Kuula: WEK – "Mystery"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
21-02-2019

Foto: Ethel Eliis Krünberg
Täna on meil eelkuulamises taas tuliuus artist nimega WEK. Tegemist on Abandoned Elysiumist tuttava Kevin Operi sooloprojektiga – kirjutatud, salvestatud, produtseeritud, miksitud ja masterdatud tema enda poolt kodustuudios, algusest lõpuni omalooming, seda kuni albumi kujunduseni välja. Debüütalbumi „Mystery” muusikat iseloomustavad märksõnad instrumentaalne, meloodiline, atmosfääriline, progressiivne metal muusika.

Tänud kuulamast, eelkuulamine on selleks korraks läbi!

“Sooloprojekti mõte tuli mul 2018. aasta kevadel – perioodil, kui mu bändi Abandoned Elysiumi areng hakkas takerduma ning bändist lahkusid kõik liikmed peale minu. Hakkasin kirjutama meloodilisemat ning atmosfäärilisemat muusikat. Olin juba varasemalt harjutanud lugude salvestamist, miksimist ja masterdamist. Lugude kompositsiooni ning miksimist/masterdamist plaadi peale sai esimest korda tehtud AE esimesele demo albumile (2014). Edaspidi ka kõigile AE albumitele ise kitarri ja bassi salvestanud ning loonud alati demosid lugudele.”

“Seega tuli mõte asi veel tõsisemalt kätte võtta, enda unistus täide viia ja luua täiesti enda produktsioon oma lugudele. Kitarri, bassi, trumme, lugude kompositsiooni, salvestamist, miksimist/masterdamist olen ma kõik enda kodus enda toas õppinud läbi suurte katsetamiste ja analüüsimistega. Terve albumi salvestamine oli jällegi kõva eneseületuse ja enesearenduse projekt, just miksimise/masterdamise suhtes eelkõige, samas ka kompositsiooni ja ideede edasiarendus.”

“Loodan, et see album innustab kõiki muusikuid ja pillimehi enda unistusi täide viima, kirjutama ja salvestama enda muusikat ning leida see usk endas ja enda muusikas, et seda maailmale välja anda.”

WEKi saab jälgida:
Facebook: https://www.facebook.com/wekinstrumentalmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/wekmusic/
Bandcamp: https://wekmusic.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/wek-90715254
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXzBQGIuyC0-vM2RCg8WcXA

Album ilmub homme ja on leitav lisaks ka Spotify’s ja iTunes’is.

Veel artikleid