Talboti uue albumi "Scaled" eelkuulamine!

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
10-04-2013


Raskeima saundi ja olemusega kahemehebänd, Magnus Andre ja Jarmo Nuutre 2008. aastal loodud Tallinna doomiduo Talbot on nelja-aastase tegutsemisaja jooksul on avaldatud EP "Tundra" ja kuulajate ning kriitikute poolt väga hästi vastu võetud albumi "EOS" ning isehakanud rokijumalatena on mõõdetud kilomeetreid ja lavalaudu pikkadel turneedel Euroopas, Venemaal, Balkanimaades, Austraalias ja Jaapanis.

Terve eelnenud aasta veetsid Magnus ja Jarmo prooviruumi seinte vahel uut materjali treides ning tulemus on valmis avaldamiseks – teie ees on uus album kuue värske looga. Võrreldes varasemate plaatidega "EOS" ja "Tundra" on värske album "Scaled" bändiliikmete endi sõnul samm edasi rohkemate riffide ja mürgisema psühhedeeliani.

"Talboti idee on alati olnud teha võimalikult rasket musa, kõige raskemat. See mõte oli meil ka sel korral pea kohal kummitamas ja endale tundub, et album tuli tõepoolest veelgi raskem kui kogu varasem materjal. Mänts ansamblist Smõuk möönis kunagi, et Talboti muusika on nagu tohutu koorem. Oleme isekeskis vahetevahel arutanud, et tundub tõesti nii,“ seletab Jarmo uut albumit.

"Scaled" näeb ilmavalgust digitaalselt 11. aprillil, CD-plaadina aprilli teises pooles ning vinüülina hiliskevadel. Talboti uus album on radaseitsmes kuulamiseks enne ametlikku ilmumist ainult täna, 10. aprillil. Head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI KONTSERTIDEL!

Albumi "Scaled" ilmumist tähistab Talbot tuuridega, milledest esimene, Euroopa osa, algab juba aprillikuus Lätist. Plaadi kodumaised esitlused toimuvad 17. mail Tallinnas, klubis Rockstar’s ja 18. mail Tartus, klubis Kink Konk.

Huvilistel on võimalik kuni 16. aprillini uue albumi CD juba ette tellida, saades ka digitaalse versiooni juba 11. aprillil. Avalda soovi siin: http://talbot.bandcamp.com/album/talbot-scaled-2013

Facebook: http://www.facebook.com/talbotmusic
Koduleht: http://www.talbot-music.com/

Veel artikleid