mida huvitavat sinu laual leidub?

cigaro
26-03-2006
kell 01:13

kuskil mitte nii väga sügavates ajusoppides tekkis küsimus, et kui paljudel teistel vedeleb laual (kirjutuslaual või arvutilaual, vahet pole) mõttetut kraami. mul on lisaks arvutile laual veel:
telekapult, telefonilaadija, mp3 pleier, kõrvaklapid, dvd-toorikud, 2 cd-markerit, harilik pliiats, mingi juhe, rahakott, mingi brošüür, lilla kikilips, veel üks dvd, Bulgakovi "Meister ja Margarita", A. Camus "Sisyphose müüt" ja pirni (see puuvili) vars.
esialgu kõik vist.

evertp
26-03-2006
kell 02:00

Raamatud, Marianne kommid, plaadid, tolm, kruus, kalender, pastakas, märkmik, bambuslinik, my smile, modem, tolm, tolm, kaktus, telefon.

kiq
26-03-2006
kell 02:57

telefon, monitor, klaviatuur, kõlarid, meeletult palju cd-sid ja toorikuid, kohvitassid, päevik, fotokas, kõrvaklapid, mingid paberid, cd-pastakad, küünetangid, -viil, mingi imelik mänguasi, tolm kah.

she-wolf
26-03-2006
kell 04:30

Oh jummal jummal, ma ei hakka parem rääkimagi, võib jamasid tulla... n Pigem võiks küsimus olla et mida sealt ei leiaks, oleks kergem vastata. :P

Cyberbear
26-03-2006
kell 04:33

arvuti, diktofon, märkmepaber, kitarrikeeled, mälestus hommikusest kohvitassist, kõlarid, mingi raamat jne

haakkristi
26-03-2006
kell 06:24

mu laual nagu mujalgi mu toas on ORDER

gregens
26-03-2006
kell 09:40

@cigaro

oii...vana hea lilla kikilips n
mul see kuskil kapis pintsaku taskus

HaraldHaak
26-03-2006
kell 10:33

Ha-ha-ha! Just õige teema kellakeeramis-pühapäeva hommikuks.

Juuksehari, ristpea-kruvikeeraja, umbes 30 CD-plaati (Nakladast Codeonini), kaks tühja koroonapatakat, tühi niidirull, plaadiposti-katted, tuhka täis raputatud joogiklaas, käärid, pastakasüsi, trahvikviitung piletita sõidu eest, paar pleilisti-paberit, Dawn Of Gehenna kleebis (viimane), Gibsoni "All Tomorrow's Parties" ja Kingi "The Drawing Of the Three" (ok, see viimane on tegelt töö), pakk "In the Steelroomi" flaiereid umbes kuue aasta tagant (oli selline "Enteri" pidu; esinesid Frozen (Dark Industrial), Kevorkian Samurai (Industrial Fusion) ja the Residents (rhic-edom, Industrial vs Powervawe)), üks tühi pulkpatakas, peaaegu tühi roheline marker, särgi küljest maha lõigatud varrukas, poolik ratas tugitooli alt, kümmekond tühja tšäksi, mõned rootsi mündid, tühi Hustleri pudel paari aasta tagant, patareidega käitatava ventilaatori kaas, "Eesti Matuse" kavaleht, üks Vahitorn (15. aprill 2003, vapustava pildisarjaga "Jehoova on väga huvitatud sinu heaolust, kuid Saatana eesmärk on sind alla neelata."), hunnik pisipaki saatmise deklaratsioone, zippovutlar (ilma zippota), Somotwi "Armorica" (juba aastaid, aga pole lugenud), purunenud pakk sünnipäevatordiküünlaid, üks 90-ne TDK kassett ja silma järgi circa veerand tonni igasugu tähtsaid ja vähmetähtsaid paberilipakaid.

McWill
26-03-2006
kell 10:36

19" kineskoopmonitor, 17" LCD monitor, midi klaviatuur, pastakas, häälestaja, kolm medikat, mobla, väline helikaart, kõrvaklapid, eesti lipp.

Serial K
26-03-2006
kell 11:34

aegunud ISIC, Postimehe kinkekaart, mälupulk, käärid, juuksehari, 'Kalevala', taldrik & kaks lusikat, kaks žiletti, arvutimängu "Icewind Dale II" kõrvetatud plaadid, pakk mandlivõrusid, tantsuetenduse "Double Trouble" flaier, sünnipäevakutse, SDE rinnamärk, käekell, katkine Tallinna Majanduskooli õpilaspilet. see staff siis, mis tegelikult võiks ka mujal olla, kui ma teaks, kus.

kuradi palju infi sai enda kohta praegu ära antud

tank
26-03-2006
kell 11:38

alustame siis: arvutikuvar,kõrvakad,kõlarid,telekapult,printer,siis leidub veel telekapult, üks lill on kah ära eksinud,mobiil,alkomeeter, rocki kampaania koodid&klemmid jne jne ,aa laua all on veel kidrablokk n palju asju jäi veel nimetamata:D tähendab minu puhul kehti see et kõik peab olema käe jala juures.

