Kuula: WEK - "Mystery"

Johanna Kristina

Rada7.ee
03-10-2018
kell 12:19

Johanna Kristina esimesele singlile "Your Choice" tuli välja muusikavideo


Noor artist Johanna Kristina avaldas tänavusel rahvusvahelisel muusikapäeval enda esimesele singlile “Your Choice” muusikavideo.

12. juulil avaldas laulja-laulukirjutaja Johanna Kristina Artjušin välja enda esimese singli “Your choice”, mis on saadaval nii Spotify, iTunesis, soundcloudis. Täna, 1. Oktoobril, ilmus singlile ka muusikavideo. “Kohe, kui minu esimene singel “Your Choice” valmis sai, mõtlesin, et oleks väga äge, kui laulule tuleks välja ka muusikavideo”, jutustab neiu. “Idee oli hea, kuid valikuvõimalusi oli esialgu üsna vähe,” tõdeb Johanna Kristina, “kuid kõik hakkas ülesmäge minema kui mind oli nõus toetama minu kodukandi ettevõte EstNor”. Selle projektiga mõistis Johanna Kristina, et kui midagi väga tahta ja selle nimel tööd, on kõik võimalik. Ja nii see video valmis saigi.

“Ma olen nii õnnelik, et minu esimene singel “Your choice” sai endale muusikavideo,” rõõmustab neiu. “Siinkohal olen ma väga tänulik Mailyle, kes üleüldse tuli ideele selline projekt ellu viia ning kes on mulle sellega alati toeks olnud. Ja eriti tahan ma tänada Georg Liigandit, kelleta see video ei oleks üldse sündinudki.”

Ma loodan, et Teile meeldib, nautige!

Video: Georg Liigand (cinefilm.ee)
Assistent: Maily Artjušin
Operaatori assistent: Riho Artjušin
Näitleja: Ralf Tõra