Pildid: Hocico Tallinnas

Kirjutas Evert Palmets
21-08-2018

Mehhiko legendaarne kuri-electro industriaalduo Hocico esines taaskord Tallinnas – 18. augustil Sveta Baaris, kus astus üles ka meie kohalik kütte-nelik Evestus. Peo ette, keskele bändide-vahetuse tühimikku ja lõppu valisid tumedat tantsumuusikat Beats From The Vaulti DJ-d Demoniddio ja Padre.
Kui selline komplekt koju kätte tuleb, siis tuleb minna. Ma polnud ainuke, kes nii mõtles, rahvarohkes Sveta Baaris oli minu arust palavam kui eales varem – isegi mehhiklased võitlesid selle kuumusega.

DJ Padre, Beats From The VaultDJ Padre, Beats From The VaultMustad pilved kogunevad Sveta Baari kohale, Evestus on alustamas.Mustad pilved kogunevad Sveta Baari kohale, Evestus on alustamas.

Sten "Mis mõttes aastal 2018 su naisel ei ole peenist?" Valgus ja RomanSten "Mis mõttes aastal 2018 su naisel ei ole peenist?" Valgus ja RomanDJ Demoniddio, Beats From The VaultDJ Demoniddio, Beats From The Vault"soss-soss""soss-soss"Nüüd vajub saal Hocico fänne täis ja ongi õige aeg, sest mehhiklased on kohe alustamas.Nüüd vajub saal Hocico fänne täis ja ongi õige aeg, sest mehhiklased on kohe alustamas.Beats From The Vaulti DJ-d jätkavad meeleolumuusikaga.Beats From The Vaulti DJ-d jätkavad meeleolumuusikaga.

Hocico Facebookis.
Damn.Loud booking Facebookis.
Sveta Baar Facebookis.

Veel artikleid