HaraldHaak
26-03-2006
kell 11:39

Serial K teatas: kuradi palju infi sai enda kohta praegu ära antud

Just-just. Ja kes tahab endast vale muljet jätta, kirjutab siia kindlasti valesid asju ka.

Diamond Dog
26-03-2006
kell 11:41

kohvikruus, hunnik makstud ja maksmata arveid, modem, jalad, üks kätereätik, kolm nooremale põlvkonnale kuuluvat arvutimängu: The Incredibles, Vaprad päkapikud ja Barbie ilusalong, plaat telefoni softiga, plaat ühe filmi treileriga, kaks minu arvutimängu: HOMM III ja Age of Empires III ja hunnik pabereid.

Ja lisaks kalendermärkmiskust väljarebitud leht, kus keegi Teet ja keegi Marika väga kirglikult oma suhteid klaarivad. Ei tea, kellega on tegu, kukkus välja raamatukogust laenatud raamatu vahel.


tühi Hustleri pudel paari aasta tagant

Pudel? Mitte ajakiri?

punkrock
26-03-2006
kell 12:08

silmad,mingid kõrvad...kellegi käsi jooksis ka just mööda

voss
26-03-2006
kell 12:16

läpakas, laualamp, kohvitass, pikendusjuhe. rohkem pole. Eile sai koristet nimelt.

Rait
26-03-2006
kell 12:16

peegel, kell, tabletid, võtmepae, telefon, sulfaniilamiidpulber, cd kott, kõrvaklapid, taruvaik, taskurätt, arvutihiir, trummipulgad, veel ühed kõrvaklapid, ajaleht, pult, raadio, hunnik raamatuid.....ja loendamatul hulgal veel asju.

HaraldHaak
26-03-2006
kell 12:36

Pudel? Mitte ajakiri?

Kuidas saab ajakiri tühi olla?

Mõned asjad, mis on kogu aeg silma all (et meelest ei läheks!) just sellepärast lähevadki meelest. Kuna Kuriraivo kogub tikutoose, toon ma neid alati välisreisidelt kaasa ja unustan koju vedelema. Molli ees seisab praegu püsti Moskva raamatumessilt toodud toos sellise logoga (minu arust päris šeff).

Lynne
26-03-2006
kell 12:37

mida siin ei ole...

Diamond Dog
26-03-2006
kell 12:44

Pudel? Mitte ajakiri? Kuidas saab ajakiri tühi olla?

Sisutühi või siis on sellest ainult kaaned järgi. Anyway, mis jook on Hustler?

tursk
26-03-2006
kell 12:48

oo loen ette

Softise taskurätikud
CD-de kott
CDpleier
auguraud
2 teelusikat
3/4 täis kohvitass
märkmik
diktofon
plaastrid
valuvaigistid
antibiootikumid
visiomxi silmarohi
trummipulgad
Dreamphishi plaat
4 õunavart
väike pudel Jägermeisterit
AVONI kosmeetikakataloog n
arvutiekraanipühkimiskaltsukesed
paberiprügi


on ju huvitav

teg
26-03-2006
kell 12:52

hehe, ma olen teada-tuntud laua mittekoristaja

laual

* wireless hiire/klaveri receiver
* wireless hiir ja klaver
* hiirematt
* umbes 8 AA ja 2 AAA patareid
* makipult
* Ipod Shuffle koos alusega
* armani lõhn
* Jenkki näts (tänud Sicmic-le selle toomise eest)
* pakk post-it pabereid
* ekraanipuhastusvahend
* Punch Creaola
* nokia mobla
* pakk plastikkaarte
* arvutimikker
* hambatikud
* prillid
* Asterix - Pealikute võitlus
* tolmuseid plaate pooltäis cd-torn
* tühi cd-ussike
* pliiatsitops
* raamatud "Eesti viikingid" ja "Sudoku für Profis"
* tühi kilekott
* laualamp
* pooltühjad nätsupakid
* joonlauad
* 2 kammi
* mustvalged fotod
* salfrätikupakk
* rahakott
* eelmise aasta märkmik
* kaks üliõpilaste häälekandjat
* natuke koolipabereid
* 3 täiskirjutatud DVD- ja 1 CD-toorik
* tühi paberist CD/DVD ümbris
* cd-torni kate
* hügieeniline huulepulk ja Blistexi kreem
* mäesuusapileti yo-yo
* vanad suured klapid
* vana nokia mobla
* 19 " kineskoopmonitor on ka

mu laual on ka monitori kohal lisapinda, kus paiknevad:

* Postimehe plaadiarvustuste väljalõiked
* veinipudeli avaja
* cd-torn filmidega
* 2006 aasta märkmik
* The World's Greatest Classical Hits duubel-cd kogumik
* paber ladinakeelsete laulude ja nende tõlkega
* reisipiltidega cd

sonesta
26-03-2006
kell 12:53

pahn

sonesta
26-03-2006
kell 12:53

on mul*

evertp
26-03-2006
kell 12:57

Peaaegu sama, mis eile.

