Kuula: Dead Furies – "Rock City A Go Go"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
08-02-2018

Action rock trio Dead Furies avaldab 16. veebruaril vinüülil oma teise albumi "Rock City a Go Go". Nädal enne ametlikku ilmumiskuupäeva ehk 10. veebruaril, toimub Snakehouses eriline kontsert, mis annab avapaugu väiksele tuurile ümber Eesti. Snakehouses toimuvat esitlust külastades saad olla esimene, kes soetab endale autogrammidega vinüüli ning kuuleb elavana albumi materjali.

Dead Furiese vokalist Ardo Fury ütleb uue albumi kohta nii: "See on üks võimsamaid emotsioone, kui sa kuulad oma uut valmis albumit ja märkad, võrreldes eelmise albumiga, arengut kokkumängus, lugudekirjutamises ning helipildis. Meie eelmisel aastal ilmunud debüütalbum valmis ju täpselt sama tempo ja samade vahenditega. Seega peab paika ütlus “If it ain’t broke, don’t fix it”. Saundiliselt oleme seekord naturaalsemad ja kõik ei ole koguaeg 11 peal. Tunneme end oma nahas mugavamalt ja seda on ka albumil kuulda.”

Tänud kuulamast, kohtumiseni tuuril!

Dead Furies loodi 2016. aasta alguses Tallinnas kitarristi/laulja Ardo, bassimängija Roberti ja trummari Eriku poolt – kõigil ühendavaks perekonnanimeks Fury. Nende debüütalbumi pealkiri „No Talkin’ All Action” andis kohe mõista, et bändil on gaas põhjas juba sünnist saati ning peatumise märke pole täheldada. Nende muusika on kui segu The Stooges’ist ja Motörheadist ning teatavasti pulbitseb Dead Furiese live energiast, vitaalsusest ja puhtast küttest.

Dead Furies on
Screamin’ Ardo Fury – vokaal ja kitarr
Robert Fury – bass ja taustavokaal
Erik Fury – trummid

Lisamuusikud valitud lugudes
Birdy Irene – taustavokaal
El Magnifico 3000 – hammond
Joonas Äikesed – marakad
Mr. Squidsqueeze – klaver

Helipilt ja visuaal
Magnus Andre – salvestamine, mix ja master
Maris Savik – kaanefoto ja muu fotograafia
Orants – fotograafia
R2D2 – disain

Salvestatud 15. oktroobril Matsiranna Sound Citys ja lisad salvestatud Raw Power stuudios. Miksitud ja masterdatud Andrecordings stuudios.

Veel artikleid