Nädala muusikapai nr 10

Kirjutas Rada7.ee
15-12-2016

Willem
Teie ees on Radaseitsme minitiimi ja mõne aktiivsema kaasarääkija iganädalane ports muusikasoovitusi, kus toome välja viimasel ajal kõrvu jäänud põnevaima kraami. Rõhk põneval – värskete lemmikute hulgas võib olla ka midagi uskumatult halba või muljetavaldavalt masendavat, aga kindlasti põnevat.

Rick Astley – Keep Singing (kuulata kiirusel 1.25)

MC STan B: Ei, kallid lugejad, ma ei taha teid aastal 2016 rickrollida. Valisin seekord selle loo, sest lugesin netist, et kui seda kuulata kiirusega 1.25, siis saab keskpärasest loost täitsa äge lugu. Kuulasin ning tuleb tunnistada, et nii on.

Zanias – Follow the Body

Kuratino:Minu jaoks kõige edevam uustulija kohe lõpnevast aastast. Zanias aka Alison Lewis on pärit Austraaliast, elanud aga Malaisias, Indoneesias, Paapua Uus-Guineas ning hetkel resideerub Berliinis. Tegev bändis Keluar ja Linea Aspera. See pala on aga tema esimeselt 4-looliselt soolo 12-tolliselt. Mulle väga istub see selline 80-nendate kõlaga darkwave segatud varajase electro-industrialiga. Oleks ta tegutsenud juba 30 aastat tagasi, oleks ta kindlasti 4AD või Mute recordsi artist. Sobiv video ka.

Giungla – Camo

Ivo: Giungla on Emanuela Drei, laulja ja muusik Itaaliast. Varem mängis ta power pop bändis Heike Has The Giggles ning tuuritas bassimängijana His Clancynessiga (FatCat Records), kuid eelmisest aastast otsustas ta sooloprojekti kasuks, ümbritsedes end efektipedaalide, kitarri ja drummimasinaga. Sel aastal jõudis ta ka debüüdini EP kujul, millele siinkohal ka soovituse jagan. Kui paneb kõrvad liikuma, siis võib paari live-video peale haugata – paistab küll selline, mille tahaks kontserdivormis üle kontrollida.

Scandroid – Shout

Kirill: Stassi 80ndate teema jätkuks, mulle täiega meeldib see kaver, väga hea vox siin. Ülejäänud Scandroid’i plaat ka täitsa ok.

Veel artikleid