Kuula: Thou Shell Of Death – Cave Hill

Kirjutas Rada7.ee
15-01-2015


2010. aastal alustanud atmosfäärilise black-metal bänd Thou Shell of Death on peamiselt tuntud oma läbimõeldud ja siinmail üliharvade lavaetteastete ning kummaliste reliiside poolest. Enese harv näitamine kodupublikule ei ole neil takistanud kanda kinnitamast lavalaudadel mujal Euroopas – viimane tuur eelmise aasta novembris, koos siinsetelegi metal-fännidele hästi teada Austria bändiga Ellende, hõlmas kontserte Tšehhis, Slovakkias, Šveitsis, Poolas, Saksamaal ja Prantsusmaal. Samuti on juba eelmise debüütplaadi „Sepulchral Silence” välja andmiseks sõlmitud suhted Austria plaadifirmaga Talheim Records.

Tänud kuulamast!

100 aastat pärast Madison J. Cawein’i, kelle luuleloomingut Thou Shell of Death on läbivalt oma loomingus kasutanud, manalateele minekut, annab bänd austusavaldusena välja eksklusiivse 12” vinüülile pressitud EP nimega „Cave Hill”.
EP-lt leiab kaks täiesti uut ja eriilmelist ning senisest, pigem monotoonsemast, helikeelest erinevat lugu – „Mysteries” on stiililiselt pigem post-black-metal stiilisuundi esindav ning „The Spirit of the Forest Spring” funeral-doomist inspireeritud bändi seni monumentaalseim heliteos.
Nagu ka debüütalbumi puhul, on seekordse vinüül-EP väljaandjaks Austria plaadifirma Talheim Records.
Foto: Shade Grown Eye Photography
„Cave Hill“ on salvestatud, miksitud ning digitaalselt masterdatud Joonas Murandi poolt Sound Fortress stuudios. Vinüüli masterdamise eest hoolises Keijo Koppel RoundSound Stuudiost.

Plaati saab tellida Talheim Recordsist või Eestis kontakteerudes otse bändiga thoushellofdeath@gmail.com või Facebooki sõnumi kaudu.

Koduleht: http://tsod.eu/
FB: https://www.facebook.com/thoushellofdeath?fref=ts
Rada7: http://www.rada7.ee/artist/thoushellofdeath
Intervjuu: http://www.rada7.ee/artikkel/77416/Thou-Shell-of-Death-teab-kuidas-luua-maagilist-keskkonda

Veel artikleid