Kuula: Horror Dance Squad – "Game Changer"

Kirjutas Rada7.ee
17-05-2016


Horror Dance Squad on oma gruuviva ja agressiivse metalmuusikaga Eesti lavalaudasid lammutanud juba 2014. aasta algusest. Esimese kahe tegutsemisaasta jooksul on bänd välja andnud kolm singlit, sealhulgas lugu nimega "Heart", kus tegi kaasa ka hõbehäälne Robin Juhkental.

Oma debüüt EP-ga "Game Changer" teeb Horror Dance Squad julge hüppe tulevikku, kus eklektilisuse ja massiivsuse kombinatsioon saab vürtsitatud kerge elektroonikaga. Kuueliikmeline kollektiiv kasvab ajutiselt veel ühe liikme võrra, kui EP esiksinglil teeb külalisvokalistina kaasa bändi Avoid Dave liider Taavi Paomets, kel on taskus ka Aasta Elektroonikaalbum 2016 tiitel.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

"Game Changeri" võtmesõnadeks on koostöö, eneseareng ja muutused, mida bänd kuulajale edasi kannab sümbioosina brutaalsetest breakdownidest, vihastest kitarririffidest ja jõulistest vokaalidest – see kõik on omakorda segatud kõrvausse pakkuvate meloodiatega.

Albumi lõppviimistlus valmis koostöös USA-s resideeruva Kris Crummettiga, kes EP miksis ja masterdas ning kes on produtseerinud ja miksinud albumeid ka artistidele nagu näiteks Issues, Dance Gavin Dance ja Crown The Empire. Trummid lindistati koos Karl Sirelpuuga.

Mine tšeki Horror Dance Squad’i nende EP esitluskontsertidel:
28. mail Tartus Genialistide Klubis.
4. juunil Pärnus Kultuuriklubis Tempel.
10. juunil Tallinnas baaris Red Emperor.

Horror Dance Squad on:
Ian Karell
Karl Mesipuu
Indrek Ulp
Mikk Peetrimägi
Sander Randorg
Henri Kuusk

Veel artikleid