Josh Twist

Rada7.ee
30-11-2018
kell 12:47

Kodumaine audiovisuaalne artist Josh Twist avaldas debüüt-EP


Josh Twisti sõnul valmis EP “Art of Mind” väljendades mõtteid, mida pole animeerides ega kujundades võimalik saavutada. Värvide kuulmine ja helide nägemine inspireeris teda looma midagi, mis paneks teda liikuma, tekitaks emotsiooni või annaks võimaluse elada välja elada heliliselt kõike, mida silmaga ei näe, aga tunnetab oma teadvuses.

Esimene singel “Art of Mind” kannab albumiga sama nime ning räägib mõistuse kunstist. Nimelt sellest, kuidas leida energia, mille abil tõeks täide saada kõik soovid, mitte järgida korduvaid mustreid, vaid luues midagi totaalselt uut ning elades seda unistust täies ulatuses.

Eelnevalt on Josh Twist produtseerinud Eesti Laulu lavashowisid Karl Kristjan ja Karl Killingu ft. Wateva laulule “Young” ning Laura Prits’i “Hey Kiddole”. Lisaks kuuluvad ta portfooliosse mitmed muusikavideod ja lüürilised animatsioonid artistidele nagu Lepatriinu, Lemon Fight, Karl-Erik Taukar, Avoid Dave jt. Seal hulgas Lepatriinu - “Sensitive” video oli esile toodud ka 2017 Riga International Film Festivalil Baltic Music Video kategoorias.

Artisti visuaalne käekiri on lõbus ja värviline ning seda väljendub ka EP erinevates muusikažanrites. “Art of Mind” sisaldab viit laulu - see on segu futuristlikust pop’ist, hip-hop’ist ja alternatiiv house muusikast. Laulud on Josh Twist kirjutanud ning produtseerinud ise ja on oodata temalt ka inspireerivaid visuaale, koreograafiaga lava showisd ja pööraseid muusika videoid.YOUTUBE PORTFOLIO:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLG2gsQ7pK_pCA6p7W-GITtF5tQhIHQ-Xs