Kuula: The White High – "The White High"

Kirjutas Rada7.ee
24-08-2016


Neljapäeval, 25. augustil ilmub alternatiivrock bändi The White High esimene stuudioalbum „The White High“, millel on 12 lugu ning lisaks üks boonuslugu. Juba eelnevalt on sellest valikust publikule kuulamiseks pakutud lugusid "Give it a try", "Blackjack" ja videona 15. augustil avaldatud "Party people". Radaseitsmes on album täies pikkuses teie ees vaid kuni 24. augusti südaööni. Head kuulamist!

Kõla poolest on The White High segu rütmirockist ja alternatiivsest rockist. Päris õiget muusikalist määratlust on bändi eklektilisele esmasele lugude kogumikule raske külge pookida ja kas peabki. Bändi tehakse puhtast muusika tegemise rõõmust ning just selles stiilis nagu liikmetele endile vastuvõetav on.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Albumi produtseeris The White High omal käel. Lood võttis üles ja mängis kokku Keijo Koppel (abistava jõuna ka Ott Evestus) Tallinnas, RoundSound Stuudios. Taustavokaalid on lugudele andnud nii bändi vokalist Kaisa Holsting, kitarrist Kristjan Urvet ning ka meeldiva lisana ansambli varajasse koosseisu kuulunud trummar Hele-Riin Uib, kes nii mõnegi albumile sattunud loo viisi ja sõnade autoriks on. Plaadi kujundas aga bändi vokalist Kaisa Holsting koostöös teiste bändiliikmetega.

The White High sai alguse 2014. aastal. Olles juba pikemat aega Mustjõe pimedas proovikas kära ja müra teinud, otsustati lõpuks, et on aeg ka lavalaudadele astuda. Siiani on mängitud peamiselt erinevates Tallinna underground rockiklubides, kuid septembrikuu lõpus on plaanis lavale astuda plaadiesitluskontsertidel nii Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus.

The White High on on:
Kaisa Holsting – vokaal
Margus Pärnamägi – basskitarr
Janek Lepik – kitarrid
Kristjan Urvet – kitarrid, taustavokaal, klahvpillid
Neeme Jõe – trummid, löökriistad

THE WHITE HIGH
Facebook
Soundcloud
Twitter
Youtube

Veel artikleid