Clara Zetkini ja Rosa Luxemburgi mälestuspäev

Said
07-03-2008
kell 22:21

Ühesõnaga, 8. märtsi puhul, mida tuntakse ka kui naistepäeva on spontaanne plaan teha väike üleeestiline fotoprojekt "Pildista lillelettiees tunglevaid tainapäid"
Mitte, et see peaks nüüd laialdast kaasakiitmist leidma, aga iseenesest oleks huvitav jäädvustada ummistunud lillelette ja poode. Eriti seetõttu, et praegu on lillemüük eriti suureks läinud võrreldes eelnevate aastatega (omab kerget vaadet sellele businessile).

Jim Piim
08-03-2008
kell 01:14

sinu tegemistega ei plaanis liituda, aga ma pean oma kohuseks sind hoiatada.

viimase piirini viidud, lillesabas seisvale mehele piisab väga vähesest, et murduda... tööstress, naise näägutamised, karjuvad lapsed kodus - kõik see pinge võib tabada ühte tavalist fotograafi... SIND

(btw ma olen hommikul ka sabas)

:)

andrs
08-03-2008
kell 03:03

EI sovjetile! Armsale naisterahvale sobib lilli kinkida ka teistel päevadel. Mina kinkisin eile näiteks - 5 aastat...ja hea ajastus. Olge rõõmsad.

mkiis
08-03-2008
kell 11:46

Jälle ühle mehel kade, kui naised ühelgi päeval lilli saavad.

jussuf
08-03-2008
kell 21:49

Jälle ühle mehel kade, kui naised ühelgi päeval lilli saavad.

No muidugi ostke kampaanialill, ülejäänud 364 (tänavu 365) päeva aastas võib siis naist edasi peksta. Ma pidin täna varahommikul ärkama ja oli päris huvitav vaadata kuidas pohmelsed jõmmid lillekestega vastu tuterdasid. (Sorry, Said, fotokas polnd vinnas.)

Said
09-03-2008
kell 00:16

Raisk, ma magasin ise sisse mürinal, kui ma poodi jõudsin oli seal tavaline laupäev. Miljon vandesõna, aga kui keegi meeles peab, siis võiks uuesti üritada, see oleks sama huvitav üritus nagu bussipeatuste pildistamine või külaelanike jäädvustamine ning neile, kes kadedusele rõhuvad, siis minu kojas pole hullemat päeva kui 8. märts ja see seostub sellega, et miks ma üldse lillemüügist üldse midagi tean. Põhjusmõtteliselt on kõige kurvemad ja väsinumad 8. märtsil just need naised, kes seda lilleostuhullust ülal peavad, Teie rõõmuks kallid mehed, kes "mõistavad" mu kadedust.