• Rada7.ee on Eesti vägevaim muusikaleht.

  Toimime mittetulunduslikel alustel ja vabatahtlike jõul.

  ÜLDKONTAKT:
  (uudised-pressiteated, küsimused-soovitused)
  teave [at] rada7.ee

  REKLAAM:
  Reklaami tellimiseks palun tutvuge võimalustega siin: www.rada7.ee/reklaam

 • Rada7.ee toimetus, muidugi radaseitse aliaste järgi:

  Kirjasõna levitamise, pildistamise ja keeletoimetuse võistkond:
  tess, MC Stan B, painkiller, evertp

  Kujundusväljakutsete ja koodivõlurite võistkond:
  Rene13, Kirill

  Ülevaataja:
  ivo

Kristo Rajasaare (Kosmikud, Rabarock): "Parafraseerides Endel Pärna, on minu veebiviisidel olnud ilusaid värsse, kuid refrääniks jääb ikka Rada7."
Jaan Pehk (Köök, Orelipoiss): "Rada7 pakub uudiseid ja teadmisi, meelelahutust ja pinget. Saab tarkade kaasradalaste head nõu kuulda võtta, lollide kriitikute üle naerda ja niisama muliseda. Eriline lemmik on foorumiteema Luule ja Kunst. Peale kõige muu toreda on enamus sõpru ja tuttavaidki Rada7 kasutajad. Tip-top!"
Marko Atso (Metsatöll, Loits): "Kuna pole väga palju aega netis tuhnida ja lehti ei loe, saan alati radast selle teabe kätte, mis puudutab neid asju mis mind huvitavad. Korra päevas külastan kindlasti, kui arvuti käepärast on. Samuti on Rada7 mind ja neid bände, kus ma mängin, aidanud rohkem, kui nad ise võib-olla teavad :)"
Helen Sildna (Kumuöö, Tallinn Music Week): "Ega ilma Rada7-ta ei kujutaks ausalt öeldes elu enam ettegi. Kust siis veel saaks teada kõigest mis toimub, rääkida teistele, mis endal teoksil, küsida küsimusi otse korraldajatelt ja pidada aegajalt maha maraton-diskussioone kultuuripoliitikast Berki, HaraldHaaki ja Prontoga."
Berk Vaher (kirjanik ja kriitik): "Rada7 on mu meelest hea näide sellest, kuidas netisuhtlus ei asenda ega vaesesta näost näkku suhtlemist, vaid pigem loob sellise keskkonna, kus omavahel hakkavad suhtlema ka inimesed, kes ehk muidu kokku ei puutuks või kuskil avalikul üritusel kohtudes juttu ajama ei hakkaks; aga peale mõningast Rada7-s suhtlemist ütlevad juba vähemalt teregi. Ega seda ikka päris iga netikeskkonna kohta öelda ei saa... Ju on asi selles, et muusika tekitab inimestes tugevaid emotsioone ja kui juba neid on teistega jagatud, siis on saavutatud mingi selline osadus, mis lubab ka muid muljeid jagada, kirjanduslikest kulinaarsete ja kultuuripoliitilisteni välja (milline teine Eesti meediakanal on pakkunud nii intensiivset kultuuripoliitilist arutelu kui Rada7?) Ja samas hoiab Rada7 ju ennekõike kogu aeg silme ees seda, kui palju Eesti rokkmuusikas pidevalt toimub. See on selge, et kõik kõigile ei hakka kunagi meeldima, ei oma muusikalise maitse, väljenduslaadi ega tõekspidamiste poolest, aga siiski on hea, kui kõik need inimesed tajuvad end ühes ruumis viibivat."
Madis Aesma (Ans. Andur, Köök): "Olen radaseitsmes olnud ühest päikeselisest 2004. aasta aprillipäevast saadik. Vahetult peale oma esimest postitust sain sõimata. Olen tänu Rada7-me, Krahli, Levika jne põimumisele saanud tuttavaks paljude inimestega ja võin julgelt öelda, et ei kujutaks oma ilma selleta ette. ühtlasi on seal leiduvad positiivsed kommentaarid ka Ans.Andurile palju indu andnud. Ja negatiivsed mõistagi nutuvõru ümber suu tõmmanud."
Holden "Bonne" Laamann (Pedigree, Astro Zombies): "Ma ausalt öeldes ei kujuta ette, mis moodi asjad oleks kui Ivo ja co. poleks 10 aastat tagasi Rada7-t loonud. Missugune see sfäär oleks kui seda poleks? Kindlasti midagi oleks, aga vaevalt et nii efektiivne ja populaarne kui Rada7. See on hindamatu väärtusega just UG ja noorematele bändidele, aga loomulikult ka eriti mugavaks märguandekanaliks ka vanadele tegijatele. Pedigree jaoks kindlasti erilise tähtsusega. Ja muidugi mitte ainult bändidele ja ainult muusika kontekstis – arvan, et siit leiab igaüks midagi põnevat ja kasulikku. Ultimate hääletoru ja infoallikas.""
L.Eazy (Tjuun In R2, P.E.O.L, clubarena): "Minu jaoks on Rada7 koht, kus leidub alati midagi uut ja/või huvitavat lugeda. Kuigi Rada7-messe on koondunud põhiliselt muusikafännid, arutatakse lisaks muusikale väga erinevatel teemadel, ala dieedist, õllesortidest kuni poliitiliste arutlusteni välja. Kirsiks tordil on asjaolu, et koos nn harrastajatest muusikutega võtavad sõna ka erinevate valdkondade tuntud ja tunnustatud professionaalid ja tihti saab just neilt sellist infot, mida kusagilt mujalt (isegi raha eest!:D) ei saa."
Mart Kalvet (Taak): "Kui ma Rada7-sse sisse login, tunnen end nagu mingi vennike, kes püüab oma motorolleriga püsida sabas Harley Davidsonidega varustatud motojõugul ja kelle õla peale on pastakaga "tätoveeritud" Vigri."
Aivar Tõnso (Ulmeplaadid): "Rada7 on kohalikus muusikaelus toimuvat kajastav asendamatu ja vahetu infoallikas. "
Lauri Liivak (Forwards, Plink Plonk): "Rada7 on raudselt eesti muusikaelu keskpunkt. Pole teist kohta, kust saaks nii jooksvalt infot ürituste, uute riliiside ja bändide kohta. Või kohta, kus oma kola müüa ja osta. Või lihtsalt lugeda näiteks salvestamist puudutavaid targutusi. Ausalt."
Kene Vernik (Mimicry): "Rada7-mes on kõige põhjalikum ülevaade Eesti alternatiivmuusika hingeelust. See on muusikute ja melomaanide infosild, mis on saanud kümne aasta jooksul kohustuslikuks päevaportaaliks."
Jumal (flashi ja internet exploreri vihkaja): "Lõin radaseitsme ja nägin, et see on hea."