SirSimon
26-03-2006
kell 13:04

No nii:kuvar, klaviatuur, hiir ja selle matt, telekapult, käärid, taldrik leivapuruga, 2 banaani kilekotis, pabertaskurätiku pakk, calsbergi õllealus, kõlarid, telefon ja kummelikreem.
Praegu päris korras :P

Dunkelheit
26-03-2006
kell 13:23

arvuti, monitor jm juurdekuuluv kraam, kolm pastakat, uus depoo plaat, mobla, raamat pealkirjaga "loogika: mõtlemisest tõestamiseni", üks plaaster (kasutamata), kaks tühja AA patareid, üks patsikumm, kilekott, mille sees olid kookospallid; koopia Sten De Geeri artiklist "Das geologische Fennoskandia und das geographische Baltoskandia", mingi course outline ja esseekirjutamise juhtnöörid + veel hulk igasuguseid pabereid ja tolm

minu arust on küll täitsa korras see laud

weatherproof
26-03-2006
kell 13:43

palju igasugu pabereid, mingi saviplönn, katkine kahe kroonine, 4 lusikat, tass, soolapiip, väike pudel piiritusega, pliiatsid, virn dvd-sid ja cd-sid, taskuarvuti, maailma atlas, taskunuga, mobiil, tunnistus, käärid, muusikavihikud, 3pastakat, 5 medikat, joonlaud, internetipanga koodidega kaart, klaviatuur, hiir , kõlarid ja monitor ja palju tolmu.
varsti võtan jänese ka laua peale peesitama n

Mad
26-03-2006
kell 13:43

õnneks tallinnakodus mul pole nii suur laud, kui tartus on. ja seal on ikka masendav vaatepilt vahel, sest sinna mahub lihtsalt nii palju asju peale.

aga tallinnakodus on praegu laual suur hunnik raamatuid, kaks pehmet mängulehma, jube palju cd-sid ja nende karpe, piimapudeli kujuga laavalamp, üks mu käekottidest, igast meigiasjad, kaks parfüümipudelit, küünelakipudelid, vatid, näopuhastussalfakad, mingi vana leht kleepekatega, prillid, vanad arved, suhkrukuubikud (kohvikutest pihta pandud), vana kanepilutsukomm, kummipael, kommikarp, tühi rummipallide karp, kassikujud, tikud, pudelikork, juukseklambrid, käärid, paberitükid, flaierid, pihutäis komme, tühjad kommipaberid, tühi kauss, patsikummid, käevõrud, saunalina, igast kaardid mis saanud olen, mitmed pastakad ja tintekad, vana bftv pilet, mingid loengukonspektid, paberinuga ja veel igasuguseid asju, mida ei viitsi enam üles loetleda
ahjaa laua peal on veel eraldi riiul, mis on igasugust pudipadi täis. selle ülesloetlemine võtaks megakaua ja vaevalt, et keegi eriti viitsiks seda lugeda üldse

hamstera
26-03-2006
kell 13:51

*kaks veinipokaali
*7 tühja rock purki
*1 tühi pepsipudel
*1 tühi mahlapakk
*rahakott'
*kuivanud juust
*kuivanud viil leiba
*tühi klaas
*pabertaskurätikud
*3 medikat
*2 tsekki
*kustukumm mille sees on kruvi
*pastakas
*2 plaati
*tühi poolpõlenud tikutoos
*taldrik
*kliirnuudlite maitseained
*kruvikeeraja
*kohukese paber
*korrektor
*täring
*õllesummeri embleem
*parmupill
*tikk
*päikeseprillide sang
*nuga
*kuuskant
*monitor
*kõlarid koos subwoofriga
*webcam

ja laua mõõtmed on 100X50 cm
ülimalt huvitav pühapäevahommikune tegevus. tekib tunne et peaks koristama

smurff
26-03-2006
kell 14:09

minu laual leidub selline huvitav asi nagu arvuti...ja kuna teada on et arvuti sisaldab internetti ja internet sisaldab väga paljusid valdkondi siis on mu laual väga huvitav asi n

tyge
26-03-2006
kell 14:19

videomakk,selle peal kodukino,selle peal cd torn,sellepeal cd toorikud kilekotis ja kotipeal.pisike poti lill,küünlajalg koos küünlaga,mingid savist jubinad(kujukesed),2 välkarit,juukseklambrid,mobla,pastakas,harilik pliiats,peotäis sente,video pult,kodukino pult,suitsu pakk,tuhatoos,tühi taldrik,poolik kohvitass,arvuti mikker,veebikas,kuvar,klaviatuur ja hiir koos matiga,akvaarium koos elajatega 112 liitrit.kuna eile sai just koristatud,näeb laud suht kobe välja.

