Cubus Larvik

Rada7.ee
13-07-2018
kell 15:05

Cubus Larvik esitleb Kalana Saundil uut albumit State and Design


27. juulil toimub Serious Serious showcase Kõrgessaarel Hiiumal Kalana Saundil, kus esinevad Cubus Larvik, Benzokai, Kisling (Austria), Regret (Eesti/UK) ja Jacob Samuel (UK). Cubus Larvik esineb oma uue albumi “State and Design” materjaliga

Cubus Larviku kolmas album “State and Design” põhineb Karl Saksi samanimelise soololavastuse helimaterjalil. Auhinnatud lavastuse esietendus toimus 2016. aasta novembris Kanuti Gildi SAALis. Uue albumiga jätkab Cubus Larvik tegutsemist tumedapoolse elektroonika alal, eemaldudes muusikast ning laenates krüptilisi okultseid sõnumeid filmiarhiividest.

Muusika autor on Karl Saks, albumi on miksinud Hendrik Kaljujärv, masterdanud Amir Shoat (UK). Kaanedisaini autor on Sandra Kossorotova. Albumi väljaandmist toetab Kanuti Gildi SAAL ja Eesti Autorite Ühing.

Album on kättesaadav kõigis digitaalsetes muusikapoodides ja striimingkeskkondades (vali omale meelepärane siit), 12-tolline vinüülplaat on saadaval enamikes plaadipoodides Tallinnas ja Tartus.

Karl Saks ja Hendrik Kaljujärv tegutsevad Cubus Larviku nime all 2007. aastast, neil on varasemalt ilmunud kaks albumit “The Drone of Monk Nestor” (2012, Trash Can Dance) ja “Memorial” (2014, ;paranoia publishing).

Serious Serious on avangard- ja eksperimentaalmuusika plaadifirma, mis tegutseb aastast 2016, produtseerides muusikat Eestist ja mujalt.