Pedigree "Satanic Disappointment" eelkuulamine!

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
01-11-2012

"Tere, saage tuttavaks! Või te juba teate? Nii või teisiti, nemad on Pedigree — ehk Pedigree Sonic Underworld familia. Ghetto, millega ei mässata. Neil on oma teema, mis on nii diip, et teeb kõik, mis jääb sellest väljaspoole, enam-vähem mõttetuks," kirjutati ühes esimestest artiklitest radaseitsmes.

Tõesti, see Eesti vanim ning kahtlemata tugevaim industriaalne kooslus on olnud meie foorumis, arvustustes ja intervjuudes korduvalt peaesinejaks ja seda meie lehe algusaegadest saati. Täna on meil suur au ja uhkus korraldada soojenduspidu sel laupäeval Von Krahlis toimuvale Pedigree tuliuue albumi esitlusele, kus lisaks astuvad üles Mamiffer (usa), Menace Ruine (can), Tolmunud Mesipuu, Deathcats ning DJ-dena Ardo Kivi (Tallinn Daggers) ja Tambucho (Zahir). Ainult ja ainult täna saab kuulata siinsamas enne ametlikku ilmumist Pedigree kümnendat täispikka plaati "Satanic Disappointment". Head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI LAUPÄEVAL VON KRAHLIS!

Pedigree “Satanic Disappointment” ametlikuks ilmumisajaks on 3. november, 2012. Muusika on loodud bändi tänase põhituumiku Holden "Bonne" Laamanni ja Taavi "Taff" Aaviku poolt nende oma stuudios Snakehouse. Miksis ja masterdas Taff. Kõik lüürika ja tekstid Bonne poolt, välja arvatud "Dinosauria, We", mille autoriks on Charles Bukowski, kelle häält on ka antud loos kasutatud.

Lisaks teevad albumil kaasa mitmed külalised. Oma hääle on andnud Mariliis Lill (loos "Bully"), Luka (lugudes "Quite Quiet" ja "Clustering") ning väikese üllatusena ka Jaan Pehk (loos "Lava Falls"). Helipilti on panustanud Magnus Andre (bass ja kitarr loos "Quite Quiet"), Maik Grüner (trummid loos "Society of Eggs") ning Margo Rindemaa (kitarr loos "Pisstaker"). Pedigreele traditsiooniliselt on kasutatud ka mitmeid filmisämpleid, seekord filmidest "Full Metal Jacket", "Lost Highway", "House of Sand and Fog", "Silence of the Lambs" ning "No Country for Old Men".

Albumi kujunduse kontseptsioon Bonnelt, fotod Heikki Leisilt, kompositsioon Ardo Kivi ja Bonne poolt. Esi- ja tagakaane autor Miles Stegall ("Idiot or Genius?").

03-11-2012 Von Krahl 20: PEDIGREE "Satanic Disappointment" esitlus jpt.

Veel artikleid