Kuula: Black Bread Gone Mad - "Ayibobo"

Anka from Tallinn

Rada7.ee
03-12-2018
kell 14:58

Uus kodumaine elektroonilise muusika duo Anka from Tallinn andis välja debüütsingli Lovers

Foto: Ken Mürk
Üle kümne aasta koos muusikat teinud produtsent Jürgen Pärnsalu ja lauljatar Anna-Liisa Supp tulid välja ühise artistinime ja debüütsingliga. Duo Anka from Tallinn debüütsingel kannab pealkirja "Lovers" ning räägib armastusest ja sõprusest ja sellest, kuidas üks saab ka ilma teiseta toimida, kui muud moodi välja ei mängi.

dokora
03-12-2018
kell 16:33

Stiilne elektrooniline lugu, aga s e e saund või õigemini digitaalne hääl on nii metsikult ära tüüdanud, et enam ei või. Seda tehakse enamalt jaolt vst instrumendiga mille nimi on Exhale, teda kasutatakse nii palju, et kopp on täitsa ees, mitte ainult minul. Eesti Laulus on ta ka muidugi mitmetes lugudes esindatud, ta jätab väga lapsiku mulje ja rikub iseenesest hea loo ära.

EL84
05-12-2018
kell 14:34

Mul on jälle selline kiiks, et kui lugu ei suuda ennast esimese 20 sekundiga käima tõmmata või mõne väga põneva nüansiga haarata, siis ma seda edasi ei kuula. Tegin seekord erandi ja kuulasin loo poole peale ära. Ca minut aega ei juhtunud mitte midagi - toimus mingisugune kasvamine ja valmistumine millekski, mis jäi tulemata.
Võtke seda kui elutervet kriitikat üleküllastunud ja karmi konkurentsiga muusikamaastikul.
Tegemist on minu subjektiivse arvamusega - tehniliselt oli ju lugu tegelikult tasemel.