Egert Milder

Rada7.ee
15-09-2018
kell 19:17

Egert Milder alustab soolokarjääri ühepäevase Euroopa tuuriga


16. septembril avaldab ansamblist Slippery Slope tuntud laulja Egert Milder oma esimese singli „Live+Love+Grow“. Milderi soolokarjäär algab ühepäevase Euroopa tuuriga, mil artist külastab 24 tunni jooksul nelja erinevat riiki. Kõikides riikides teeb laulja Facebook live ülekanded, millele saab kaasa elada tema Facebooki lehel. Esimene ülekanne toimub laupäeval kell 18.00.

Oma teekonda alustab Milder Gruusiast, seejärel teeb vahepeatuse Türgis, siis Valgevenes ning viimaks koduses Eestis. „Kuna elan enamus ajast Gruusia pealinnas Thbilisis, kus ma ka põhiliselt oma muusikat kirjutan, siis tekkis võimalus läbi mitme riigi kodumaale lennata, ning esitleda oma esimest soolosinglit 24 tunni jooksul 4 erinevas riigis. Plaanin oma lugu esitleda igale linnale või riigile märgilises punktis“, sõnab Egert.

Egert Milder on viimased kaks ja pool aastat elanud Gruusias ning selle aja jooksul pühendanud aega muusika kirjutamisele. Ta on teinud koostööd erinevate laulukirjutajatega üle maailma ning täiendanud end õpingutega Berklee Muusikakolledži kaugõppes. „Kuna tänaseks on korvis juba õige mitu ilusat muna, siis olengi otsustanud, et enam kauem neid haududa pole mõtet ja tuleks hakata neid tasapisi ümbritseva maailmaga jagama. Nendest esimene kannab nime “Live+Love+Grow”, mille avalikustan juba sellel pühapäeval koos muusikavideoga,“ sõnab Egert.

Rada7.ee
17-09-2018
kell 13:11

Egert Milder avaldas esimese video ja singli, mida esitles 10000 meetri kõrgusel

Eile avalikustas Egert Milder oma värske muusikavideo ja debüütsingli „Live+Love+Grow“, mis ööpäeva jooksul kõlas live-esituses nii Thbilisi saunas, Istanbuli mošeede vahel kui ka Valgevene õhuruumis.

Egert Milder on viimased kaks ja pool aastat elanud Gruusias ning selle aja jooksul pühendanud aega muusika kirjutamisele. Ta on teinud koostööd erinevate laulukirjutajatega üle maailma ning täiendanud end õpingutega Berklee Muusikakolledži kaugõppes. „Kuna tänaseks on korvis juba õige mitu ilusat muna, siis olengi otsustanud, et enam kauem neid haududa pole mõtet ja tuleks hakata neid tasapisi ümbritseva maailmaga jagama. Nendest esimene kannab nime „Live+Love+Grow“,“ sõnab Egert.

Kuula lugu Spotifys ja tutvu ka värske muusikavideoga!

Rada7.ee
28-02-2019
kell 21:33

Egert Milderi uus singel U viib salaranda surfama


Peale sügisel ilmunud edukat debüütsinglit “Live+Love+Grow” toob Egert Milder kuulajateni värske ja kaasakiskuva loo “U”.

“U on lugu, mille sees on minu viimase kuue aasta parimad hetked ja kõige tugevamad tunded. See viib mind tagasi Filipiinidel asuva Boholi saare salaranda, Nicaragua väikelinna San Juan del Suri surfilainetesse, Kaukaasia mägede vahele Tbilisisse ja ka vana planeeringuga Von Krahli baari tagumisele rõdule. Ühtlasi on "U" esimene 100% armastuslugu, mis ma kunagi kirjutanud olen,” selgitab Egert loo tausta ja inspiratsiooni.Uus suvise meeleoluga lugu on kirjutatud koos kahe andeka muusiku Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoliga, kellega koostöös valmis ka Egerti debüütsingel “Live+Love+Grow” ning ühiselt töötatakse juba ka uue materjali kallal.

Singlile on peagi oodata ka muusikavideot, mis on filmitud möödunud aasta lõpul Kolumbias.

Egert Milder on laulja-laulukirjutaja, kelle esiksingel “Live+Love+Grow” ilmus eelmisel sügisel ning jõudis Raadio 2 Aastahiti esikümnesse. Egert osales laulukirjutajana ka tänavusel Eesti Laulul, kus oli kaasautoriks nii ansambli ÖED energiast pakataval laulul “Õhuloss” kui ka finaali jõudnud Kerli Kivilaane esitatud lool “Cold Love”.

Rada7.ee
06-06-2019
kell 23:30

Egert Milderi uus muusikavideo viib muuhulgas Pablo Escobari suvevillasse


Egert Milderi kaasakiskuvale singlile “U” ilmus täna suvine muusikavideo, mis on filmitud Colombias.

Vastvalminud video viib vaataja endise narkoparuni Pablo Escobari peohäärberist pisikesse Palomino rannakülla, sealt värvilisse Kariibimere rannikulinna Cartagenasse ja siis tagasi kunagise mõrvapealinna Medellini krimisüdamesse Comuna 13.

“See oli üks väga rets reis ja millised kontrastid! Igatahes on suur rõõm seda muusikavideot teiega jagada ja loodan, et leiate sellest enda järgmisteks seiklusteks palju inspiratsiooni,” ütleb Egert.

Singel “U” oli aprillikuus Raadio 2 kõige mängitum lugu ning see on kirjutatud koos kahe andeka muusiku Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoliga. Egerti sõnul on tegemist tema esimese 100% armastuslooga ning samuti kätkeb laul ise endas palju mälestusi erinevatest põnevatest paikadest maailmas.