Prooviruumide nimekiri

 • Bandhouse OÜ (Tallinn)

  Bandhouse OÜ avas Tallinna kesklinnas Videviku 6 prooviruumid, kus leiad just sinu bändile sobiva ruumi. Valida on nelja erineva ruumi vahel. Ruumid on renoveeritud ning väga valgusküllased. Tehnika on professionaalide poolt kokku pandud ning 100% komplekteeritud. Kaasa vaja võtta vaid pillid ja pulgad.

  Hind 3h/15€ koos KM.

 • Juss, Pane Biiti (Tartu)

  Avatud uus ja ainulaadne, mugav ja kasutajasõbralik bändi prooviruum Tartus. Oled sa individualist, bändimees või koguni osake orkestrist - võta ühendust ja tule kae perra!
  Meie 40m² avar WC-ga prooviruum on avatud seitse päeva nädalas, vajadusel ka 24h ööpäevas. Lisaks pakume tehnika hoiustamist, videoprojektsiooni, rendime helitehnikat ja instrumente. *Tasuta parkimine

  Hinnad al. 5€/tund

 • Korter 13 (Pärnu)

  Gildi Korter13 prooviruum on 44 ruutmeetri suurune, korraliku helisumbuvusega bändi prooviruum. Ruum on mõttes jaotatud kaheks – eespool on proovikas ja tagapool tsillimiseks sobiv koht. Proovikas on sisustatud erineva helivõimandustehnikaga, mille kohta saab infot nende kodulehelt.

 • Mustjõe proovikas (Tallinn)

  Mustjõe proovikas asub Tallinnas aadressil Mustjõe 39. Proovi-tegemiseks on võimalik valida nelja erineva suurusega ruumi vahel, igas ruumis on olemas trummikomplekt, kitarri-ja bassivõimendid, mikrofonid, mikserpult ja pa-kõlarid ja erinevates ruumides erinevaid mugavusi.

 • Next Door Stuudio (Tallinn)

  Next Door Stuudio - prooviruum ja helisalvestus-stuudio Tallinnas Olympia hotelli lähedal. Kohapeal on olemas kõik vajalik - digiklaver, trummikomplekt, kitarride võimendid, mikrofonid, pult ja lauluvõimendus. Foonikas salvestustehnika. Kaasa võta vaid oma muusikainstrument.

  Prooviruumi kasutamine 5-10 EUR/tund (min 2 tundi)
  Demosalvestus 15 EUR/tund (min 2 tundi)
  Helisalvestus 20 EUR/tund

 • Pigeoni Proovistuudio (Tallinn)

  Pigeoni proovikas asub aadressil Ülase 14, Tallinn. Tunnihind 3,5€

  Pigeon Productions OÜ alustas tegevust 20 detsembril 2005 aastal. Meie põhitegevuseks on helitehnika rentimine ja heliteenuste pakkumine, heliplaatide tootmine/produtseerimine ja esinejate vahendamine.

 • Proovikas Prooviruum (Pärnu)

  Proovikas Prooviruum sai alguse PVX AS Kauplus Muusiku ja Pärnu Kunstide Maja koostöös. Pärnu noortebändidel olid selleks ajaks olemas pillid, ideed ja soov teha muusikat, aga korraliku tehnikaga proovitegemise võimalus puudus. Loodud "Proovikas" pakkuski esimesena Pärnus võimalust teha bändiproovi professionaalse helitehnikaga. Samuti pakkus ta võimalust mängitu salvestada.

 • Prooviruum (Tartu)

  Hea akustika, tubli võimendusega ja vajaliku tehnikaga bändiproovi tegemiseks prooviruum Tartus Riia tänaval.
  Avatud E-R 17.00-03.00 L ja P 8.00-03.00
  Hind 6 eur/h

 • Volume Energy (Tartu)

  Volume Energy kavandas ja ehitas teie jaoks uued prooviruumid, mis asuvad kõigest ~5 minuti jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Kohapeal on proovi jaoks võimalik rentida kolme erinevat ruumi, igas ruumis olemas trummikomplekt, kitarri -ja bassivõimud, mikrofonid, mikserpuldid ning PA. Ükskikasju ning lisa-võimalusi uurige meie kodulehelt...

  Tunnihind varieerub vastavalt kellaajale ja valitud ruumile 4-8,5€ vahemikus.