalt ja magusalt, aga ajab asja ära küll. masterbatesi isal otsik üle ühe päeva küll vastu ei pea .)