Kuula: Forgotten Sunrise – Cretinism

Kirjutas Rada7.ee
20-05-2013


Kodumaine kultusbänd Forgotten Sunrise tegutseb juba üheksakümnendate aastate algusest tumedama ja raskema muusika maastikul. Annab otsida stiili, mida bänd oma muusikasse sulatanud poleks. Nende loomingus sisaldub suures koguses alternatiivset tantsumuusikat, gootilikku ja darkwavelikku süngust, metalile omast brutaalsust, jazzilikult vaba mõtet ning davidlynchilikult ootamatuid süzeevigureid. Bänd ise nimetab sellist mikstuuri kui deathbeat.

Bändi eelmine album ilmus lausa 6 aastat tagasi ja see anti välja Itaalias, värske album "Cretinism" ilmub juba oma valdkonna absoluutses raskekaalus tegutseva sakslaste plaadikompanii Out Of Line (Combichrist, Hocico, Dive, Suicide Commando, Die Form jne) alt.

Nende reedel ilmunud uue albumi "Cretinism" eelkuulamine siinsamas. Album on täies pikkuses teie ees vaid täna, 20. mail. Head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE!

Album on salvestatud, miksitud ja masterdatud aastatel 2010 – 2012 bändi liidri Anders Meltsi koduses In Dreams stuudios.

Anders Melts – vokaal, programmeerimine, parmupill
Gerty Villo – vokaal, klahvpillid
Pavel Torpan – kitarrid, taustvokaal
Ragnar Kivi – löökriistad

Kindlasti demonstreerib Forgotten Sunrise’i laia musikaalset haaret seegi, et albumil teevad kaasa Marko "Holocausto" Laiho legendaarsest Soome black metal bändist Beherit ja Kill Kaare Eesti päikesereggae bändist Bombillaz.

Veel artikleid