Nädala muusikapai nr 25

Kirjutas Rada7.ee
03-04-2017

Miu
Muusikapai on radaseitsme iganädalane ports muusikasoovitusi, kus toome välja viimasel ajal kõrvu jäänud põnevaima kraami. Seejuures võib pai olla ka vastukarva – värskete lemmikute hulgas võib olla ka midagi uskumatult halba või muljetavaldavalt masendavat.

UNKLE – "The Road"

MC STan B: Alati teeb südame soojaks, kui UNKLE midagi uut välja laseb. 23. juunil ilmubki nende uus album "The Road part 1". Küsimusele, kas uus lugu on unkle’ilik ei oska ma hästi vastata, sest Unkle’i muusika on küllaltki seinast-seina, kuid alati hea. Jääme albumit ootama.

FS & Tont – "Koledad riided"
Evert: Reedest ei saa mööda vaadata, see tuleb iga nädal. Tavaline inimene töötab esmaspäevast reedeni ja puhkab seejärel kaks päeva, et otsast alata. Rootsi liigub just kuuetunnisele tööajale üle, aga meil Eestis seda juba ei juhtu. Mõndadel töökohtadel on okei töötada isegi 13 või kuni 16 tundi järjest. Tean isiklikult mõnda radakasutajat kes 4+2 aastat arstiteadust õppisid, et nad saaksid teha 36- ja 48-tunniseid vahetusi haiglas. Aga ka nemad on inimesed, panevad siis sellel ühel lubatud päeval koledad riided selga ja lootusrikkalt lähevad välja, et saada keppi. Või vähemalt peksa. Tundub et FS oma luuletuses muid variante välja ei paku.

Kenji Kawai ‎– "Ghost In The Shell Theme"

Marko: See lugu on küll 17 aastat vana, aga jälle väga aktuaalne. Esiteks on legendaarsest animest valminud Hollywoodi filmiversioon. Teiseks on palju põnevam uudis, et originaalfilmi muusika ilmub esimest korda ametlikult vinüülil (originaal CD hinnad algavad discogs.com’is 100€ juurest). Ehk siis tasub vaadata üle vana film ja plaaditellimus sisse anda.

Wick Blaze – "I Could (Rule The World)"

Ivo: Ma panen seekord ühe tracki kohalikult produtsendilt. Wick Blaze’i uus rütm paneb põlve nõksuma, vähemalt mõttes, välja muidugi ei näita. TMW-pohmakas ühe koduse tantsu võiks küll selle järgi teha.

Veel artikleid