Kuula: Meisterjaan – Ilusad illusioonid

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
03-06-2015


Meisterjaani teine sooloalbum "Ilusad illusioonid" räägib peamiselt otsimisest – iseenda saba sööva ussina ringlevast otsimisest, kus eksimus viib vastuseni ja vastus püstitab uue küsimuse. Oluline oli teha midagi uut, luua kõlapilt, mida varem pole kogenud. Tervet albumit läbivaks instrumendiks on parmupill, aga veel on helide tekitamiseks kasutatud šamaanitrummi, heliefekte, kõristeid, enda lindistatud sämpleid ning analoogsüntesaatoreid. Kuigi "Ilusad illusioonid" sai salvestatud ja miksitud Meisterjaani tagasihoidlikus kodustuudios, mis asus kord siin, kord seal, on olusid trotsides pandud alati suurt rõhku kvaliteedile.
Loodetavasti leiavad kõik sellelt albumilt midagi uut ja huvitavat. Füüsilist albumit on võimalik soetada koos kvaliteetse Kagu-Aasia tüüpi parmupilliga, mille tundma õppimine annab albumi kuulamisele lisamõõtme. Digitaalne album on edaspidi tasuta allalaetav, annetused on vägagi teretulnud.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdil!

Albumi lõpliku miksimise ja masterdamisega aitas Meisterjaani sõber Taavi Tulev ja kaanepildi joonistas artisti abikaasa Simona Tätte.

Esitluskontsert toimub 4. juunil Kultuurikatla Aias, kus lavalisel etteastel aitab Meisterjaani Johannes Ahun. Lisaks esinevad veel Algorütmid ja Juhan Vihterpal.

Veel artikleid