Kuula: Of Roofs, Genes and Stolen Meanings – Two: Places to Call Home

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
22-08-2014


Tartu väga raske roki bänd Of Roofs, Genes and Stolen Meanings sai valmis kompaktse, terava ja pimedates kõrvaltänavates seikleva järje oma 2012. aastal ilmunud ja paljukiidetud debüütalbumile "One: Life to Learn". Värske EP "Two: Places to Call Home" on sarnaselt debüüdile valmistatud küll uhkusega n-ö kodus põlve otsas, aga on siiski märgatav samm edasi nii heliliselt kui lugude kirjutamise võtmes. Uues materjalis on järeleandmatu kaose arvelt rohkem ruumi madalatele sagedustele, mitmekihilisusele, küpsemale iseloomule, mille saatel murtakse välja uutele jahimaadele.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Verivärske EP "Two: Places to Call Home" singlile "KAT", valmis koostöös Stefan Korjuga (Dark Reigns Productions) sünge video.

Of Roofs, Genes and Stolen Meanings:
Igor Miilvee – vokaal
Juni Tenison – kitarr
Madis Käärma – kitarr
Taavi Kilgi – kitarr, vokaal
Joosep Merelaht – bass
Martin Kaljuorg – trummid, elektroonika

"Two: Places to Call Home" ilmub ametlikult 25. augustil ja on saadaval Bandcampis , Spotifys ja iTunesis. EP kinnitatud esitluskontserdid toimuvad 30. augustil kultuuripealinnas Riias, klubis Nabaklab ja 18. septembril Tartus, Genklubis, kus esinejatel on kontserdikülastajatele varuks vinge üllatus.

Head kuulamist ja jääme ootama kolmandat!

Veel artikleid