Kuula: Mikk Tammepõld – On asju, milles eksida ei saa

Kirjutas Rada7.ee
04-12-2013


Laulja ja laulukirjutaja Mikk Tammepõld, kes on varasemalt tuntud ansamblite Brides in Bloom ja Dramamama ridadest, on valmis saanud oma esimese sooloalbumi „On asju, milles eksida ei saa“. Pakume seda täies pikkuses eelkuulamiseks vaid täna, 4. detsembril.

Kui tema varasem looming on olnud enamjaolt inglisekeelne rokkmuusika, siis valmiv sooloplaat tugineb tuntud ja austatud Eesti luuletajate tekstidel. Plaadil kõlavad Miku kirjutatud laulud Leelo Tungla, Hando Runneli, Juhan Viidingu, Paul-Erik Rummo, Juhan Liivi, Artur Alliksaare ja iseenda loodud luulele.

Vastvalminud sooloplaadil on koha leidnud 11 laulu ning lisaks muljetavaldavale luuletekstide valikule on selle salvestamisel abiks olnud mitmed andekad Eesti muusikud, kes oma sõpruse, nõu ja pillimänguoskusega on plaadi valmimisse suure panuse andnud. Albumile on lõpuks jõudnud ka Miku juba 2009. aastal ilmunud esimene menukas samanimeline soolosingel.

AITÄH! EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI. KOHTUMISENI ESITLUSKONTSERTIDEL!

Plaadi esitluskontserdid toimuvad mitmes kohas üle Eesti – nii Tallinnas Von Krahlis, Tartus Genialistide klubis, kui ka Pärnu Kuursaalis.

Veel artikleid