kummi tarzan
26-03-2006
kell 15:12

klaviatuur.hiir.hinnasilt.huulebalsam.meigieemaldaja.nohutilgad.telekapult.puhas lusikas. täis nuusatud taskurätt.mälutabletid. veel ühed mälutabletid.kohvitass,natukese kohviga.piimakruus. neli markerit. üks cd marker.poolik pastakas.kirikou ja nõiamoor multika flaier.küüneviil.patsikumm.kell.prantsusmaa kommid. kurgupastillid. kuus patakattelefon.apelsini firma märk.taskurätid.maniküüri komplekt.Pertusins köharohi. DR.pepperi pooltühi purk. magustoidu karbi kaas.kalamaksaõli tabletid.vapnik tabletid.õks tühi huulebalsam.tooli kruvi.kahepoolne teip.veel üks kruvi.vesipiibu toru ühekordselt kasutatav ots.luuletuste päevik.tolm.veel kaks patareid. kuvar.
ma hakkan parem koristama

tr00 Lilleke
26-03-2006
kell 15:25

kogu arvutikama (desktop, mitte tower, nii et see on ka laual), vana ja katkine videomakk, pooltühi teetass, brutaalne kogus elioni arveid, käekell, mobiiltelefon, maniküürkäärid, mingid võtmed (kurat ise ka ei tea, mida perset need avama peaks), mingi väga bizarre plastmassjurakas, mille funktsiooni ma ei tea, must marker (see on õigemini küll klaviatuuri peal, mitte laua), Marilyn Mansoni "Mechanical Animals" kassetivormis, mõned tühjad ümbrikud, hunnik hõbepaplilehti,paar raamatut&kaustikut, natuke peenraha, mõned vanad biitsipiletid, ristpeakruvikeeraja, jõhker kogus tühje pastakaid (kui ma ütlen jõhker, siis mõtlen ma JÕHKER. vähemat kolm tosinat. ära küsi), mõningad vanad tšekid (üks neist liiga kuuma teetassi alla jäämise tagajärjel suht tuhastunud) ning kõige trooniks Summoningi "Stronghold" CD ja Fallout 2 CD kah.

Ja noh, tolm mõistagi ka.

Madu
26-03-2006
kell 16:40

hiljem. praegu on liiga kiire.

dave
26-03-2006
kell 16:42

17tolline vedelkristall monitor, optiline hiir, poolik klaasitäis cocat, 200w kõlarite võimendi, päevik, mobiil, medikad, peenraha ja veel mõned juhtmed

McWill
26-03-2006
kell 16:43

Lisandus purk Calrsbergi õlut n

Cyberbear
26-03-2006
kell 16:48

mälestuse kohvitassist pühkisin niiske lapiga ära. vahepeal on lisanunud ketaspiduri tänavune taskukalender, kitarrhäälestaja, sabaga mobiiltelefon ja mingi kogus tolmu.

sternium
26-03-2006
kell 17:35

brožüür Piimast, 2 pastakat, 1 harilik pliiats, mingi taldrik, Jaana kunagine Füüsika töö spikker vist, mis oli minu mingi õpiku vahele sattunud, kummikommide pakend, JYSKi kilekott, pesulõks, floppy disk, Ranibel 300 tabletid, küüneviil ja kollane värvipliiats pluss veel mõned arsti saatekirjad ja perearsti keskuse visiitkaart...
... no ja see arvuti-stahv ka veel...

nikita
26-03-2006
kell 17:59

arvutijama, kõlarid, väline kõvaketas, kõrvaklapid, fotokas, mõned cd plaadid, üks kassidest, kaks topsi(mille sees on pliiatsid ja muu pahn), üks taldrik ja kahvel, kaks klaasi, suur viinamarjamahl, mingi hoidja(sisaldab endas erinevaid arveid jms paberpahna), mustad sukad, meigikott, veepudel, mõned raamatud(gooti kunst, Fowler, saksa keele sõnaraamat) ja ajakirjad, looduslikud antidepressandid, kahed prillid(ühed toosis), telefoniaku laadija

kass lahkus põrandale nüüd

bonne
26-03-2006
kell 18:56

mul on õnneks arvutilaud nii väike et siia ei mahu eriti midagi...parasjagu ruumi paarile pudelile...aga hetkel on siin tühi tomatimahla pakk (nagu ikka pühapäeviti) ja klaas...Metallica kontserdi promoplaadid paar tükki...tutikas Wuerth aqua mouse karbis...

aga mul on igast pahna jaoks spets sahtlid, nende sisu ei tahaks küll kirjeldada...jumalapäike läheks enne looja kui selle nimekirjaga valmis saaks.

tess
26-03-2006
kell 19:20

KASS - teda on palju, kuigi kui ta ringi k6nnib, siis paistab ysna tilluke...märkmik ja sellest väljarebitud ning täissirgeldatud lehed, kaks hanzaneti kaarti, post-it, cd peale kirjutamise vildikas, hunnik pintsleid ja pliiatseid, tops pintslite ja pliiatsitega ja mingite asjadega, haldja pildiga välgumihkel, mini dv kassett, tupsueemaldaja, rull traati, taldrik viinamarjaseemnete ja rootsuga, bio-multi vitamiinid, kilekotikeses s6rmus, shokolaadipaber pliiatsiteritamispuruga, kraadiklaas(?), mobiil, telekapult, raamatud "the House of Horror. The story of Hammer films" ja "French ja Koulu"....veel pliiatseid, tass veega, paberinuga, poolik joonistus, karp akvarelle, poolik joonistus, sodipaber...kuvar ja hiir ka muidugi
arvestades kui väike mu laud on siis poleks uskunudki et nimekiri nii pikk tuleb

painkiller
26-03-2006
kell 19:21

mitte midagi huvitavat

malibu
26-03-2006
kell 19:28

peale arvuti ja kõige sinna juurde kuuluva on veel cd-plaate umbes 30, 10 tühja cd karpi, veepudel, purk veega kassi jaoks (talle lihtsalt meeldib purgist vett juua), teleka pult, digi-tv pult, vatitikud, kuldsed küünlad, rahakott, mobiil, lauatelefoni pesa, föön, kristalist lumehelves (kingitus aga siiani veel karbi sees), mõned paberid ja Gogoli VII miskipärast kah.
arvutilaua sahtlis on kõik hästi vajalikud asjad aga suhteliselt läbisegi. vähemalt ma tean kust teatud asju leida.

