Riffarrica

Rada7.ee
01-03-2019
kell 17:02

Riffarrica topeltsingel esindab uue albumi karmimat poolt


Täna ilmus topeltsingel «Vihatuultesaar» / «Duell», mis tutvustab ansambli Riffarrica omanimelist, 8. märtsil ilmuvat albumit.

Esimene singel «Helletus», mille Riffarrica avaldas eelmise aasta 4. detsembril, on rahulik ja meloodiline ballaad. «Vihatuultesaar» kõlab aga kui raevukas ja eepiline karmide põhjamaiste meeste laul ning «Duell» nagu massiivne laulumeeste võitlus virgema naise pärast.

Täispikk album «Riffarrica» on sama ansambli, tookordse nimega Duo Malva & Priks, varasemast EP-st «Mässiv» jõulisem ja tempokam, samas annab ruumi helimaalingutele ja fantaasiale. Riffarrica liikmete Kulno Malva ja Kristjan Priksi kõrval andsid uuele albumile oma näo helikujundaja Silver Lepaste (Clockwork Stuudio, Tartu), masterdaja Minerva Pappi (Waudio Mastering, Helsingi) ja visuaalkunstnik Maris Savik (Rockphoto Studio, Tartu).

Riffarrica esitleb oma värsket albumit 9. märtsil Viljandi Pärimusmuusika Aidas ja 15. märtsil Mooste mõisa Folgikojas, astudes erikülalisena üles Metsatöllu plaadiesitluskontsertidel.


Rada7.ee
26-04-2019
kell 20:54

Riffarrica kutsub plaadiesitluskontsertidele torukambris tehtud videoga


Täna avaldas ansambel Riffarrica kuuma muusikavideo “Küttetoru”, mis on filmitud Pärimusmuusika Aida külastajatele ligipääsmatus torukambris Viljandis. Videoga kutsub ansambel kuulajaid oma albumi esitluskontsertidele Tallinnas, Tartus ja Kiviõlis.

“Küttetoru” võtab kokku märtsis ilmunud albumi intensiivsuse ning kontserdil kogetava raju rififolgi energiasuuna. Motoks on “Etno kütab!”. Lisaks torupillile ja trummile saab regilaule rifistava ansambli esituses kuulata veel akordioniga tekitatud helisid ja laulu. Märtsis toimunud kontserdid andis ansambel kahasse folk-metal-bändiga Metsatöll, maikuus on kampa võetud psy-ambient-techno-trad-grupp Oopus.

Muusikavideo autorid on Ako Lehemets (video) ja Laura Maria Mäits (valgus), muusika autorid ning esitajad on Kulno Malva ja Kristjan Priks.Riffarricat saab kuulata 2. mail Tallinnas Philly Joe’s Jazz Clubis, 9. mail Kiviõli Kunstide Koolis ning 17. mail Tartus Genialistide Klubis (koos Oopusega).