Kuula: Get Your Gun – The Worrying Kind

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
25-03-2014


Aprillis avaldab Get Your Gun oma debüütalbumi „The Worrying Kind“. Taani trio muusikas sulanduvad põhjamaine melanhoolia, stoner-rocki kaalukus ja agressiivsus ning kantri ja folgi süngemaid jutustused. Esimese välisbändina meie albumite eelkuulamise sessioonides, on meil eriti hea meel pakkuda teile täna kuulamiseks just Get Your Guni tulevast albumit.

Kasutades sõnu viimasest intervjuust, seni on kõik Get Your Guni kontserdid Eestis pälvinud vaid kiidusõnu – kui väljenduda põhjamaiselt tagasihoidlikult. Sümpaatia on aga selgelt vastastikune, Eesti on ka Get Your Guni jaoks oluline. Nad olid 2012. aasta Tallinn Music Weeki esinejate nimekirjas ajal, kui neil oli ilmunud vaid esimene 7“ – nende EP ilmus alles peale festivali mais – ning siit said nad piisava hoo, et jõuda esinema ümberkaudsetesse riikidesse ja kasvatada ka oluliselt tugevamat toetust ka oma kodumaal. Seetõttu pole nende debüütalbumi maailma esimene esitlus Tallinnas vaid tühipaljas kokkusattumus.

Küll juhusliku kokkulangevusena, aga siiski kauni numbrimaagiana, on nende tuleval albumil 7 rada. Head kuulamist!

Eelkuulamine on selleks korraks lõppenud! Täname huvi eest, kohtumiseni kontsertidel!

Get Your Gun teeb täispika kava Rada7.ee esitluskontserdil, reedel, 28. märtsil kell 23:00 Sinilinnus. Ilmuva albumi puhul aga saab õnnitleda, autogrammi küsida ning teistsugust Linnalava programmi kava kuulata juba TMW Pop-up Restoranis (Pärnu maantee 6) kell 16:30.

Get Your Gun on kinnitatud ka Roskilde Festivali esinejate nimekirja.
http://www.getyourgun.dk/
https://www.facebook.com/getyourgundk

Veel artikleid