malibu
26-03-2006
kell 19:29

käärid, pastakas ja cd-markerid on kah :)

cigaro
26-03-2006
kell 21:09

silma järgi vaadates tundub HaraldHaak`il kõige asisem laud olevat. äkki viitsid sellest ka pilti teha, oleks tore näha kuidas see kõik sul ära mahub.
ja mis veel tähtsam: n tuleb välja et mul on firefoxil sama theme mis evertil. n

Madu
26-03-2006
kell 21:26

kuvar
klaviatuur
kõlar
üks teine kõlar
kõrvaklapid
hiir
hiirepadi
kohvitass
telefon
pastakas
harilik pliiats
käärid
lusikas
plastmassist nuga
Metallica promomaterjalid
fotokakott koos kõige sinna sissekäivaga
kaks tühja plekkpurki
võõrsõnade leksikon
mitu vana ajalehte
hunnik plaate
hunnik cd-toorikuid
veel üks lusikas
mingid maketid
veel üks pastakas
joonlaud
veel üks harilik pliiats
kuivanud roos
GG fännklubi lipuke
geko
veiniavaja
hai
diktofon
kassett
mingid tähtsad paberid
kollased lipikud
veel kollaseid lipikuid
kaks taskukalendrit, üks kotka ja teine paabulinnu pildiga
üks mõttetu lauakalender, mis kogu aeg laiali vajub ja jalus on
mingi raamat kilekotis, ma ei viitsi pealkirja vaadata
Metsatöllu livespikker
üks sigaret
marker (must)
marker (punane)
cd-marker
just praegu toodi veel üks makett
SL Õhtulehe kalender
veel plaate
võõras kaustik
Aggressori poster
veel üks kassett
mõned homsed küljed
hunnik Metsatöllu pilte
kahvel
tolm
hunnik vanu flaiereid

Nebula
26-03-2006
kell 21:38

hiir, geko, hai... kas sa pead loomaaeda oma laual? n

Madu
26-03-2006
kell 21:43

noh, hiir on tegelt arvutihiir.
geko on miski metallist sisalikukujuline jurakas, mis peaks ilmselt ilus olema, keegi kinkis.
ja hai on n-ö pehme mänguasi, hambad on kah pehmed. keegi teine kinkis.

Nebula
26-03-2006
kell 21:57

ahaa .tegelikult neist kolmest ma arvasin et geko võib päris olla. päris geko..

Nebula
26-03-2006
kell 21:57

nagu loom

ott
26-03-2006
kell 21:58

klaviatuur
välgumihkel
rinnamärkide hinnakiri x2
tuhkar 1 koniga
mingid rocki kampaania klemmidkoodid ca 10tk
täisnuusatud pabertaskurätt
täisnuusatud riidest taskurätt
mingi hiina kilpkonndraakoni kuju
scanner,printer,koopiamasin(kombain onju)
kõrvaklapid
digifotokas
win xp plaat
mingi diskett (arvatavasti on seal peal mingi käsikiri)
256mb mälupulk
õllekann mis sisaldab pliiatseid, markereid, pastakaid ja kustutuskumme
laualamp
ventikas
kõrvaklapid mikriga
"...Florose...." käsikiri
WACOM intuos2 a6 ja selle pliiats
purk Rocki
mingi kilekott
hiir
igast väljaprinditud pahna
tolm

ott
26-03-2006
kell 22:02

kuvar n

mairi
26-03-2006
kell 22:20

kuvar, kõlarid, mingi pehme oranž junn, taskurätid, raamat, õpinguraamat, puhastusvahend, vitamiinid, pult, disketid, läätsetops, tolmuhari, pin koodi see aparaat, digikas, paar flaierit, videoplaneti mingi asi, telefon, kaks tassi, hiirematt, paar medikat, hunnik ehteid, kaks huulepalsamit, mingi hinnasilte ja bussipileteid, paar kontserdipiletit, veel pabereid, mingi juhe, kilekott.

kõik vist...

