Kuula: Intact – "State: Depression"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
10-01-2019


Tilk, tilk, tilk kukub väikese poisi pähe varakevadist kastet. Mis seal peas toimub enne kui selle maailma hirmud esile manatakse, vallid sügavaks kaevatakse, kättesaamatu saab teda alla suruvaks isiklikuks deemoniks? Seal peas on elurõõm. Vähehaaval nagu kergelt haavatud metssiga tunneb taas seda elurõõmu ka Intact. „See bändimaailm on üks kole maailm“ tõdeb väike paks poiss me sees, pistes põske järjekordse pehme prääniku ja muheleb omaette.

Mingi hetk sa lihtsalt ei viitsi enam üritada kellelegi meeldida ja siis juhtub midagi imelist – sul on sügavalt poogen! Lisaks muutub sinu loominguline mõtlemine elastsemaks, naudingunired hakkavad mööda ajukurde voolama ja sind tabab arusaam, et kurat, nii on päris äge muusikat teha!

Selliste kergelt depressiivsete mõtetega heideldes ja enda kohta siin ilmas otsides on 5 Intacti liiget kokku pannud enda esimese kauamängiva „State: Depression“. Albumi raamatu illustreeris Reet Velström, kaane ja üleüldise kujunduse lõi Fengarm. Lood miksas ja masterdas ning tegi muud võlukunsti Juha Koppala. Album on salvestatud 2018 aasta august-detsember ühes Mäntsälä laudas.

Jätkuva lugupidamisega me täname Teid
Intact

Tänud kuulamast!

Albumi esitlus toimub homme, reedel, klubis Barbar. Üritust soojendavad meie sõbrad Soomest, Fearrage (nad panevad teid enda muusika ja lavalise energiaga lendama) ning Eestist, Zacks (noored mehed, sama näljased kui meie ja kohe kindlasti teie tähelepanu väärt).

Veel artikleid