Kuula: Redneck Rampage – "Caveman Chronicles"

Kirjutas Rada7.ee
14-06-2018


15. juunil ilmub Tartu southern-metal jõugu Redneck Rampage’i uus, järjekorras teine täispikk album "Caveman Chronicles". Kümnest loost koosnev album pakub bändile omast energilist ja keel põses huumorit täis muusikalist elamust, mis kõnetab kindlasti nii vanu kui ka uusi fänne. Albumi esmaesitlus toimub 15. juunil Tartus, Genialistide klubis.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdil!

Uuel albumil ei ole ansambel endale helikeele osas piiranguid seadnud – lugudest võib leida nii jõulisi metalseid riffe kui õhulisi kantrisugemetega kitarripartiisid. Redneck Rampage’i laulja ja albumi produtsendi Karl Nageli sõnul jätkab käesolev album seda teed, mida juba kümme aastat tagasi bändiga alustati: "Albumil kõlavad lood on kokteil kõigi bändiliikmete muusikalisest mõtlemisest. Jätkuvalt on meie tuumaks raskelt gruuvivad kitarririfid, kuid loomulikult on aja jooksul kogunenud palju uusi ideid ja lähenemisi, mida sel albumil ka rakendasime.".

"Caveman Chronicles" on salvestatud Tartus, Redneck Rampage’i stuudios. Trummid salvestas Rait Herman, albumi produtseeris Karl Nagel ning miksis Janek Kivi. Kujundas Alar Kriisa.

Redneck Rampage on:
Karl Nagel – vokaal, kitarr
Indrek Kõnnussaar – kitarr
Allan Arjokesse – kitarr
Enriko Tooding – bass
Martin Jüssi – trummid

Veel artikleid