Rait
26-03-2006
kell 22:20

nüüd siis ka Paiste rinnamärk ja võtmepale....nänänänäää, kes üritusel ei käinud n

Rait
26-03-2006
kell 22:21

võtmepael* n

kosmosjamaa
26-03-2006
kell 22:23

kass magab lauapeal. ja riidest hamburger. ülejäänd on suva sitt a'la raamatudajakirjadplaadid. pläsku on. tühi. nii üksik

kresla
26-03-2006
kell 22:39

kuvar, kõllid(2), ruuter, modem, hiir, klaviatuur, mobla(MC60), second mobla(3310), ja veel yx mobla(3510i), kooli õpikud, diketid(9 tykki), mänge, siis pirasid(mänge ja mussi), ekraani puhastusvahend, veel toorikuid, kaks markerit, päikese prillid, veel kaks kõlli, veel supakas, veel yx kõll, mingid vihikud ja sis vict naq rohkem polegi

acrum
26-03-2006
kell 23:13

mingit tavalist paska, mis kõigil laual on ei viitsi üles lugema hakata aga hetkel on jäätisekokteil selline hea asi, mis käepärast on.
mõnus külm lonks essee trükkimise vahele on ideaalne.....=)

valus
26-03-2006
kell 23:25

mõtetut paska vast ei olegi. igal asjal oma otstarve ikka olemas. kuvar on, cd plaadid tornides. purk pintslitega. viis guaššvärvipurki. kaks tassi, mis sisaldavad pliiatseid ja pastakaid. mingid cd plaadid veel. jänes. kuvaril on mingi karvane koer ka (need loomad on mänguloomad). Veel on minu eluraamat, mida ma ise ei kirjuta :) Mingid Rootsi mündid. kaks arvutikruvi ka. Ja telefon. Katki läinud peace märk vedeleb ka juba ammusest ajast. Silikoonrinnaga hiirematt on hiirega kah. Pluss monitori peal on veel väike puust laev ja mummudest tehtud pisike krokodill (oranzh).

kbong
27-03-2006
kell 08:18

mul on näiteks arvutilaud laitmatus korras.. peale monitori ja kõlarite on laual veel ainult pliiatsitops ja infrapunaseade

kbong
27-03-2006
kell 08:18

no, keegi hakkab nkn nokkima, klaviatuur ja hiir ka siis n

Bastard
27-03-2006
kell 16:18

haamer
teeklaas
minigripid
tühjad viinapudelid
poolik õlu
nuga
väike kirves
taskupeegel
süljetops
kuhjaga täis tuhatoos
tulemasin
krõpsupakid
eri riikide valuutat
rinnahoidja
mingid plekid
virn cd-sid

bonne
27-03-2006
kell 16:23

haamer, nuga ja väike kirves n tools of da serial killah.

Bastard
27-03-2006
kell 16:25

n

painkiller
27-03-2006
kell 17:02

Bardardi laud on huvitav jah
süljetops ja poolik õlu on keemiarelvad nigunii

Lizzy
28-03-2006
kell 16:34

peedisalati-kyyslaugu poolik võileib( liha ja vorsti ei söö..öäkk) ,ibuprogen,aroomisool, rinnahoidja( roosa), toorikud, sendid ja Cindy Chupack i "meeste vahepeal"
( olen hull Sex ja Linna fänn )

haakkristi
28-03-2006
kell 17:00

lizzy sa põlema ei taha ennast panna,laena bastardilt tulemasinat
n

Lizzy
28-03-2006
kell 17:03

haha..mis muud kui n

carzok
28-03-2006
kell 17:10

mul kodus pole lauda siis ütlen mis mul tööl on n :
arvuti, viinamarjarääpsud, hunnnnnnik arveid ja muid pabereid, külm latte, tühi shampaklaas, kõlarid, kalkulaator, mobiil ja lauatelefon, lamp, mingi suuur topsik kus on erinevat värvi palju post-it'se - kuvar mis on neid täis kleebitud, kätekreem, võtmed, kringlipuru.
Ja ma olen purjus ja lähen nüüd koju n
a wetty on ka, kes ära arvab mis see on saab msui n

bonne
28-03-2006
kell 17:23

msuist ei hooli aga wetty on üks märjaks nutetud kalts. n

black_dragon
28-03-2006
kell 17:24

mul on siin miskine hunnik dokumente ja lepinguid, paar ehitusprojekti ka... nuh kell on, poolik bonaqua, pliiatseid, plaate (kõike mussi, inffi, progesid jne)... a üleüldiselt suht igav ikka võrreldes teistega... pole õlut, ega kirveid, pole tissiveste jne... n peab oma töökeskkonda "mitmekesistama"

Whiskey
28-03-2006
kell 17:27

Suust tilkuv sülg

kotikukene
28-03-2006
kell 18:00

... märkmik ebaolulise infoga, liiga palju cdsid, mingine nahast asi neetidega, otsad andnud graafikakaart, telefon x2, arvuti ofc, paar tassi, RUTS2 plakat, ?võtmed, juhe, kõige uuem DI n , monitori taga on tühjad kange alkoholi pudelid (ei raatsi ja ei viitsi ära visata) .... midagi on kindlasti veel
hetke pole vist laual mitte ühtegi mõtekat asja :S

kotikukene
28-03-2006
kell 18:02

peale mu käte muidugi!

