YASMYN

Rada7.ee
08-04-2019
kell 10:37

YASMYN valmistas USAs enda esimese debüütalbumi


Noor lauljatar Sinencia Jasmine Kass (19) ehk YASMYN andis 1. aprillil välja oma debüütalbumi, mis kannab nime “SlowFall”.

Album on salvestatud, mixitud ja masterdatud andeka Kaspar Kolgi poolt Los Angelesis ning valminud koostöös produtseerijatega nii Eestist Yungmooni ja Onyxiga, Hispaaniast Drisketi, Venemaalt Ijuu kui ka USA-st pärit produtseerijad Webby ning Baby Winsch, kellest viimane on teinud koostööd tuntud räppari Lil Pumpi ning produtseerija Timbalandiga.

Lisaks YASMYNile teeb lugudes kaasa veel Floridast pärit lauljatar Hennessy, energiat täis L.A räppar Moeazy ning Eestist pärit KKPalmy, kellest kõik on iseseisvad artistid.

YASMYNi kõla on hüpnotiseeriv ja põnev. Albumil on kuulda ehtsat R&B’d, uuekooli hip hopi, house’i ja ka pehmemaid soulilikke meloodiaid.

Album on kuulamiseks üleval kõikidel striimimise platvormidel k.a Spotify, iTunes, AppleMusic, Google Play jne.

Spotify link kuulamiseks:
https://open.spotify.com/album/5zP61iWtrRjedE5ZmC7kx8?si=nl6dlveJQbO2tHb8WmWxAw

Albumi nimiloole valmis ka muusikavideo, mis on filmitud Mehhiko piiri ääres asuvas kõrbes. Muusikavideo režissööriks on Kaspar Kolk.YASMYNi on võimalik ka Eesti lavadel esinemas näha, kõige varasemalt juba 14. aprillil Kõigi Eesti Laulu heategevuskontserdil ning 18. aprillil klubi Hollywoodi uue “NMT” ürituse raames.