Kuula: Riser – "Temple of Addiction"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
20-09-2018


Vanakooli hevibänd Riser on kamp karvaseid, kes on üheskoos bändiruumides ja lavalaudadel kuuma kütnud juba 2015. aastast. See on bänd, kelle kontserdid on alati täis elu ja muusika jõudu.

Riseri tuliuus debüütalbum “Temple of Addiction” räägib sõltuvustest: sex, drugs and old school thrash, mille küüsi on meist igaühel kerge langeda. Plaadilt leiab 6 verivärsket pala, mis ei jäta külmaks ühtki tõelist hevigurmaani. Laiaulatuslik kuulamismaterjal pakub kõike peadpööritavast lakaloopimisest väljakutsuva puusanõksuni.

Tänud kuulamast, kohtumiseni esitluskontserdil Barbaris!

“Temple of Addiction” kujunduse kokku pannud Fengarm kommenteerib: “Riseri EP on igal juhul väga pikk samm edasi võrreldes kahe varasema demosingliga – uued lood on läbimõeldumad ja nüansirikkamad, seega ka hulga põnevam kuulata. Ei saa öelda, et bänd oleks veel leidnud selle päris oma käekirja, aga kindlasti on nende praegune positsioon turvaliselt äge. Riser liigub õiges suunas ja ootan huviga, kuidas nad järgmisel reliisil mõne riski võtavad ja uusi territooriume avastavad, et see žanr päris enda omaks teha. Tugevat potentsiaali on igatahes näidatud!”

Riser on:
Sten Lindmets – rütmikitarr, vokaal
Taavi Lass – soolokitarr, taustavokaal
Andres Uuspõld – bass, taustavokaal
Karl Hannes Veskus – trummid

Salvestus, miks ja master – Taavi “Taff” Aavik stuudios Altars of Sound
Kaanepilt ja kujundus – Fengarm

“Temple of Addiction” esmaesitlus toimub laupäeval, 22. septembril Tallinnas rokiklubis Barbar (Rävala pst 8). Koos Riseriga vallutavad sel õhtul lava ka Solidaarsus (esitlevad samuti albumit) ja Horizon-S. Uksed avatakse kell 21.00. Pilet 5€.

Veel artikleid