Kuula: Orelipoiss "Sünnipäev"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
21-02-2018


8-aastase pausi järel ilmuv Orelipoisi kolmas heliplaat "Sünnipäev" sisaldab viimase kümnendi vältel loodud muusikapalasid. Esimesena saab värket teost kuulata muidugi siitsamast ja just täna, Rada7.ee eelkuulamisest.

Varasema loominguga võrreldes esineb uuel helikandjal ka märkimisväärne hulk muusikalisi koostööpartnereid. Laulutekstidega on panustanud Margus Konnula, Johannes Vares-Barbarus, Olavi Ruitlane, Veiko Märka ja (:)kivisildnik. Kaasautoritena leiab Priit Raju, Veiko Veski, Indrek Laasi, Jürgen Dengo, Gerth Jaanimäe, arranžeerijatena lisaks Vaiko Epliku ja Alari Piispea.

Kaastegevad muusikud: Rapla Laulustuudio poisid Aleksander Aruoja, Caspar Alas, Heigo Tamberg, Robin Tärno. Juhendaja Thea Paluoja. Kaari Sillamaa Laste Kaunite Kunstide Kool: Brenda Jõeäär, Anette Maria Kuklane, Anne-Mary Läll, Britt-Kathleen Mere, Ivonna-Ly Pachel, Triin Pirso, Johanna Põldema, Liis Rahnel, Kristiina Sarv, Egle Suislepp, Maria Talv, Maarion Tammet, Laura Toomlaid, Janely Uin. Tartu poisid: Alari Piispea, Lauri Sõõro, Tanel Aavakivi. Solistid: Johannes Tralla, Jürgen Dengo, Gerth Jaanimägi, Aleksei Brjantsev (ansambel TUME) ning Türi turbatiigi konnad.

Suur tänu kuulamast! Kohtumiseni esitluskontsertidel!

Salvestused on toimunud Türil, Tartus ja Tallinnas, abis Silver Lepaste, Vaiko Eplik, Lauri Liivak ja Siim Mäesalu. Masteri on teinud Lauri Liivak. Kujundamisega majandas Marti Laurimaa ning albumi toimetajaks on Vaiko Eplik.

Uue heliplaadi ilmumise tähistamiseks on kõik huvilised oodatud Eesti Vabariigi Suure Pidupäeva õhtul – laupäeval, 24. veebruaril – Telliskivi Loomelinnakusse, Erinevate Tubade Klubisse, kus leiab aset plaadiesitluskontsert ja sellega kaasnev lustlik pidu. Kohapeal on “Sünnipäev” saadaval nii laserplaadi kui vinüülina. Vihiseb ka autogrammivildikas. Soodsama pääsme ettehankimiseks tuleb pöörduda Ticketerisse.

Pikema intervjuu leiad Orelipoisiga tänasest EE Areenist: "Eesti hümn ja ballaad pedofiilist – Orelipoisi uus plaat on vapustav kuulamine!", Siim Nestor

Veel artikleid