Kuula: Ocean Districts – Expeditions

Kirjutas Rada7.ee
18-12-2013


3. jaanuaril ilmub ametlikult Ocean Districtsi esimene album "Expeditions". Teos sisaldab üheksat lugu, millest igaüks sümboliseerib ekspeditsioone meie planeedi erinevates paikades, viies kuulajat endaga kaasa avastama karme maastikke, kõrgustikke ja ookeane. Plaati on Rada7-s võimalik kuulata, enne selle ametlikku ilmumist, ainult täna, 18. detsembril! Kogu materjal tuuakse publiku ette kontsertkavana plaadi ametlikul ilmumise kuupäeval klubis Snakehouse. Erikülalisena astub üles ka The Sinclair Sinclair.

Ocean Districts on neljaliikmeline instrumentaalansambel Tallinnast, mille alged tekkisid 2011. aastal. Ühe-mehe kõrvalprojektist välja kasvanud kooslus kätkeb endas mõjutusi erinevatest žanritest ja bändidest, mille ühisteks nimetajateks võiksid olla meloodia, atmosfäär, emotsioon ja dünaamika. Uue plaadi miksis, produtseeris ning toetas elektroonikaga Margo M. Rindemaa (Blacklist Recordings). Masterdas Nicholas T. Petersen (Track & Field Recording) ning kujundas Martin Reinberg.

Eelkuulamine on selleks korraks lõppenud! Täname huvi eest, kohtumiseni kontsertidel!

"Expeditions" on võimalik Bandcampist eeltellida CD või allalaetava albumina. Samuti on võimalik erihinnaga soetada koos plaat ja särk, millega kaasneb veel lisaks tasuta pääse 3. jaanuaril toimuvale esitluskontserdile klubis Snakehouse.

Üritus Facebookis.
Ocean Districts Bandcampis.

Veel artikleid