Kuula: Sten-Olle – "Kaustik"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
28-03-2017


Raplast pärit muusik Sten-Olle on saanud valmis oma teise plaaditäie lugusid. Albumi nimi on “Kaustik” ning füüsilisel kujul näeb see ilmavalgust aprilli alguses ning seda on võimalik eelkuulata siinsamas Rada7 keskkonnas. Kui siin kuuldu meeldib, siis kuni 3. aprilli keskpäevani on võimalik album digikujul tasuta endale alla laadida aadressilt stenolle.ee.

Plaadil on kaastegevad mitmed noored muusikud – Aivar Surva, Mari Jürjens, Rauno Vaher, Merlin Porkma, Tiina Mäe, Merike Heidelberg ja Brenda Vasemägi. Seekord on Sten-Olle plaadile kutsunud mängima muusikuid pigem klassikalise poole pealt – nii keelpillikvarteti kui trompeti näol, kuna talle tundus väljakutsena huvitav ka klassikalises mõistes heliloojana kätt proovida. Albumi on miksinud hiljuti tegevust alustanud Tõnu Susi Muusikastuudios ja masterdanud Sten-Olle ise.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Sten-Olle ise ütleb oma uue albumi kohta, et on seda luues õppinud end muusikasse vahetumalt tõlkima kui varasemalt – ilma vahe-eesmärkideta. See on märksa alastavam ja halastamatum kogemus, ent samal ajal ka ausam. Seetõttu on lood oma olemuselt pigem lihtsad, kuna sõnadesse on ta seekord kirjutanud üsna otse sellest, millest rääkimist ta oluliseks peab ning lasknud muusikal juhtuda sellisena, nagu ta just sel päeval on.

„Kaustiku“ plaadiesitlused toimuvad hubaste kodukontsertide näol Tallinnas – 4. aprillil Komeedi tänaval, 5. aprillil Pikal tänaval ja 6. aprillil Heina tänaval – ning 7. aprillil ühe mitte-kodukontserdina Raplas, Kultuuriklubis BAAS.

Tasuta album: https://stenolle.ee/
Hooandja albumi füüsilisel kujul väljaandmiseks
Rohkem infot: https://www.facebook.com/stenollemuusika/

Veel artikleid