Kuula: Steve Lury & Andres Roots – Live In Lerwick

Kirjutas Rada7.ee
13-11-2014

Foto: Chris Brown
Esmaspäeval, 17. novembril ilmub kontsertplaat Steve Lury & Andres Roots "Live In Lerwick", mis salvestati eelmise aasta sügisel Shetland Blues Festivalil. Shetlandi saared kuuluvad küll juba 15. sajandist Suurbritannia koosseisu, kuid asuvad täpselt poolel teel Shotimaalt Norrasse – laev Aberdeenist sõidab sinna 14 tundi.

Lerwicki moodsa kultuurikeskuse Mareel väljamüüdud saalis astusid septembris 2013 kahel õhtul lavale inglise suupillimängija ja laulja Steve Lury, Tartu kitarrist Andres Roots ja bassimängija Peeter Piik (Tartu Popi ja Roki Instituut). Muddy Watersi 100. sünnipäevale pühendatud jämmipäeval tegi kolmes loos kaasa ka shoti trummar Paul Archibald.

2009. aastal ilmunud "Bullfrog Brown with Steve Lury", millel mängisid nii Lury, Roots kui Piik ning mis oli samuti osaliselt kontsertvõte, jäi tolle bändi populaarseimaks plaadiks. Nüüd, viis aastat hiljem, on teie ees eelkuulamiseks värske album – ainult siin ja ainult täna, 13. novembril!

Tänud kuulamast! Telli plaat alt viidetelt!

Salvestus: Iain Waddell, Jonathan Ritch ja Tim Matthew, Mareel, Lerwick, Shetland, 14.-15.09.2013. Kokkumäng ja master: Asko-Romé Altsoo, Valge Tuba, Tartu. Kaanemaal ja kujundus: Siret Roots. Väljaandja: Roots Art Records.

Ettetellimine:
Lasering
CDMarket

Vaata lisaks:
www.andresroots.com

Veel artikleid