Kuula: Kali Briis Band – "Let’s Play Love"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
05-05-2016


Eesti funky indie-popi lipulaev Kali Briis Band avaldab homme, 6. mail esimese ühise kauamängiva “Let’s Play Love“. Album ilmub CD ja digitaalsel kujul ning selle annab välja bändi enda label NeatBeat Records.

Kali Briis Band sai alguse Alan Oloneni aka Kali Briisi sooloprojektist. Pärast pikki ning edukaid aastaid üksikartistina otsustas ta minna tagasi juurte juurde ning hakata looma ja mängima muusikat ühes bändiga. Temaga ühinesid Laura Junson (vokaal, synth), Erko Niit (kitarr, taustavokaal), Kaarel Kuusk(klahvpillid, synth, taustavokaal) ning Hans Kurvits (trummid) ning sellest ajast alates esinetakse Kali Briis Bandina.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

„Plaadil on sügav sisu,“ ütleb Olonen. „Moraal on selles, et kui armastust tõsiselt ei võta, võid saada kõrvetada, just nagu tulega mängides. Ei tasu elada muinasjuttudes ja võtta eeskujuks seriaale või filme. Pluss, üks kallistus või pilk räägib rohkem kui tuhat sms-i. Minu jaoks on see album üleüldiselt väga suur samm, kuna esmakordselt pole ma 100% vastutav kogu helipildi eest. Sõnad ja muusika on minu kirjutatud, kuid kõla ja aranžeering on segu viie inimese ja hea sõbra visioonist. Kahtlemata üks põnevamaid ettevõtmisi minu elus,“ lisab ta.

Album on salvestatud NeatBeat stuudios, Pärnus Kaur Kenki, Erko Niidu ja Kaarel Kuuse käe all, miksis Charlie Chastain ning masterdars Kaur Kenk.

„Let’s Play Love“ albumi esitluskontserdid toimuvad:

12. mai – Autentika – B2, Riga
13. mai – Liverpool Indie/Rock Bar, Vilnius
14. mai – I Love You Bar, Riga
20. mai – Genialistide Klubi, Tartu
21. mai – Kultuuriklubi Tempel, Pärnu
27. mai – Von Krahl, Tallinn

Meie tegemistele saab kaasa elada Facebookis, Instagramis ja Soundcloudis.

Veel artikleid