Red Bull Music Academy 2008

ivo
10-03-2008
kell 20:00

Red Bull Music Academy 2008

RED BULL MUSIC ACADEMY INFOSESSIOON

14. märtsil kell 19.00 tutvustatakse klubis Illusion Red Bull Music Academy’sse kandideerimise tingimusi, jagatakse infomaterjale ja näidatakse lõike eelmise aasta akadeemiast Torontos.

Kohal on akadeemias varem osalenud Eesti esindaja DJ Quest (Seattle 2005). Lisaks tutvustab Akadeemiat, peab ühe RBMA-stiilis loengu ning vastab kõikidele küsimustele hip-hop bändi Little Brother MC PHONTE!

ÜRITUS ON TASUTA!!

Red Bull Music Academy on kuu aega kestev ülemaailmne üritus, mis hõlmab erinevaid koolitusi, workshoppe ja stuudiosessioone oma ala absoluutsete tippude ja pioneeridega. Umbes kuu aja pikkuse perioodi vältel jagatakse teadmisi kõigis moodsat muusikat puudutavates valdkondades, kaasa arvatud muusikaajalugu, tootmine/produktsioon, tehnoloogia, äri jms. Lisaks koolitustele ja workshop’idele osaletakse stuudiosessioonidel, ülesastumistel klubides ja raadios. Kuhjaga inspiratsiooni, uusi mõttekaaslasi üle maailma, muusikaelamused ja kogemustepagas, mida pole võimalik kuidagi teisiti ega kuskil mujal omandada. Ja seda kõike osalejatele tasuta!

Igal aastal ootab Akadeemia umbes 45 omas zhanris ilma teinud muusikut, heliloojat, DJ-d, produtsenti, muusikut, plaadifirma omanikku, promootorit või raadiohäält jagama oma teadmisi kõigi osavõtjatega. Möödunud 10 aasta jooksul on Akadeemia „õppejõududeks“ olnud üle 400 kõige mõjukama tegija muusikaäris, kellel kõigil on olnud öelda oma oluline sõna moodsa muusika kujunemisel.

Eestist on varem akadeemiasse osalema pääsenud Dave Storm (Berliin 1998), Kaur Kareda (Cape Town 2003) ja DJ Quest (Seattle 2005).

Sellel aastal toimub Red Bull Music Academy päikesepaistelises Barcelonas, Hispaanias. Kandideerima ning osalema oodatakse produtsente, DJ-sid, lauljaid, räppareid, pillimehi, promootoreid, stuudio- või raadiotöötajaid - kõiki, kes muusikasse kirglikult suhtuvad ja oma elu sellega vähem või rohkem sidunud on!

“Õpilaste” käsutuses on oma ideede realiseerimiseks pea ammendamatul hulgal kõige erinevamaid vahendeid muusika produtseerimiseks alates vanadest analoog-süntesaatoritest, lõpetades kõige värskema tarkvaraga. Töö keeb ja kõlarid vibreerivad ööpäevaringselt ning elav muusika voolab stuudiotest välja klubidesse, kontserditele, galeriidesse ja rbmaradio.com otseülekannetesse. Ja parim osa Akadeemiast on see, et muusika tegemisel segunevad õpilased ja õpetajad, muutes protsessi niimoodi topelt kasulikuks mõlemale poolele ning pakkudes sellevõrra rohkem ka naudingut.

Eelmised Akadeemiad on toimunud Berliinis, Dublinis, New Yorkis, Londonis, Sao Paulos, Cape Townis, Roomas, Seattle’is, Melbourne’is ja Torontos.

Lisainformatsioon:
 www.redbull.ee
 www.redbullmusicacademy.com

hanz
11-03-2008
kell 12:32

n