Kuula: Anna Kaneelina – "Anna Kaneelina"

Kirjutas Rada7.ee
14-02-2019


Anna Kaneelina on kui urbanistlik maag, kes ei karda jagada oma sisemaailma – võluvat oma haavatavuses ja ebamaises metsikuses. Olles oma debüütalbumi kirjutamiseks aastaid julgust ja ainest kogunud, võtab ta nüüd kokku ühe olulise etapi oma loometeest ning on valmis saanud täispika kauamängiva. Omanimelise debüütalbumi muusika sukeldub sügavale naise sisemaailma ning Anna looming toetub paljuski isiklikele kogemustele ja tõdemustele.

Anna häält on kirjeldatud kui hüüdja häält kõrbes, milles peitub habras jõud ning tema muusika on salapärane ja kahtlemata kuulaja fantaasiat innustav ja ergutav. Erinevate emotsioonide kooslus muudab muusika ühtaegu verivärskeks, kuid samas küpseks.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdil!

Anna Kaneelinat koos oma suurepärase bändiga saab laval näha ja kuulda juba 2. märtsil Talvejazzi raames Kumus ning 29. märtsil Tallinn Music Weeki raames Made In Baltics/Sony Music õhtul F-Hoone Mustas saalis. Koos lauljatariga on laval Erki Pärnoja kitarril, Joel-Rasmus Remmel klahvpillidel, Peedu Kass bassil ja Ahto Abner trummidel.

Veel artikleid