muhv
28-03-2006
kell 19:21

plastmassist belikani sarnane lamp
pudelikorke ei saa lugeda sest pole viitsind pelikani lampi põlema panna
sebi ja hanza netipanga koodikaardid
ja markeriga on telefoni number kah tekkind kõlarite kõrvale
ja ühe plaadi peal on cube ja teise peal call of duty

major laks
28-03-2006
kell 19:59

mul kipub ka näppude jaoks ruumi nappima kogu aeg.
Üüratu molli ja nelja kõlari lisaks paremalt vasakule võttes: kaks jootekolbi, dust-off aerosool, miskine klots, tühjad ümbrised, Ru Rahupelmeeni bong (peaaegu täis kusjuures.. ena imet), vasktraadi kängar, jootepasta, jootetinarull, igasugu erinevad kruvid, sendid, kruvikeeraja, õllepudeli korgid, roheline puru, traatvõrk, millegi ekraan, traadist ja tinast rümp, igast toorikuid, millegi tükid, kasseti karp, puupulk, must ja hõbedane marker, prose ventikas, Skinny Puppy "Process", Eskimolt laenatud Danzig, Soundgardeni "Eritiebatuntu", WASP '84 ja G'n'R'i "Isu lammutada" (puhtalt arhiveerimiseks, ausõna), neli kõlarit, vinüüli kile, mõned tikutoosid, üks sisaldab kahtlast rohelist sodi, emme kapsas, siis on torn helitehnikaga, selle otsas on lahtiselt arvuti, vint ja kõrvetaja on mingi "Seiklusjutte maalt ja merelt" väljaande otsas, veel üks kruvikeeraja, vindikarp ja selles jälle kribal rohelist pudi, flopikarp kahe flopiga, võrgukabla, paar tühja pudelit, värvilised traadijupid, veefilter, kõlli otsas on miskine pehmekaaneline - Noon ilmselt..
ehh.. ..tegelikult peaks ühe molli juurde kuidagi mahutama siia.. n

metalkolp
28-03-2006
kell 20:01

IBM klaviatuur...

cpt.rockhard
28-03-2006
kell 20:12

monitor, võimendi, kõllid, telefon, mobiiltelefon, kaks tassi, tühi nestea, tere kakao puding, ibanezi ploki karp, akulaadija, suvalised paberilehed, hambapasta, prillitoos, paar cd'd, süntesaator, õpikuid lademetes, vihikud, võtmed, kruvikeeraja, hiir, klaviatuur, pliiatsid, lusikas, välgumihkel, patsikumm, plekist anum koos kaanega, lahtivõetud jupp lauast, nokia headset, paar kaablit ja kindad.

evertp
28-03-2006
kell 21:24

Jürru, aga sa unustasid ära PIIMASE.. ee..

halo
28-03-2006
kell 21:31

ai!

JERKA
28-03-2006
kell 21:33

arvutik]llid,telefon,kodaniku raamat, tass, peldiku paber, paberileht, mingi kott, hunnik pliiatseid, hiir, klaviatuur,

flairwhip
28-03-2006
kell 21:44

monitor, printer, hunnik cd-plaate, mingid kooliasjad, kell, lamp, siis mingid lõhnad, kaamera, bongo, raha, telefon, pleierilaadia, kamm, hunnik trummipilki, n.ö hoiupõrsas, pakk tatilappe, patakad, mängukaardid, klapid, patsikumm, saapapael(ad)?

ronja
29-03-2006
kell 07:05

arvuti, kalender, teetass, veepudel, fotokas ja selle juhe, pult, joonlaud, 1 rebitud päeviku leht, essee, pähklid, kauss pähklikoortega, õunamahlaga tass, kohupiima topsik. täna polegi kõige suurem segadus.

abricotier
29-03-2006
kell 07:53

kõlarid,kuvar eksole,hiir,klaviatuur,tühi suitsupakk X 2 , flayereid , kork , palderjani tabletid ja nende eraldiseisev purk , toorikud , dvd'd , mikker , kalkulaator , vatt ,tühi tops kõrtega

kargavkazz
29-03-2006
kell 10:32

lisaks tavapärasele(paberid/arvutividinad/plaadid) on mul

tööl: kastanimunad, teepakk, kahvel, lusikas, nuga, banaan, 2 mängu kassi(hallid), 1 pingviin, 3 mingit multikategelast mingist üllatusmunast, suhkrutops

kodus: plekist kass, pesemata tass, kasutatud teepakk väikesel kassiga taldrikul, punane küünal savist alusel

francis
29-03-2006
kell 11:32

Laualambi küljes Supermani nukk. Ei tea, kuidas see minu laua lähedusse sai, aga mina ta juba laualt sinna vedrude vahele surasin. 5 erinevas suuruses toorikutorni. 1 DVD tooriku oma, 2 CD oma, 1 kuhu panen kõik tele jaoks tehtud klippide plaadid, millega stuudiosse olen läinud ja 1 tühi karp, mis eelmise täis saades võtab ameti üle. Monitori ja kuvari vahel on UPS selle peal pastakatots. milles ka muud sodi.Laua kõrval aknalaual on Firewire juhe, Tikkurila poolkatvate puidutöötlusvahendite näidiskataloog ja väike hunnik pabereid. Veel on paar tühja toorikakarpi siin-seal.

francis
29-03-2006
kell 11:32

Ja veel üks puidust nukk, mis peaks inimese animeerimel abiks olema,aga siiani pole vaja olnud. Liiga puine - sõna sõnalt siinkohal siis.

