Brainstorm

Rada7.ee
26-05-2018
kell 10:37

Brainstorm andis välja uue albumi “About the boy who plays the tin drum”

Foto: Anton Corbijn
Läti ansambel Brainstorm on valmis saanud uue albumi pealkirjaga “About the boy who plays the tin drum”. Bänd alustas uue albumi kallal töötamist umbes aasta tagasi ning plaati salvestati kolmes erinevas kohas – Riias ja Ikškiles Lätis ning Rootsi pealinnas Stockholmis. Album ilmus nii läti, inglise kui ka vene keeles ning lood sündisid koostöös Rootsi produtsentide Povel Olsoni ja David Larssoniga.

Povel Olsoni sõnul oli koos Brainstormiga muusika kirjutamine suurpärane kogemus – täpselt nagu muusika loomine olema peaks! Larson lisab: “See oli mõnus aeg – täis muusikat, mängu, vestlusi, naeru ja armastust.”

Albumit iseloomustab kõige paremini rõõm – rõõm lugude kirjutamisest ja koostööst, laulmisest ja mängimisest, rõõm aja veetmisest inimestega, kes on tuttavad juba lasteaiast peale.

Bändi klahvpillimängija Maris Mihelsons peab albumit üheks Brainstormi parimaks ning laulja Renars Kaupers sõnab, et tegemist on optimaalse tasakaaluga bändi energia, naudingute ja kosmiliste unistuste vahel.

Albumi disaini ja fotod tegi tuntud Hollandi fotograaf Anton Corbijn. Suvi toob Brainstormile kaasa tuuri kodumaal, esinetakse Jelgavas, Valmieras, Ventspilsis, Daugavpilsis ja Riias. Sügisel saab kindlasti nautida ka bändi kontserti Eestis.

Album Spotifys: https://open.spotify.com/album/1yKvLf5TmjDrot9DhVnLpb?si=PPPyhgYDTuiFRtIeYqPDmw

boddahh
26-05-2018
kell 11:46

Corbijn peaks vist ikka tuntud hollandlane olema karu

ivo
26-05-2018
kell 11:55

y , parandatud.