Muffik
29-03-2006
kell 12:01

kohe lähen vaatan.
Nii. Sinna on ühtlaselt jaotunud järgnev tavaar : CD -pleier + kõrvaklapid, 2 CD'd ( Diana Krall & Billie Holiday), kirjutusvahenditest lõhkemas pinal, mu armas- kallis fotoaparaat, miski soomekeelne muusikaõpik, noodivihik + veel mingi teemakohane kaust, 2 teepakki, mingi venekeelne ajaleht ( Depeche Mode´i artikliga), 3 (!) pudelit miskit juuksevahtu või krt teab mida, ( Unbelievable. Ok, üks on tühi.) ports kõige värskemaid fotosid, karp müslijäänustega, 2 huulepalsamit + 2 allergikule eluksvajaliku kreemituubi . Ja mobiili leidsin ka kuskilt seal alt. Vahelduva eduga dekoreerib mu lauda ka lambi all põõnav kass, aga mitte päris hetkel.

india
29-03-2006
kell 12:05

kuvar klaviatuur hiirematt hiir kõlarid noodid märkmik kaks pastakat tikutoos koodikaart tolm

Zeke
29-03-2006
kell 13:22

kuvar, klaviatuur mille all on mingi täissoditud paber, hiir,kõlarid mille all on hiirematt ja ristsõna, toorik ja CD-RW plaadid, tühi kohvitass, telefonilaadija, hunnik juhtmeid, kruvikeeraja, leht bussiaegadega, käärid,koht kuhu saab panna pliiatseid ja pastakaid ning muid väikseid jubinaid, haaknõel ja lõpuks raamat linuxi kohta

TPB
29-03-2006
kell 14:22

jootetina
7 helipead
capo
slide
kellegi juhiload
juhtmed
monitor
hiir
klaver
jootekolb
mingid nupud?
toorikud
windoosa installikas
kalkulaator
telefon
krt veel mingi helipea
hunnik kruve mis tihti maha veerevad........................

TPB
29-03-2006
kell 14:24

airaisk, hiiremati alt leidsin sajalise.........aitäh rada et sundisite mind pisut vaatama lauale n

kissfunk
29-03-2006
kell 14:44

akutrell,teepakk(üksik),marker,magnet,visiitkaardid,telefon,monitor,igast soga ja siis muidugi TÜRA.

jd
29-03-2006
kell 14:51

läpakas, monitor (17" lcd), hiir (apple mighty mouse), kahed suured kõrvaklapid, pakk vatti, kõrvarohi, mingi kuju (kokkuliimitud, sest läks katki), kuhi betasid ja ctps-id dvd-del, mingid cd-d, pastakas, paberilipakat telefoninumbritega, kommipakk (sees kaks "kasekese" kommi), chupachupsi paber, suur hunnik köidetud ja mitteköidetud dokumente.

bonne
29-03-2006
kell 14:58

mida huvitavat sinu haual leidub?

india
29-03-2006
kell 15:20

liiv ja lilled

rivo
29-03-2006
kell 15:34

(mõtlesin, et paneks enne siia kirjutamist kõik oma ägedad CD-plaadid lauale, siis jääks must kui lahedast musamehest hää mulje, siis mõtlesin, et paneks enne kirjutamist hästi palju tühje pudeleid, siis jääks ju kah laheda mehe mulje, siis mõtlesin, et peidaks palju raha ja krediitkaarte hiiremati alla ja kui kõik ei mahuks, siis paneks veel matte juurde, et ikka küll saaks, aga raisk, lauda pole, arvuti on põrandal, ebaõnn!)

india
29-03-2006
kell 16:06

ai lav ju rivo n

black_dragon
29-03-2006
kell 16:34

mina pakun et bonne ongi rada7 sõnasepp n minu absoluutsed lemmikud tema repertuaarist hetkel ongi "sinu haual" ja "parmumine"... ainult tuult tiibadesse tema loomeprotsessile...

triibukahu
30-03-2006
kell 18:44

tühi salatikarp, soolalamp, kõlarid, kaks tühja pudelit, VälguMihkel, käärid, deodorant, tikud, telefon, mingi kreem, vatitupsud, tampoonid, jõululint, küünal, kaks küünelakki, kaardid, värvilised pliiatsid, haaknõel, juhe, termomeeter, nuga, lusikas, punase päevakübara kapslid, mingi puru, nõel, niit, väike padi, hiirematt, näts, kaks roosi, pilt minust, kolm raamatut, auguraud .

frutah
30-03-2006
kell 19:22

kuvar, klaviatuur, hiir, klambrilööja, augustaja, föön, juuksekeeraja, vaas nelkidega, raamat 'maailma usundid', hiidtass, kõrvaklapid, taldrik, lamp, mobiililaadija, tallatoed, kiirmakaronide maitseainepakike, joonistusplokk, komplekt harilikke pliiatseid, päikseprillid, röntgenipildid, fastumgeel, pliiatsitops, joonlaud, mingi cd ning kolm hunnikut pabereid, kaustu ja õpikuid